Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як скрафтити маяк "Майнкрафте"

Як скрафтити маяк "Майнкрафте"

Додано: 10.11.15

Плоский світ "Майнкрафта" величезний. Щоб не заблукати в ньому і завжди вміти знайти свій будинок, гравці придумують самі різні механізми, будівлі і прийоми. Одним з таких корисних предметів може стати маяк. Сьогодні ми розповімо вам про те, як скрафтить маяк "Майнкрафт".

Як скрафтити маяк "Майнкрафте"

Що знадобиться

Будівництво цієї споруди зажадає від гравця досить багато рідкісних матеріалів. Щоб їх отримати, вам обов'язково знадобиться алмазна кірка і будь-яка лопата. Крім того, спочатку вам потрібні піч і верстак, але раз ви зацікавилися такими спорудами, як маяк, то вони вже мають у вас бути.
Маяк буває різних розмірів. В залежності від цього параметра він буде давати гравцеві різні типи бонусів. Ми з вами розберемо процес створення самого великого маяка і проведемо розрахунок матеріалів, саме виходячи з цього. Отже, перед тим як скрафтить маяк, вам потрібно буде складати:

 • 5 блоків піску (будь-якого);
 • 164 блоку алмазів/заліза/золота/смарагдів;
 • 3 блоку обсидіану;
 • Зірку Нижнього світу.

Зверніть увагу на те, що вам потрібно саме блоки, а не злитки або просто руда.

Обробка

Сам по собі маяк складається з двох частин. Перший з них - блок, який так і називається: "Маяк". Для його створення спочатку переплавьте пісок у скло за допомогою печі. Після цього йдіть до верстата і викладіть на ньому наступний візерунок:

 • До нижньої горизонтальної лінії додайте три блоки обсидіану.
 • У центральну клітинку верстата покладіть "Зірку".
 • Місце, що залишилося заповніть склом.

Як скрафтити маяк "Майнкрафте"

Все, що ви підготували "ліхтарик", який потім поставите на добудований маяк. Для тих хто не знає, як отримати обсидіан:

 • Обсидіан можна знайти в нижньому світі або в глибоких печерах поруч з лавою. Цей матеріал видобувається виключно алмазної киркою. На один блок потрібно від 9 до 2 секунд в залежності від ступеня зачарования знаряддя праці.
 • Також даний матеріал можна створити штучно. Для цього треба вилити відро води на нерухому яму з лавою. Якщо спробуєте вилити на поточну магму, то отримаєте кругляк.

"Зірка"

Ще один предмет, про отримання якого треба розповісти розбираючись з питанням про те, як скрафтить маяк.
 • Якщо ви граєте в творчому режимі, то проблем бути не повинно. Даний предмет є серед інших у вашому інвентарі.
 • В мирному режимі отримати його не вдасться.
 • Тому "Зірку Нижнього світу" можна заробити виключно у виживанні. Щоб її дістати, вам доведеться закликати иссушителя.

Хто це такий? Иссушитель - це міні-бос, якого ви не зустрінете в печерах, його можна тільки закликати. Для цього вам буде потрібно 4 блоку піску душі, що видобувається в пекельних фортецях, і 3 скелета черепа-иссушителя. Після того, як ви добудете інгредієнти, додайте їх так само, як і при виклику голема. Пісок поставте літерою "Т", а три верхніх блоку викладіть черепа.

Після призову у вас буде деякий час. Бос з'явиться з 50% життів, але буде невразливий і відновить їх до 100%. Бій буде нелегким. Монстр атакує двома атаками - синіми і чорними черепами. Чорні летять у гравця (або мета його агресії) і не можуть руйнувати тверді блоки. При попаданні в живу мішень, вони накладають ефект "висушення", який поступово вбиває гравця і відновлює життя босові. Сині черепа вилітають випадково і при отриманні шкоди Иссушителем. Летять повільно, але можуть вибухати і руйнують абсолютно будь-який матеріал.

Як скрафтити маяк "Майнкрафте"


По тактиці бою можна сказати буквально кілька слів. До 50% його можна бити з лука, після цього він отримає баф, що захищає його від дальніх атак. Після цього треба або бити його зброєю, зачарованим на "Небесну кару", або закидати його зіллям миттєвого зцілення. Після бою з нього завжди падає тільки одна "Зірка".

Ви все ще хочете знати, як скрафтить маяк?

Будівництво

Отже, зібравши ліхтар, нам треба побудувати основу для маяка. Для цього викладаємо на землі квадрат 9х9. На ньому ставимо ще один, тільки 7х7 потім 5х5 і в кінці 3х3. У вас повинна вийти така собі піраміда Майя.

При будівництві пам'ятайте, що вам потрібні блоки певної породи. Ви можете їх перемішувати і використовувати хоч всі типи одночасно, але вони повинні бути тільки з алмазів/заліза/золота/смарагдів. Раніше говорилося, що вам потрібно 164 блоку. Щоб їх створити, вам потрібно 1476 злитків заліза/золота або стільки ж алмазів/смарагдів. Приготуйтеся багато копати.

На саму верхівку піраміди поміщаємо наш "ліхтар". Через пару секунд з нього повинен почати виходити стовп світла. Тепер ви знаєте, як скрафтить маяк "Майнкрафт 152". Якщо ви використовуєте більш нову версію гри, то проблем бути не повинно. Вирішення питання про те, як скрафтить маяк "Майнкрафт 1.8", абсолютно ідентично старої версії.

Як скрафтити маяк "Майнкрафте"

Використання

В залежності від висоти піраміди, гравець зробить "подарунок" у вигляді алмазу/смарагду або злитка золота/заліза. Незалежно від типу "дару", гравець зможе вибрати, який ефект активувати. Типи бафів залежать від висоти піраміди. Тобто ви можете "прибирати" шари, починаючи з нижнього і ладу підстава 7х7 або 5х5. При максимальному розмірі гравець отримає вторинний ефект (регенерація), який не змінюється. Перед використанням маяка пам'ятайте, що ефект триває нескінченно тільки в безпосередній близькості від неї (50 блоків, якщо піраміда найбільша), вийшовши за межі ефект зникне через 9 секунд.