Корисні поради
на всі випадки життя
» » Обручка "Булгарі" – прояв вишуканості, стилю та смаку

Обручка "Булгарі" – прояв вишуканості, стилю та смаку

Додано: 11.11.15

Обручка "Булгарі" були створені в такий сонячною і теплою країні, як Греція. Адже саме там народився засновник компанії Сотирио Булгарі. Ці ювелірні вироби є справжнім втіленням розкоші, шику, а також представляють собою прояв гарного смаку. Такі обручки на весілля – ідеальне прикраса урочистості.

Обручка "Булгарі" – прояв вишуканості, стилю та смаку

Як з'явилася компанія

Сотирио Булгарі (потомствений срібний майстер) переїхав з рідної йому Греції до Італії. Там він зайнявся створенням власної справи. А в 1884 році ювеліром був відкритий магазин, який представляє собою втілення властивого Італії стилю. Цей магазин був названий «Крамниця старожитностей». Таким чином, Сотирио заснував сімейний бізнес. Його виробам завжди були притаманні краса, витонченість і своєрідність.


Завдяки зовнішнім характеристикам прикрас, а також грамотному поданням коштовності користувалися попитом серед туристів. Тобто імперія поступово виникла з самої звичайної лавки. Адже "Булгарі" сьогодні – це компанія, доходи якої обчислюються мільйонами. Також ця марка зараз відома у всьому світі, а випускаються нею виробів вважаються дуже престижними. Обручка "Булгарі" дуже знамениті. Але крім них компанія займається виготовленням широкого асортименту прикрас та аксесуарів.

Розвиток компанії

Колишня «Крамниця старожитностей», завдяки наполегливій праці своїх власників, поступово змінювалася. А 50-ті роки стали для компанії часом розквіту, адже саме тоді фірмовий стиль був повністю сформований. І класичний образ прикрас придбав еклектичне вираз. Таким чином, виникли обручки в стилі "Булгарі", що представляють собою поєднання кращих традицій античних часів у сучасному виконанні. І саме в цьому образі італійські ювеліри зуміли в повній мірі проявити своє незвичайне уявлення про смак і оригінальності.


Сімейною справою займалися сини творця компанії, а потім його онуки. А зовнішній вид прикрас змінювався таким чином, щоб відповідати останнім тенденціям.

Обручка "Булгарі" – прояв вишуканості, стилю та смаку

Всесвітня популярність компанії

Завдяки набранню неповторного і постійного стилю, який став справжнім проривом, компанія придбала популярність далеко за межами Італії. А через кілька десятиліть бутіки компанії були відкриті у таких містах:

  • Нью-Йорк;
  • Женева;
  • Монте-Карло.

Прикраси "Булгарі" завжди були незмінними супутниками найбільш відомих голлівудських зірок. Також їх носили талановиті актори італійського кіно. Крім того, обручка "Булгарі", ціна якого відповідає характеристикам, здатний придбати людина, що має можливість дозволити собі багато чого. Тому такі прикраси свідчать про відповідний статус і становище в суспільстві.

Обручка "Булгарі" – прояв вишуканості, стилю та смаку

Обручки

Прикраси відомого бренду, призначені для весільної церемонії, можуть розповісти свою окрему історію. Кільця "Булгарі" виконуються з білого золота, ідеально поєднується з великими діамантами різного ограновування. Крім того, ювеліри компанії придумали оригінальний метод кріплення, який виділяє найбільш яскравий дорогоцінний камінь, наділяючи його додатковим світлом.

Будь обручка "Булгарі" (оригінал) володіє ще однією індивідуальною особливістю. Про неї не завжди замислюються заздалегідь. Це сполучуваність весільної прикраси з кільцем для заручин. Справа в тому, що молодята часто опиняються в такій ситуації, коли кільце, подароване при пропозиції руки і серця, виконана з білого золота. І виходить, що воно не поєднується з обручкою, для виготовлення якого був використаний інший метал. Адже в другому випадку зазвичай використовується рожеве або жовте золото.

Щоб закохані не мучили себе сумнівами з приводу сполучуваності дорогоцінних виробів, компанія зайнялася випуском кілець, які ідеально виглядають разом. "Булгарі" пропонує комплекти, які гармонічно поєднуються за кольором, формою і матеріалом. Також можна надягати одночасно 2 кільця на палець.

Обручка "Булгарі" – прояв вишуканості, стилю та смаку

Значимість фірмових виробів

Поступово люди стали помічати, що обручка "Булгарі" приносять щастя. Вірити в цю сучасну прикмету чи не вірити, кожен вирішує для себе самостійно. Адже вибір даних ювелірних виробів в якості весільних аксесуарів – це прояв найбільш явного ставлення до виробів бренду. Справа в тому, що наречений і наречена в такий день укладають союз, обіцяючи один одному бути разом у горі і радості. Тому символ, який підтверджує таку обіцянку, має бути справді значимою. Обручка "Булгарі" виконані в стилі, який повністю відповідає моменту.

Чоловіки не завжди люблять носити обручки. Тому слід зробити такий вибір, щоб він задовольняв смаком обох вступаючих в шлюб.

Обручка "Булгарі" – прояв вишуканості, стилю та смаку

Широкий асортимент компанії

Зараз на додаток до основної сфери діяльності компанія працює в часовому, парфумерній і готельному бізнесі. Широка лінійка предметів розкоші випускається під брендом "Булгарі". Це подарункові сувеніри, посуд, а також годинник. Зараз існує і готельна мережа, яка називається Bulgari Hotels & Resorts, хоча незабаром вона перетвориться в розкішні ексклюзивні готелі на 5 зірок Haute Couture. А розташовуватися вони будуть по всій планеті.

Прикраси, які виробляє компанія, хочеться носити постійно і в будь-якому суспільстві. Вони підходять для будь-якого часу доби, а також їх можна одягнути в будь-який день тижня і для присутності на важливу подію. І все ж виникає питання про те, скільки коштують обручка "Булгарі". Золоте кільце 1-смугове, виконаний з жовтого золота 18 карат, можна придбати за 1030 євро.

Шанувальники ювелірного мистецтва цінують вироби компанії, а також відносяться до бренду з непідробним повагою. Весілля – захід, до якого слід грунтовно підготуватися, продумавши всі деталі. А кільця марки "Булгарі" – це стильна і яскрава деталь по-справжньому важливого події.