Корисні поради
на всі випадки життя
» » Розчесати волосся у сні. Тлумачення снів

Розчесати волосся у сні. Тлумачення снів

Додано: 10.11.15
Рубрика: Цікаве

У нічних видіннях ми часто стикаємося з буденними речами. Одним доводиться раз за разом споглядати накритий стіл або монітор комп'ютера, іншим доводиться розчесати волосся у сні. Не кожен зверне увагу на таку дрібницю. А даремно. Волосся, як правило, виступають знаковим символом у розмові підсвідомості з обличчястістю. Давайте розбиратися, що означає бачити уві сні волосся, а до чого за ними доглядати. Для початку, правда, варто ознайомити читача щодо таємного значення розглянутої частини людського тіла (шевелюри).
Розчесати волосся у сні. Тлумачення снів

Волосся пов'язують обличчястість з Вищими силами

Ви замислювалися про те, чому жінці не можна входити в церкву з непокритою головою? Ця традиція виникла невипадково. Коріння її загубилися в глибині віків. Раніше вважалося, що жіночі коси і локони є якимись антенами. Через них вона сприймає таємну інформацію з космосу (або іншого світу). Церква, зрозуміло, назвала все це єрессю і підступів диявольських сил. Проте з метою недопущення чаклунських діянь у святому храмі велено було красуням хусткою шевелюру прикривати. Ця історія нас цікавить тільки в тій частині, що помітили давні предки. Голови наші сповнені антен, що сприймають і передають у мозок інформацію з тонкого світу. Спростувати таку теорію наука не змогла (або не намагалася). Ось і виходить, що розчесати волосся у сні – означає мати потребу в контакті з вищим «Я». По-простому, антену налаштовувати. Багато тлумачі саме на такий ідеї будували свої розшифровки. Давайте пильно їх розглянемо.
Розчесати волосся у сні. Тлумачення снів

Сонник Менегетті

Цей наймудріший автор дивиться прямо в корінь. Розчесати волосся у сні означає ризик бути втягнутим у ненормальні міжобличчястісні відносини. Погодьтеся, природно коли одна людина сприймає іншого рівним. Тим більше, коли мова йде про інтимному зв'язку. А якщо сняться маніпуляції з гребінцем або щіткою, слід задуматися, чи той партнер поруч. Адже людина, расчесивающий волосся іншого, прагне до повного поглинання його обличчястості, як стверджує пан Менегетті. Той, кому роблять зачіску, зрозуміло, виступить в ролі жертви. Сон знаковий, застережливий. Особливо варто турбуватися, коли обличчястість «перукаря» виявилася невідомою. За вами пильно спостерігають, обплітаючи підступними мережами психологічного характеру. Взагалі ж, автор впевнений, що бачити уві сні волосся – до якихось подій в інтимній сфері, які нададуть серйозний вплив на життя людини. По виду локонів можна визначити їхню спрямованість. Коли виявилися гарними, блискучими, здоровими, значить, партнер буде чудовий, а спілкування з ним породить в душі щастя. Повислі, брудні, розхристані, зрозуміло, натякають на прямо протилежні події в реаліях.

Розчесати волосся у сні. Тлумачення снів

Езотеричний сонник

Тут ми стикаємося з іншою схемою розшифровки. Укладачі довідника виходять з реальної взаємозв'язку виду локонів зі здоров'ям людини. Розчісувати довге волосся у сні – до одужання для недужих. А ось просто бачити їх, навпаки, до хвороби. Причому дане тлумачення стосується лише господаря локонів. Тобто, якщо вам довелося розчесати волосся у сні у когось із знайомих людей, саме йому належить благополучне позбавлення від напасті. Бачити у себе на голові довгі пасма, коли їх на насправді немає – передвістя захворювання. Ще гірше коли шевелюра виявилася сивий. Це, за запевненням даного збірника, означає велике горе. Можливо, такий дорогий і близький покине сновидця назавжди. Доведеться носити траур. Мити волосся: у себе – до змін на краще, в іншого – до турбот і клопотів. Доведеться за кимось доглядати, допомагати, витерти сльозу і вирішувати чужі проблеми. Відрізати комусь локони в країні Морфея – до важкої, смертельної сварці з цією людиною.


Розчесати волосся у сні. Тлумачення снів

Сонник Міллера

Тут ми також стикаємося з темою взаємовідносин. Пан Міллер вирішив розділити тлумачення для сновидцев згідно їх статевої приналежності. Так, розчісувати волосся у сні перед дзеркалом для жінки означає її легковажність. Є ризик потрапити в пастку, розставлену підступним спокусником. Гірка доля чекає красуню, якщо вона не візьметься за розум, керуючись підказкою, яка прийшла уві сні. Коли дівчина помітила на голові упереміж темні і світлі пасма, перед нею встане непростий вибір. Тільки мудрість і помірності в бажаннях допоможуть розібратися в хитросплетіннях життєвих обставин. А ось білосніжна шевелюра означає безмежне щастя, незалежно від того, що ви з нею витворяли. Коли жінка побачила, що чоловік розчісує волосся у сні, їй слід побоюватися цього кавалера. Його почуття нещирі. Меркантильність і розрахунок керують його діями. Залицяння не принесуть їй щастя. Чоловікові чесати свої пасма гребенем – до успіху, коли вони виглядали здоровими і красивими. І до невдачі, коли на голові були рідкісні, брудні або бляклі волосся.

Розчесати волосся у сні. Тлумачення снів

Сонник Фрейда

Цей автор має власний підхід до розпізнавання таємних знаків підсвідомості. На його думку, волосся символізують жіночі геніталії. І все тлумачення його виходять саме з цього спірного факту. Коли жінці привиділося, що вона розчісує свої локони, їй доведеться шкодувати про втрачені можливості (читай: відкинутих партнерах). Чоловікові такий сюжет підказує, що він готовий до нових подвигів в статевій сфері. Сиве волосся у сні повинні засмутити всіх. Це символ статевого безсилля, відсутність пристрасті.


Китайський сонник

Всім відомо, що в Піднебесній панує інший світогляд. Тому і розшифровки їх не схожі на ті, що нам представляють європейські автори. Так, сиве волосся у сні вважаються у китайців знаком довголіття і величезного щастя. І неважливо кому ця картина привиділася. Готуйтеся взяти від життя виконання мрії. Коли довелося у себе на голові розчісувати локони, сонник рекомендує підбадьоритися. Незабаром життєві обставини зміняться на краще. Всі печалі упорхнут, як горобці з-під копит стрімкого коня. Занепокоєння виявляться марними. Ви зможете радісно дивитися вперед, широко крокуючи та гордо. Однак є і погані знаки в цьому чудовому джерелі. Коли пасма випадають у снах чоловіки, доведеться страждати із-за втрати сина чи онука. Побачити дорогу дружину з розпущеним волоссям – до її зраду. Самому опинитися простоволосим, відчути як пасма закривають обличчя – зіткнутися з підступами ворогів. Доведеться вступити в судову тяжбу, результат якої буде сумним.

Розчесати волосся у сні. Тлумачення снів

Сонник Велес

Оптимістичними виглядають тлумачення даного автора. Дівиці розчісувати волосся – до весілля. Погодьтеся, приємно. Коли їй привидівся сон: мама розчісує волосся, знати, саме вона вплине на вибір нареченого. Сучасним дівчатам такий прогноз може здатися не зовсім позитивним. Їм слід задуматися про те, що досвід у справі організації подальшого щасливого життя корисніше юного захоплення. Варто прислухатися до материнських порад, коли вони підуть. А ні, то самі зверніться до матері, розтлумачте свій погляд на подальшу долю. Вона підкаже, що у голівці не так, поправить думки, поділиться своїми спостереженнями і досвідом. Ось замужній дамі такого сюжету слід боятися. Як говорить сонник, він пророкує печаль дорогу, пов'язану з сімейними проблемами. Ймовірно рукоприкладство з боку чоловіка. Варто проявляти обачність і обережність у розмовах з благовірним. Хто, як мовиться, попереджений, той озброєний. Чоловікові розчісувати свій їжачок – до гостей, добра. Несправедливо, однак!

Сонник Хассе

У цьому джерелі мудрих прогнозів позитиву ми не відшукаємо. Пан Хассе впевнений, що розчісування шевелюри в нічних видіннях покликана підштовхнути людину до більш серйозного ставлення до роботи. Адже сон говорить про швидкі неуспіх, невдачі і втрати. Особливу увагу на нього рекомендується звертати представникам сильної статі. Якщо вони не зорієнтуються, відмахнуться від доброго ради нічних ангелів, то поставлять благополуччя родини під загрозу. Втрати можуть виявитися неприйнятними. Ділові люди, згідно пану Хассе, повинні проаналізувати останні рішення, проінспектувати хід реалізації проектів. Швидше за все, в їх колишні розрахунки закралася прикра помилка, яка дозволила недоброзичливцям або звичайним злодіям орудувати в господарстві. Потрібно терміново вжити захисні або запобіжні заходи. Інакше банкрутства не минути. Жінкам, побачив розчісування локонів, теж необхідна передбачливість. Поруч ошивається обманщик. Не потрапити в його пазуристі лапи – ось мета сновидици на найближчий період.

Розчесати волосся у сні. Тлумачення снів

Український сонник

У цьому джерелі народних знань містяться лише позитивні прогнози. Розчісувати пасма для дівчини – до заможного, безбідного життя в заміжжі. Її просватает саме той, до кого так тягнеться ніжне серденько. А ось, коли волосся випадає під зубами гребеня, то доведеться йти за нелюба. Однак через деякий час дівчина зрозуміє, як сильно помилялася, крадькома проливаючи сльози. Чоловік виявиться дуже доброю, лагідною людиною. Він стане виконувати будь-яку її примху, плекати і ніжити красуню. Вона полюбить його всією душею. Ще краще, коли дівчині привидиться, що її причісує незнайомий парубок. Слід готуватися до повороту в долі. Візьме її в дружини хлопець з далеких місць. Але переїзд виявиться бажаним, цікавим і щасливим. За хатою вона не стане особливо тужити. У далеких краях знайде нових друзів, добрих родичів, нарожает здорових діточок.