Корисні поради
на всі випадки життя
» » Колісниця Таро: значення і тлумачення карти. Розклади Таро

Колісниця Таро: значення і тлумачення карти. Розклади Таро

Додано: 10.11.15
Рубрика: Цікаве

Є такі символи, які можуть знаменувати собою зміни, що відбулися в житті. Але існують такі знаки, що говорять про те, що це все чекає вас найближчим часом. І одне з таких ознак можна побачити в колоді карт Таро. Мова йде про Аркані під назвою колісниця. Що являє собою цей символ?

Чого слід чекати від Колісниці?

Колісниця Таро: значення і тлумачення карти. Розклади Таро

Ви вирішили зайнятися ворожінням і вам випала Колісниця? Таро тлумачить цю карту з позиції значного ривка вперед. Показує, що ви можете позбутися від старих інтересів або вже це зробили. Вас чекає новий шлях. В якості двигунів для руху вперед виступить бажання свободи, пошук нових захоплень, впевненості в собі, честолюбство. В інших ситуаціях Колісниця Таро говорить про прощання зі старими страхами, з тягарем на душі. Тут і прагнення бути успішним, і наполегливість з відвагою, і бажання скористатися своїми силами, не побоюючись ризику. Однак слід знати, що не треба проявляти зайву самовпевненість. Не повинно бути запаморочення від успіху. Колісниця Таро – єдина карта, яка здатна поєднати прорив з радістю, впевненістю.
Успіхи в роботі

Карта здатна продемонструвати вам, що необхідний значний крок вперед. І він може виявитися єдиним на шляху до незалежності, яка вам необхідна. Карта каже, що ваше прагнення до успішності може увінчатися позитивно. Треба просто проявити наполегливість, мужність, готовність до дій і ризику. Колісниця Таро символізує впевненість, з якою ви встанете на новий шлях свого життя. Відповідно, з'являться нові великі завдання і відповідальність. Проте і переоцінювати, зловживати власними силами не рекомендується.
Чи зміниться свідомість?

Колісниця Таро: значення і тлумачення карти. Розклади Таро

Карта Таро «Колісниця» говорить про те, що свідомість оновиться. Але, незалежно від того, що воно стане новим, потужність його при цьому не буде низькою. Ви звільнитеся від чужої думки і уявлення, почнете будувати власні картини світу, сміливо візьметеся вирішити найскладніші завдання. Однак доведеться подолати внутрішні суперечності, які обов'язково виникнуть між емоційним станом і розумом, між волею і потягом, між уявою та реальністю.

Зміни в обличчястому житті

Про що говорить Колісниця Таро? У відносинах також можуть бути зміни. Вас чекає імпульсивний ривок «на свободу», позбавлення від старих інтересів. Можливо, новий союз допоможе зняти втому з рутиною, які встигли накопичитися. У будь-якій ситуації будьте готові до нових вражень і емоційним проявам.

Про що ще може говорити карта?

Що ще треба знати, якщо випала Колісниця Таро? Поєднання цієї карти з іншими може говорити і про те, що ви здатні освоїти нові щаблі своєї майстерності. Але для цього доведеться проявити освіченість, дисципліну і організацію. Без відповідальності досягти успішності також не вийде. У деяких випадках карта може володіти особливим значенням. У сучасному житті вона може розуміти автомобіль. Якщо ви збираєтеся придбати, то карта схвалить це бажання. Колісниця також здатна передбачати подорож, яке вам просто необхідно зробити. Тлумачення повною мірою будуть залежати від певних життєвих обставин.


Перевернута карта

Колісниця Таро: значення і тлумачення карти. Розклади Таро

Що означає Колісниця перевернута? Таро в даному випадку по-різному тлумачить цю карту. Все буде залежати від ситуації. У деяких випадках така карта означає, що не треба надто сильно напружуватися, необхідний відпочинок. Можна отримати перевагу, якщо рухатися за течією, довірити своє життя долі. Перевернута карта також може сказати про повернення. Можливо, вам необхідно повернутися до чого-то, змінивши напрям. Також карта може сказати, що енергія несе вас зовсім не в тому напрямку. Необхідно покинути екіпаж.

Крім Колісниці, можна зустріти й інші розклади під час ворожіння на картах Таро. Їх може бути дуже багато. Слід коротко назвати, щоб було уявлення, що вони мають на увазі.

Яке майбутнє чекає?

Колісниця Таро: значення і тлумачення карти. Розклади Таро

Є розклади Таро, які здатні підказати майбутнє. Вони наступні:

 • Три карти. Даний розклад підійде для того, щоб дізнатися про будь-якій ситуації на майбутнє.
 • Малий хрест. Цей розклад здатний надати відповіді на запитання. Відрізняється простотою. Його можна зробити навіть з допомогою змішаної колоди.
 • Блазень. Подібні розклади Таро допоможуть визначити, на якому етапі розвитку розташувалася конкретна область життєдіяльності. Характеризується простотою.
 • Зодіакальне коло. Цей розклад є астрологічним. Найбільш зручний для початківців.
 • Визначення можливостей. Допоможе зробити вибір, знайти перспективи для майбутніх відкриттів, проривів.
 • Аналіз ситуації

 • Кельтський хрест. Даний розклад допоможе відповісти на конкретно сформульоване питання. Їм можна скористатися, щоб прочитати майбутнє. Однак найкращий результат буде отриманий в тому разі, якщо треба прояснити будь-яку ситуацію.
 • Шлях. Даний розклад підкаже, яка поведінка вибрати в певній ситуації. Він передбачить подія.
 • Протиборство. За допомогою цього розкладу можна розібратися, що в житті йде не так, як хотілося б.
 • Відносини і любов

  Колісниця Таро: значення і тлумачення карти. Розклади Таро


 • Оракул любові. Даний розклад допоможе розібратися, ответни почуття.
 • Взаємини. За допомогою цього розкладу є можливість розкрити ті відносини, які виникають між людьми в різних сферах діяльності.
 • Весільний розклад допоможе розібратися в серйозності стосунків. Їм варто скористатися, якщо було прийнято рішення про весілля або про спільне проживання.
 • Розклад на прозорому Таро здатний показати перспективу вдосконалення відносин. Він цікавий тим, що під час аналізу його можна розглянути з різних сторін, поєднуючи при цьому Аркани.
 • Самопізнання

 • Стан здоров'я. З допомогою такого розкладу ви дізнаєтеся про свій фізичний і духовний стан.
 • Внутрішньо простір. Цей розклад допоможе визначитися зі страхами. Вони можуть бути несвідомими або осознаваемими.
 • Призначення. Авторський розклад, який допоможе визначитися з тим, що ви хочете від цього життя, до чого треба прагнути і чого слід домагатися. З допомогою нього ви зможете зрозуміти, чи є у вас якесь призначення чи ні.
 • Які нюанси треба знати?

  Якщо ви вирішили зробити розклади, використовуючи карти Таро, то запам'ятайте одну просту річ: щоб отримати відповідь, треба повністю розслабитися. Думки повинні бути присвячені тільки того питання, яке вас мучить. Інші думки треба відпустити. Не слід уявляти результат. Не рекомендується думати про те, які Аркани випадуть.

  Перед розкладом варто записати своє питання, взяти колоду і, перемішуючи Аркани, уявити ту ситуацію, рішення на яку треба знайти. Згадайте всі нюанси, обговорить питання вголос або про себе. Після цього відпустіть всі думки і витягніть Аркани для розкладу.

  Колісниця Таро: значення і тлумачення карти. Розклади Таро

  Висновок

  У даному огляді було розказано про те, який сенс має Колісниця Таро. Також були описані деякі популярні розклади, які допоможуть відповісти на різні питання. Ви зможете знайти відповіді тільки в тому випадку, якщо підійдете до процесу уважно, не допускаючи зайвих думок. В іншому випадку розклади можуть нічого й не сказати.