Корисні поради
на всі випадки життя
» » Оцелот Револьвер - хто це?

Оцелот Револьвер - хто це?

Додано: 10.11.15
Рубрика: Цікаве

Metal Gear Solid — це легендарна ігрова серія. Досить важко знайти твір, який мав би такою глибиною, як дітище Хідео Кодзими. Гра переповнена хитрими сюжетними переплетеннями, символами, недомовленістю і т. д. У даній статті ми обговоримо одного з найбільш неоднозначних персонажів в Metal Gear Solid. Ми поговоримо про Револьвері Оцелоте. Хочете дізнатися про даному персонажі детальніше? Читайте цю статтю!

Хто такий Оцелот Револьвер?

Оцелот Револьвер - хто це?

У грі Metal Gear Solid є безліч небезпечних солдатів. Револьвер (Шалашаска) Оцелот — кодове ім'я бійця, який спеціалізується на тортури, допити. Ще однією характерною рисою, яка відрізняє його від інших бійців, є майстерне поводження з пістолетами. Саме завдяки цьому навику він і отримає своє прізвисько — Оцелот Револьвер. Також варто помітити, що даний персонаж володіє телепатичними здібностями, що не раз рятувала йому життя. Адамска (справжнє ім'я персонажа) є одним з основних персонажів в серії. Він був одним з небагатьох, хто був обличчясто знайомий з Біг Босом і його клонами. Як правило, Оцелот Револьвер виступав в якості подвійного, а то потрійного агента, діючи в інтересах таких організацій, як "Філософи", ГРУ, ЦРУ, "Патріоти".




Револьвер Оцелот: біографія

Народився Револьвер Оцелот 6 червня 1944 року на території північної Франції, Нормандії. Матір'ю Адамськи була дівчина-солдат Джой (пізніше вона стала більш відомою під прізвиськом Бос). Пологи пройшли під час виконання операції "Оверлорд". Джой була поранена, тому їй довелося робити кесарів розтин. На щастя, дитина не постраждала, проте у матері Оцелота після процедури залишився величезний шрам, який тягнувся по всьому тулубу. Як з'ясувалося в MGS3 батьком Оцелота був солдат по імені Сорроу. Саме від нього Адамска успадкував свої телепатичних здібностей. Незабаром дитина був викрадений агентами "Філософів".




Коли Адамска подорослішав, його влаштували в організацію АНБ (Агенство національної безпеки). Він працював там дешифровальщиком. Але незабаром Оцелот перейшов на бік СРСР і став працювати в спецназі, яким керував Євген Борисович Волгін. Трохи пізніше Оцелот, завдяки спорідненості з легендарною Бос, отримав свій обличчястий загін. У 60-х роках Адамска став таємним агентом. Він працював не тільки на ГРУ, але і на КДБ з ЦРУ.

Операція "Пожирач змій"

Оцелот Револьвер - хто це?

У проведенні операції "Пожирач змій" Оцелот зіграв далеко не останню роль. Виконуючи цю місію, Адамска неодноразово стикався з Накед Снейком (надалі отримав прізвисько Біг Бос). Будучи "кротом" в ГРУ (СРСР), Оцелот Револьвер за наказом ЦРУ (США) повинен був допомогти Снейку в його місії. І все пройшло досить-таки успішно. Завдяки допомозі Оцелота Снеку вдалося знищити "Шагоход" і Грізний Град. Також варто помітити, що саме Адамска позбавив Снейка очі під час тортур. Крім цього, у Шалашаски була ще одна секретна місія, суть якої розкрилася лише під кінець MGS 3. Виявляється, що спочатку основною метою Оцелота було "Спадщина Філософів" (величезний грошовий фонд). І Револьвер відмінно впорався зі своїм завданням. Завдяки йому США отримала частину того самого "Спадщини".


Подальша діяльність

Оцелот Револьвер - хто це?

Шалашаска був незадоволений тим, як уряд надійшло з грошима "Філософів". Саме з цієї причини він, заручившись підтримкою Зеро, створив організацію "Патріоти". Незабаром до неї приєднався і Біг Бос. Однак тривало це недовго. Зеро таємно розпочав роботу над проектом "Жахливі діти". Його суть полягала у створенні клонів ідеальних в генетичному плані солдатів на базі ДНК Снейка. Коли Біг Бос довідався про це, він в люті покинув організацію. Оцелот також не був у захваті від вчинку Зеро. Але він не покинув організацію відразу і продовжив працювати таємним агентом.

Пізніше Оцелот здійснив спробу відбудувати Outer Haven, однак був убитий Солід Снейком (один з клонів Біг Боса і головний герой ігрової серії).

Відносини з Біг Босом

Оцелот Револьвер - хто це?

Відносини між Біг Босом і Оцелотом досить складні, заплутані і до кінця не зовсім зрозумілі. Але все ж більшість фанатів вважає, що Адамска і Снейк пов'язані "братніми узами". І це цілком логічно. Адже на протязі гри у них одна і та ж мета — втілити мрію Бос, яка для обох персонажів була наставником, матір'ю. Та й смерть Оцелота не так проста, як здалося на перший погляд. Справжньою метою Револьвера було пробудити Біг Боса і звільнити світ від влади "Патріотів". І зробити це йому вдалося лише цінного власного життя.