Корисні поради
на всі випадки життя
» » Mya Mozza - кальяни в сучасному стилі

Mya Mozza - кальяни в сучасному стилі

Додано: 11.11.15

Mya Mozza - кальяни, які ось вже довгий час радують своєю якістю і незвичайним дизайном любителів нестандартного методу куріння. Спочатку вони з'явилися в Китаї, а потім дуже швидко стали поширюватися по всьому світу, поповнюючи ряди своїх прихильників і шанувальників.

Стильна продукція

Кальянокурение зародилося на Сході багато століть тому. Для цього були створені спеціальні пристрої. З їх допомогою люди намагалися зробити сам процес найбільш приємним. З роками зовнішній вигляд апаратів змінювався, з'являлися не тільки нові моделі, але і цілі компанії, які займалися їх виробництвом. Не залишилися осторонь від цього і китайські фахівці.
Mya Mozza - кальяни, які по праву можуть вважатися дітищем технічного прогресу. Вони дуже стримані, стильні і лаконічні. У їх дизайні немає тієї пишності й вишуканості, які притаманні апаратів єгипетських майстрів. У них немає ні дорогоцінного каміння, ні яскравих малюнків. Все дуже просто і функціонально.

Mya Mozza - кальяни в сучасному стилі

Крім того, Mya Mozza - кальяни ще й максимально транспортабельні. По-перше, вони мають малу вагу з-за того, що для виготовлення окремих деталей використовуються сучасні і досить легкі матеріали: скло, нержавіюча сталь, гума та пластик. По-друге, це розбірні пристрої, які легко складаються в спеціальну циліндричну упаковку (тубу). Саме тому Mya Mozza - кальяни нового покоління в повному сенсі цього слова.

Дизайнерські рішення

У кожного бренду кальянів є свої відмітні особливості. Наприклад, вироби з Єгипту можна довідатися по широкому блюдця і литий нерозбірної шахті. Колба для кальяну Mya Mozza є своєрідною візитною карткою. У ній є риси, за якими дізнатися продукцію не складе праці. Для початку треба зазначити, що кальяни цієї марки бувають двох видів: Mya Mozza I і Mya Mozza II.
Mya Mozza - кальяни в сучасному стилі

Розрізняються вони тільки своєю нижньою частина, тобто колбою. У першому випадку вона виглядає досить просто. Це скляний бутель ємністю 075 літра. Вона з'єднується з шахтою за допомогою гумового кільця, щільно закріпленого на шийці. Для прикраси бутлі в комплекті є спеціальна насадка, виконана з джинсової тканини з нанесеним на неї малюнком і декоративною шнурівкою. Другий варіант колби виглядає трохи інакше. Тут фахівці вирішили надати конструкції трохи витонченості. Вони виготовили колбу у вигляді флакончика з-під парфумів. Це не тільки змінило зовнішній вигляд кальяну, але і додало йому додаткову стійкість.

Думки курців

У тих, хто пробував курити кальян Mya Mozza, відгуки про це самі різні. Чисто зовні модель виглядає досить ефектно і являє собою суміш двох стилів: модерн і хай-тек. Такі предмети завжди зможуть вписатися в інтер'єр сучасної квартири. А от щодо якості куріння виникли деякі питання. Наприклад, дуже тонка шахта нагрівається так, що взятися за неї рукою інколи зовсім неможливо.

Mya Mozza - кальяни в сучасному стилі

Крім того, користувачі відзначають нестійкість всієї конструкції із-за занадто легкою нижній її частині. Але у другій моделі ця похибка частково усунуто. Ще один недолік такого кальяну полягає в тому, що діаметр сифиля менше отвори усередині патрона. Це ускладнює тягу і робить процес куріння не таким комфортним. І, нарешті, колба. З-за її вузького горлечка неможливо помістити всередину шматочки льоду для охолодження. Також важко буде покласти листочки м'яти або подрібнені сушені фрукти для ароматизації.

Ще один недолік пов'язаний зі шлангом. В комплекті він йде з дерев'яними наконечниками, які при палінні залишають у роті характерний присмак, який навіть перебиває аромат самого тютюну. В іншому кальян зовсім непоганий. Крім усього іншого, відносно невелика ціна частково компенсує наявні недоліки.