Корисні поради
на всі випадки життя
» » Спрей "Аллергодил": відгуки, інструкція

Спрей "Аллергодил": відгуки, інструкція

Додано: 11.11.15

Як застосовувати і що говорять про препарат «Аллергодил»? Інструкція, відгуки про це засобі будуть представлені трохи нижче. Також з матеріалів цієї статті ви дізнаєтеся про те, в якому вигляді проводиться згаданий медикамент, скільки він коштує, якими властивостями володіє, чи є у нього побічні дії і протипоказання.

Спрей "Аллергодил": відгуки, інструкція

Форма, упаковка, опис і склад препарату

В даний час придбати розглянутий медикамент можна в наступних формах:

 • Очні краплі «Аллергодил». Відгуки фахівців свідчать, що основним компонентом цього препарату виступає азеластина гідрохлорид. Також до його складу входять допоміжні інгредієнти у вигляді 70% сорбітолу, гипромеллози, бензалконію хлорид, динатрію эдетата, очищеної води і натрію гідроксиду. У продаж прозорий і безбарвний 005% медикамент надходить у поліетиленових флаконах з крапельницею (6 мл).
 • Спрей «Аллергодил». Відгуки лікарів свідчать, що активним компонентом цієї форми препарату також є азеластина гідрохлорид. В якості додаткових речовин використовують гипромеллозу, лимонну кислоту безводну, динатрію едетат дигідрату, очищену воду, натрію гідрофосфат додекагідрат і натрію хлорид. Прозорий і безбарвний медикамент можна придбати у скляних флаконах з дозуючим розпилювачем (10 мл).

Фармакологія препарату

Що являє собою місцевий медикамент «Аллергодил»? Відгуки фахівців повідомляють, що даний препарат належить до селективних блокаторів H1 - рецепторів.
Згідно інструкції, він чинить мембраностабілізуючу та антигістамінну дію, а також сприяє зменшенню проникності капілярів. Крім цього, розглянутий медикамент перешкоджає вивільненню діючих речовин з опасистих клітин (наприклад, серотоніну, гістаміну, лейкотрієну), які викликають бронхоспазм і різні алергічні реакції.

Якими властивостями володіє препарат «Аллергодил» (спрей назальний)? Відгуки лікарів свідчать, що після його введення в ніс помітно зменшується його закладення. Також усуваються виділення з носа і алергічне чхання.

Спрей "Аллергодил": відгуки, інструкція
Терапевтичний ефект після застосування препарату спостерігається через 1/4 години. При цьому наголошується стихання всіх супутніх симптомів. Дія медикаменту триває протягом 12-ти годин і навіть довше.

Які особливості має препарат «Аллергодил» (очні краплі)? Відгуки спеціалістів вказують на те, що при закапуванні в очі це засіб виявляє протизапальний ефект. Що стосується системного впливу, то воно виражено незначно і тільки при місцевому використанні.

Фармакокінетика ліків

Якими фармакокінетичними показниками володіє препарат «Аллергодил» (спрей назальний)? Відгуки свідчать, що при введенні в ніс біологічна доступність цього ліки становить 40 %. Протягом 3 годин у крові досягається його максимальна концентрація. До речі, вона у 8 разів нижча за ту, що спостерігається при експериментальному прийомі препарату всередину.

У пацієнтів з алергічним ринітом концентрація лікарського засобу більш висока, ніж у здорових людей.

Всмоктується чи місцевий препарат «Аллергодил» (очні краплі)? Відгуки повідомляють, що при використанні цього препарату в дозі 1 крапля чотири рази в день, його максимальна концентрація в крові досягає низьких значень.

Спрей "Аллергодил": відгуки, інструкція


Показання до застосування

При будь показаннях призначають назальний спрей «Аллергодил»? Відгуки фахівців вказують на наступні стану пацієнта:

 • неаллергический або так званий вазомоторний риніт;
 • алергічний риніт несезонний або сезонний.

Що стосується очних крапель, то їх призначають при наступних патологічних станах:

 • сезонний алергічний кон'юнктивіт;
 • захворювання очей запального характеру, які мають різне походження, в тому числі посттравматичний;
 • цілорічний алергічний кон'юнктивіт.

Протипоказання до застосування

Які стани пацієнта забороняють застосовувати спрей і очні краплі «Аллергодил»? Відгуки лікарів повідомляють про наступні протипоказання:

 • період виношування плода;
 • гіперчутливість до хворого лікарського засобу (до його компонентів);
 • час грудного вигодовування;
 • ниркова недостатність (тільки для назального спрею);
 • вік дитини до 6-ти років (тільки для назального спрею);
 • вік малюка до 4-х років (тільки для очних крапель).
  Спрей "Аллергодил": відгуки, інструкція

Як слід використовувати назальний спрей «Аллергодил»?

Відгуки пацієнтів про це засобі ви зможете знайти в самому кінці статті.

Спрей назальний «Аллергодил» має спеціальний дозуючий розпилювач, який значно полегшує його використання. Перед першим застосуванням препарату слід кілька разів розпорошити його в повітрі. Далі необхідну дозу потрібно влити в кожен носовий хід. При цьому голова повинна знаходитися прямо (не в закиненому вигляді).

При риноконъюнктивите та алергічному риніті дорослим людям і маленьким пацієнтам (з 6-ти років) медикамент призначають по 1 дозі (тобто одноразове натискання на розпилювач) в кожний носовий хід вранці і ввечері. При необхідності це кількість препарату можна збільшити (дітям після досягнення 12-ти років) до 2-х доз в обидві ніздрі двічі на добу.


Як довго слід застосовувати спрей «Аллергодил»? Відгуки свідчать, що використовувати цей медикамент необхідно до припинення всіх симптомів захворювання. Його дозволяється використовувати протягом тривалого часу. Однак без перерв спрей не можна розпорошувати довше 6-ти місяців.

При вазомоторний риніті дорослим людям і підліткам (від 12 років) призначають по 2 дози препарату в кожен носовий хід вранці і ввечері. Застосовувати спрей бажано до припинення всіх симптомів. Тривалість безперервного лікування при такому захворюванні не повинна бути більше 2-х місяців.

Спосіб застосування очних крапель «Аллергодил»

Згідно інструкції, ця форма препарату закопується в кон'юнктивальний мішок.

Спрей "Аллергодил": відгуки, інструкція

При сезонному алергічному кон'юнктивіті дорослим людям і маленьким пацієнтам (з 4-х років) медикамент призначають по 1 краплі в обидва ока вранці і ввечері. При необхідності препарат можна використовувати до 4 разів на добу. При згаданому захворюванні лікарський засіб «Аллергодил» використовують не лише з метою лікування, а й профілактики.

При алергічному кон'юнктивіті несезонном дорослим людям і підліткам (від 12 років) призначають по 1 краплі в обидва ока вранці і ввечері. Також можливе його застосування до 4-х разів на добу.

Побічні явища

Використання очних крапель «Аллергодил» може викликати наступні побічні реакції:

 • набряк і почервоніння;
 • підвищене сльозовиділення;
 • свербіж;
 • роздратування і болючість;
 • крововилив в око;
 • порушення зору;
 • відчуття стороннього тіла;
 • блефарит;
 • сухість очей.

Системні прояви у цієї форми препарату відмічаються вкрай рідко. Найбільш поширеними з них є утруднення дефекації і утруднення дихання.

Що стосується назального спрею, то він може викликати такі небажані явища:

Спрей "Аллергодил": відгуки, інструкція

 • носова кровотеча;
 • чхання, печіння та свербіж у носі;
 • шкірний свербіж і висипання;
 • слабкість і запаморочення;
 • нудота внаслідок попадання в носоглотку (тільки при введенні препарату з закинутою головою);
 • гастралгія і сухість у роті;
 • стиснення у грудній клітці.

Препарат «Аллергодил»: ціна, відгуки

Вартість цього медикаменту залежить від виробника. Середня ціна назального спрею коливається в районі 120-200 грн. Що стосується очних крапель, то їх вартість становить близько 100 грн.

Якщо порівнювати дві форми препарату «Аллергодил», то назальний спрей має перевагу. Він економічніший, рівномірно розподіляється по слизовій і зручний у застосуванні.

Використовуючи цю форму, можна створювати досить високі концентрації препарату у вогнищі. Саме про це свідчать повідомлення більшості пацієнтів.

Назальний спрей надає швидке і тривале дію. Також він добре переноситься пацієнтам і проявляє високу ефективність навіть при використанні малих доз.

Спрей "Аллергодил": відгуки, інструкція

Що стосується крапель, то вони також користуються популярністю, але тільки у тих людей, у яких є проблеми з очима.