Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як убити муху в будинку?

Як убити муху в будинку?

Додано: 10.11.15
Рубрика: Дім і затишок

Після настання літа в нашому домі з'являються багато різних комах, не кожному хочеться бачити їх у себе в квартирі, тому постає питання, як убити муху. Вони нерідко стають переносниками різноманітних захворювань, тому, щоб цього уникнути, необхідно тримати свій будинок в чистоті і порядку.

Що собою являє муха

Вона є теплолюбною комах, тому її можна побачити на вулиці тільки після настання тепла. Мухи в квартирі з'являються незалежно від пори року, головне, щоб у приміщенні було тепло. Ці комахи живуть поблизу людини, так як їх раціон складається з тієї ж їжі, що і людини. В крайньому випадку їжею для них можуть стати відходи і крихти від їжі. Існують також деякі різновиди даного роду комах, які здатні харчуватися не тільки людською їжею, але і кров'ю того ж людини або тварини.
Як убити муху в будинку?

Хвороби, які переносять мухи

Ці комахи становлять небезпеку для життєдіяльності організму людини. Вони харчуються не тільки звичайною їжею, але і гнилими відходами, а також екскрементами, а після, залітаючи в житловий будинок, вони переносять на своїх лапках і відкладають на їжі шкідливі речовини, небезпечні для життя людини. Основними захворюваннями, якими можна заразитися від мушок, є черевний тиф, гепатит, холера, глисти, а також ще безліч різних інфекцій. На півдні можна зустріти деякі різновиди мух, що харчуються людською кров'ю, при їх укусі людина може заразитися сибіркою. Це відбувається після того, як попередньо комаха вкусила хвора тварина.
Як убити муху в будинку?

У чому сила мух

Борошна в порівнянні з іншими собі подібними істотами дуже швидко літають, а також можуть злітати з місця, тому їх дуже важко вбити. Вони здатні виконувати до 200 змахів крилами в секунду, це також створює дзижчання. Очі мушок, що складаються з шестикутних кришталиків, помічають найменший рух, тому до них важко близько підійти. До того ж вони розпізнають запахи і відчувають їх набагато краще, ніж люди.

Як убити муху в будинку?

Профілактика появи небажаних паразитів в будинку

Щоб не виникало питань про те, як убити муху, необхідно дотримувати деякі правила і профілактичні заходи.

Основні заходи:

 • Після вечері не варто залишати залишки їжі на тарілках і на столі на ніч.
 • Після прийому їжі, незалежно від часу доби, посуд необхідно відразу ж мити і не залишати її в раковині.
 • В кімнатах і на кухні солодощі та фрукти повинні бути обов'язково накриті, щоб їх запах не привертав мушок.
 • Якщо в сміттєвому відрі скупчився сміття, його необхідно негайно викинути, а також відро повинно бути прикрита кришкою.
 • В мисках тварин не повинні тривалий час знаходитися залишки їжі, це стосується в тому числі і сухого корму.
 • На всіх вікнах і дверях повинні бути встановлені спеціальні москітні сітки, які захистять вашу квартиру від докучливих комах, так що у вас не буде виникати питань про те, як убити муху.

Як убити муху в будинку?

Народні засоби боротьби з мухами

Існує не один спосіб позбавлення від літаючих переносників інфекцій за допомогою народних методів. Цими способами користувалися ще наші предки, адже в ті давні часи ще не був винайдений фумігатор від мух і тому подібні засоби.


Основні спобличчя позбавлення від літаючих переносників інфекцій:

 • Багатьом відомо, що чорний мелений перець здатний вбивати комах. Для цього в кімнаті з мухами варто поставити ємність із заздалегідь набраної в неї підсолодженою водою, а після цього на поверхню рідини насипати перцю.
 • Візьміть газету і нанесіть на неї мед, який приверне комах, а після на мед налийте воду з розведеним у ній сахарином. Він уб'є комах за лічені години.
 • Як убити муху за допомогою помідорів? Необхідно просто почати вирощувати ці овочі у себе на підвіконні: запах від стебел цієї рослини відлякує настирливих комах.
 • Якщо ви любите живі квіти і невибагливі до запахів, то придбайте для свого будинку такі рослини, як м'ята, лаванда, евкаліпт, герань або меліса - вони відвадити всіх літаючих шкідників.
 • Для відлякування мушок можна виготовити ароматичні мішечки. Самі чохли виготовте з декількох шарів марлі або ж нещільної тканини. Начиняти їх необхідно сумішами з лаврового листа, листя евкаліпта, гвоздики і конюшини. Наповнювачі необхідно періодично змінювати (приблизно раз в 5 днів).

Виходячи з різноманітних народних способів того, як убити муху, кожен для себе зможе підібрати той варіант, який буде максимально зручний саме для нього.

Як убити муху в будинку?

Сучасні спобличчя боротьби з мухами

Крім старовинних способів боротьби з нав'язливими мушками, в наш час в магазинах все частіше стали з'являтися різні пристрої.

 • Як убити муху будинку за допомогою липучки? Стрічка покрита спеціальним липкою речовиною, яке своїм запахом приваблює мух і різних комах. Липка стрічка від мух з'явилася на прилавках магазинів порівняно давно. Тому таке пристосування використовується все частіше в домашніх умовах. Коли комахи потрапляють на нього, не можуть назад злетіти і згодом помирають. Липка стрічка від мух - надійний, але все ж не дуже естетичний спосіб боротьби з мушками. Не кожен готовий бачити таку "красу" у себе на кухні або в кімнаті.
 • Як позбутися від мух у своїй квартирі, використовуючи електронні пристрої? Спочатку фумігатори використовували тільки для запобігання заселення будинку комарами, але останнім часом з'явилися як пластини, так і рідини, позбавляють приміщення від літаючих переносників інфекцій. Фумигатор від мух не тільки максимально практичний, але і до того ж дуже акуратно виглядає, не привертаючи до себе зайвої уваги.