Корисні поради
на всі випадки життя
» » Який утеплювач капота купити? Утеплювач під капот фольгований: відгуки

Який утеплювач капота купити? Утеплювач під капот фольгований: відгуки

Додано: 11.11.15
Рубрика: Авто поради

Восени погода балувала автолюбителів теплом. Однак попереду зима з її непередбачуваністю. Сильні морози вночі – це нормальна ситуація. Багато автовласників часто і багато їздять по місту, а машина залишається на морозі протягом кількох годин. Коли водії повертаються за машинами, двигун повністю остигає і його кожного разу потрібно прогрівати. Але можна виправити цю ситуацію і придбати утеплювач капота. Він не дозволить двигуну охолонути так швидко.

Для чого необхідно утеплювати мотор?

Багато хто не помічають, як важко запускається холодний двигун. А ось на ресурс агрегату такі запуски накладають свій відбиток. Так, при низьких температурах за бортом змінюються властивості моторних масел, а також палива.
Загустевшая на морозі самка вже не так ефективно проникає у важкодоступні точки.

Який утеплювач капота купити? Утеплювач під капот фольгований: відгуки
Якщо мотор якийсь час не буде отримувати достатньо мастила, це позначиться на стабільності роботи. Так, особливо постраждає в цьому випадку поршнева група і циліндри. При масляному голодуванні поршні працюють практично в сухих умовах. Не потрібно намагатися заощадити на утеплення. Потім можна сильно пошкодувати про це. Так, утеплювач капота «Ланоса» обійдеться автовласникові всього в 1000 карбованців з кліпсами. Це дешево, в порівнянні з капітальним ремонтом двигуна.

Паливо в холодний і морозний день також змінює свої властивості. Воно гірше випаровується, і це не кращим чином позначається на якості паливної суміші. Акумулятор взимку гірше віддає заряд. Двигун запускається значно важче навіть із спеціальним зимовим маслом.
А як же штатний утеплювач капота?

Варто сказати, що в умовах російської зими можливостей цього матеріалу явно недостатньо. Він ефективний при температурі до -10 градусів. Тому потрібно додатково підібрати відповідний теплоізоляційний матеріал на зиму.

Більш серйозна штатна теплоізоляція встановлюється на ті автомобілі, які продаються в північні широти. Інші ж машини додаткових коштів не мають. Найчастіше автолюбителі утеплюють машину самостійно.

Утеплювач капота: що підібрати?

Багато власники намагаються вирішувати цю популярну проблеми з допомогою того, що попалося під руку. Так, це може бути ковдру або повсть. Повсть – це чудово, але великий шматок часом важко дістати, а шити його досить важко. Природно, в якійсь мірі це допомагає, однак також не дуже ефективно.

Сущетвует більш якісні професійні матеріали та вироби для цих цілей.

Який утеплювач капота купити? Утеплювач під капот фольгований: відгуки
Під кожну конкретну марку випускають спеціальні набори. Серед основних переваг таких професійних рішень – більш легке кріплення і демонтаж. Виготовляються такі вироби дрібними партіями, а займаються ними невеликі приватні виробники. Якщо потрібен саме такий, професійний варіант-купити його досить складно.

У таких центрах пропонують два види теплоізоляції. Або це буде тільки капот і підкапотний простір, або весь автомобіль. Утеплювати машину повністю – це дуже дорого і складно. Тому більшість автовласників воліють просто телпоизолировать двигун своїми руками.


Виробники

Існує лише кілька виробників, які поставляють утеплювач на капот.

Який утеплювач капота купити? Утеплювач під капот фольгований: відгуки
Це компанія «Стандарт-пласт», «Стандарт» і «Гермес». За цими виробниками зберігається відмінна репутація. Численні відгуки – позитивні.

Компанія «Стандарт» готова запропонувати технологічний утеплювач капота «Ізофлекс» і «Тивиплен».

«ТивипленП» має самоклеючий шар, а виготовлений він на основі пінополіетилену. Це три шари – шар з клеєм, безпосередньо пеноплолиэтилен і лицьова сторона з ПВХ. Фольги у цьому виробі немає, але тепло утримується досить ефективно. На вибір пропонується кілька видів виробу по товщині. Можна вибирати товщину від чотирьох до п'ятнадцяти міліметрів.

Що стосується «Изофлекса», то він більше звукопоглинальний і для збереження тепла мало підходить. Однак завдяки шару пінополіуретану може використовуватися як утеплювач капота.

Виробник «Стандарт-пласт» пропонує тільки теплоізоляційні вироби. На цьому підприємстві спочатку йшли до створення універсальних рішень. Продукція не тільки відмінно зберігає тепло, але і має відмінні шумопоглинаючі властивості.

Автоодеяло

Такий утеплювач під капот можна без зусиль відшукати в магазинах. Вибір моделей – величезний. Але при наявності умінь і матеріалів таке ковдру легко виготовляється своїми руками.

Ковдра має особливу структуру на основі спеціальної муллитокремнеземистой вати. Також бувають моделі з наповнювачем з склотканини. Склотканина можна знайти у вогнетривкому щиті. За допомогою цього матеріалу утеплюють промислові газо - і нафтопроводи. Цей утеплювач відрізняється низькою теплопровідністю і не горить. Склотканина легко витримує високі температури і стійка до впливу різних технічних речовин і рідин.

Це виріб дозволяє скоротити час прогріву автомобіля за 15 хвилин до 5. Крім цього, тепло буде зберігатися. При коротких зупинках з цим виробом машина не буде остигати. Ковдри мають високу вартість, але економити тут – це втратити свою ефективність.


Утеплюємо капот

Автоодеяло відмінно підійде для захисту двигуна. Але що робити, якщо потрібен утеплювач під капот?

Багато рекомендують використовувати фольгований пінополіпропілен. Його можна легко відшукати в будівельних магазинах. Він відмінно утримує тепло і надійно захищає підкапотний простір від холоду.

Цей матеріал не руйнується навіть при дуже високих температурах, тому він є практично ідеальним вибором для автомобіля. Що стосується товщини, то самий оптимальний розмір – це 20 мм. Ви можете зробити утеплювач своїми руками. Потрібно вирізати необхідний шматок так, щоб він максимально повторював форму і поверхню капота вашого автомобіля. Закріпіть матеріал за допомогою спеціальних кліпс.

Який утеплювач капота купити? Утеплювач під капот фольгований: відгуки
Ще знадобиться шматок матеріалу для оброблення ребер жорсткості.

Варто відзначити

Важливий момент – перед наклеюванням теплоізоляційного шару слід гарненько відмити і знежирити зворотний бік капотної кришки. Це гарантія того, що матеріал не відвалиться раптово при русі або в інший невідповідний момент.

Тепер двигуну не будуть страшні навіть самі страшні морози. Можна користуватися машиною без побоювань, що мотор охолоне. Ще одна гідність – це повна відсутність льоду або інею на капоті. При цьому це доступно. Фольгований утеплювач, ціна якого в будівельних магазинах дуже низька, практично не поступається професійним одеялам та інших матеріалів.

Порівняння і тести

Були проведені тести різних утеплювачів. Так, між собою змагалися заводські вироби, фольгований пенофол, а також ковдру і повсть. Поза конкурсом також відчували утеплювач капота «Ланоса», який показав середній результат. Результати знімали після трьох експериментів. Так, вимірювався час прогрівання агрегату до робочих температур, час на повне остигання, а також небезпеку займання.

Температура на момент проведення тестів була приблизно -20 градусів.

Який утеплювач капота купити? Утеплювач під капот фольгований: відгуки
Протягом 10 хвилин машина прогрівалася з утеплювачем і без нього.

В результаті, з автоодеялом мотор повністю остигав за 6 годин. Штатний утеплювач капота показав результат в 4 години. Ізолон з фольгою зайняв почесне третє місце з результатом в 35 години. А зовсім без утеплювача движок повністю остигав за 3 години.

Повсть був в окремому заліку – його результат 5 годин.

Якщо говорити про небезпеку займання, то максимальний результат тільки у автоодеяла.

Який утеплювач капота купити? Утеплювач під капот фольгований: відгуки
Фольгований утеплювач, ціна якого дуже низька (поряка 200 рублів), може дорого обійтися власнику. При короткому замиканні, якщо фольга буде стосуватися клем акумулятора, матеріал спалахує практично миттєво.

Висновок

Ось так легко і недорого можна підготуватися до зими, яка в нашій країні завжди приходить раптово.

Який утеплювач капота купити? Утеплювач під капот фольгований: відгуки
Не варто чекати, а краще заздалегідь придбати необхідні матеріали, зробити викрійки або ж скористатися штатним або ж заводським рішенням. Це дозволяє поліпшити ефективність роботи силових агрегатів в умовах холодної, морозної зими. З теплоізоляцією покращиться робота двигуна, витрата палива буде на рівні осені. Агрегат буде працювати у сприятливих режимах, що віддалить необхідність капітального ремонту.

Отже, ми з'ясували, як правильно вибрати кращий утеплювач на капот для транспортного засобу.