Корисні поради
на всі випадки життя
» » Warframe: огляд гри, персонажів, зброї

Warframe: огляд гри, персонажів, зброї

Додано: 11.11.15

На сьогоднішній день існує величезна різноманітність ігор на будь-який смак, але деякі з них варто пограти в будь-якому випадку. Наприклад, в Warframe, огляд якої чекає вас в цій статті. Грі вже кілька років, за цей час вона придбала величезну кількість шанувальників по всьому світу. Цей браузерний шутер від третьої обличчя, створений командою розробників студії Digital Extremes, володіє відмінним сюжетом, яскравою і красивою графікою і зручним геймплеєм.

Warframe: огляд гри, персонажів, зброї

Сюжет шутера

Огляд гри Warframe варто починати з пояснення всієї передісторії. У Всесвіті майбутнього відбувається щоденна смертельна боротьба за ресурси. Спілки супротивників розпадаються і створюються нові, одні альянси йдуть проти інших, і ніхто не може залишитися в стороні від цієї війни. Світ гри Warframe повний найрізноманітніших персонажів, закинутих сюди з усіх точок галактики.
Геймерам належить виступити в ролі одного з представників могутньої і древньої раси Тенно – воїнів, проспали в анабіозі багато століть до закінчення давньої війни. Тепер, коли у Всесвіті бушує нова битва, їм належить робити те, що вони вміють найкраще – вбивати. Нашим героям належить вступити в боротьбу з трьома фракціями: клонами імперії Гринир, закованими у важку і важко пробиваемую броню, а також бездоганно володіють зброєю; торговцями з Корпусу, наймають незліченна кількість високотехнологічних і забійних роботів для свого захисту; зараженими людьми або роботами, ураженими «техноцитовой» чумою.

Warframe: огляд геймлея

Гра динамічна, битися з супротивниками можна як в ближньому, так і дальньому бою. Паркур, елементи якого допомагають долати перешкоди і пастки, а також ухилятися від атак, грає досить вагому роль. Управління персонажами досить зручне, а пророблена фізика боїв додає масу задоволення сам процес. Величезна кількість персонажів, кожен з яких абсолютно не схожий на інших, змусить спробувати багатьох із них, поки гравець не знайде найбільш підходящий варіант.

Warframe: огляд гри, персонажів, зброї
Також справляє враження маса додаткових пристосувань і озброєння. Warframe – багатокористувацький проект, який можна проходити в команді з 4 друзів в PvE-місій, але навіть одиночний гравець знайде в ній багато цікавого. Графіка гри на вищому рівні і заслуговує усіляких похвал.

Початок пригоди

Гра Warframe, огляд якої знаходиться перед вами, почнеться з навчання, доставляє масу задоволення. Тут ви навчіться стріляти, бігати, стрибати, навчитеся умінь і багато чому іншому. По його завершенні на вибір геймеру нададуть три різних костюма, які називаються «варфрейми» (звідки і пішла назва гри), що відрізняються своїми характеристиками.

Warframe: огляд гри, персонажів, зброї

Кожен екзоскелет має самовідновлюються щитами й унікальними здібностями, що дозволяють збільшити спритність і силу, керувати стихіями або ставати невидимою. Але вміння потрібно буде прокачувати по ходу гри. Для апгрейда знадобиться синтез, той же досвід. Його можна отримати за вбивство супротивників, проходження місій, допомога напарникам, або в ящиках і контейнерах. Вже зараз існує 20 модифікацій костюмів у грі Warframe. Огляд персонажів варто починати з уточнення будь – якої з них можна зібрати за кресленнями, купленим за кредити в ігровому магазині або отримати безпосередньо за платину (валюту, придбану за реальні гроші).


Стартові костюми

Навчальна місія проходить в костюмі Екскалібур, прекрасно поєднує баланс між потужністю атаки і маневреністю. До слова сказати, цей екзоскелет стане одним з трьох, яких для старту запропонує нам гра Warframe. Огляд костюма можна почати з вміння наносити чистий шкоди, а також контролювати ворогів, засліплюючи їх. Після недавнього оновлення всі мечі і катани, використовувані разом з Экскалибуром, отримали бонус в 10% до втрати і швидкості. Цей варфрейм один з двох тих, хто не має полярності. Для початківців гравців екзоскелет стане вірним другом і помічником.

Warframe: огляд гри, персонажів, зброї

Вольт – ще один із стартових варфреймов. Вміння створювати і контролювати електрика надає йому потужності, а відмінні бойові здібності роблять його ідеальним вибором для гравців, що віддають перевагу не використовувати вогнепальну зброю. Мег – жіночий початковий варфрейм, що володіє мистецтвом контролювати магнітні сили і маніпулювати супротивниками. У число переваг костюма входить сильна атака і вміння надавати допомогу членам команди.

Чоловічі варфрейми

Майстер хитрощі і ілюзій у грі Warframe – Локі. Огляд цього персонажа варто почати зі слів про те, що раніше цей костюм входив в число стартових. Але так як він досить складний для початківців гравців, його замінив Вольт.

Warframe: огляд гри, персонажів, зброї
Цей варфрейм не володіє ні одним з атакуючих умінь, але все одно залишається популярним серед геймерів, а все завдяки його вмінням створювати приманки або ставати невидимою. Ще в число його достоїнств входить мистецтво обеззброювати ворогів і мінятися місцями з іншими персонажами, що серйозно дезорієнтує ворогів.

Забійні екзоскелети

Хрому здатний змінювати колір енергії, що робить його майстром смертельних ефектів. Фрост – відмінний персонаж, що володіє потужними оборонними здібностями, які значно збільшуються при низьких температурах. Майстром тактики, який вміє розставляти смертельні пастки, завдавати шкоди електрикою і знерухомлювати супротивників, є Вобан. Персонаж для любителів стелса – Еш, чоловічий екзоскелет, в якому чудово поєднуються смертоносні вміння в комплекті зі здібностями майстерно відволікати супротивників.

Warframe: огляд гри, персонажів, зброї


Гідроїд здатний керувати водною стихією, а Лімбо може змінювати всесвіт і знищувати ворогів, залишаючись практично безсмертним. Некрос вміє закликати на свою сторону душі вбитих супротивників. Оберон – відмінний лікар, але в той же час смертоносний персонаж. Ріно – «танк» серед варфреймов, що володіє відмінним балансом між захистом та атакою.

Жіночі персонажі

Валькірія – ефективна вбивця, незважаючи на низькі базові характеристики і рівень щитів, володіє самою міцною бронею, яка підвищує шанси на виживання. Ще один жіночий персонаж – Нова, володіє здатністю використовувати електромагнітну енергію, необхідну для контролю антиречовини, закладеного в основу її здібностей. Зефір – повелителька повітря, напевно, самий рухливий і спритний персонаж. Не поступається їй і отруйна Саріна, здатна завдати колосальну кількість шкоди противнику, при цьому великий показник броні робить її найбільш пристосованою до виживання на важких місіях. Любителям швидкої стрільби варто звернути увагу на екзоскелет Мисан. Це варфрейм володіє відмінною реакцією і твердістю руки. До костюма додаються посилення скорострільності, збільшення швидкості перезарядження зброї, і збільшені снайперські вміння.

Warframe: огляд гри, персонажів, зброї

Міраж – майстриня створювати ілюзії, здатна влаштувати для ворога спектакль, збиває його з пантелику. Банши – жіночий екзоскелет, здатний використовувати звукову хвилю для утрати або пошуку супротивника. Може виконувати як атакуючу, так і підтримуючу роль. Підійде для гравців, що віддають перевагу приховану тактику гри. Ембер нагріває повітря до позамежної висоти, завдяки чому стає кошмаром для легко броньованих ворогів. Нікс володіє вмінням маніпулювати супротивниками за допомогою псионических атак. Трініті – відмінний «сапорт» з хорошою здатністю до зцілення учасників команди.

Останні доповнення

Будь-яка поважаюча себе гра балує своїх шанувальників новими персонажами, не залишається осторонь і Warframe. Эквинокс, огляд якого варто провести окремо, з'явився зовсім недавно, але вже заявив про себе як про брендовому персонажа. Цей екзоскелет має не тільки здатність змінювати стать (денна і нічна форма), завдяки чому змінюється і його аура, але і має більше чотирьох активних здібностей, які значно збільшують його смертоносність.

Warframe: огляд гри, персонажів, зброї

З'явився недавно варфрейм Атлас вже заслужив величезну популярність. Цей повелитель земляний стихії здатний викликати вибуховою удар, розсіяний супротивників, може створювати кам'яну перепону, падаючу в потрібний момент на ворогів. Також в число умінь входить мистецтво перетворювати опонентів в камінь і викликати двох елементалів, що володіють міцністю скелі, для допомоги в ближньому бою.

Warframe огляд зброї

Кількість смертоносних пристосувань в грі просто вражає уяву. Зброя представлена в трьох категоріях: для ближнього і далекого бою, а також допоміжне. Причому на місію як можна брати всі види відразу, так і залишити тільки одну іграшку. Катани, арбалети, пістолети, дробовики, гвинтівки, ручні установки і багато іншого – кожен гравець знайде собі забійне зброю, яке максимально підходить під стиль гри. При цьому будь-яке з них можна прокачати і поліпшити за допомогою модів.

Warframe: огляд гри, персонажів, зброї

Але розробники не стоять на місці і додають все нове зброю в Warframe. Огляд Сома Прайм – гвинтівки, що з'явилася в останньому додатку, можна почати з її здібності знищити загін противника одним магазином набоїв. Можна сказати, що ця зброя не має аналогів за убойности.

Warframe: огляд гри, персонажів, зброї
До переваг можна віднести дві полярності, низьку віддачу і високий шанс критичного попадання, завдають максимальної шкоди. Недоліками є швидкий витрата боєзапасу і низький початковий шкоди.

Яким би повним не був огляд гри Warframe, він не відкриє всіх тонкощів і секретів цього браузерного шутера. У цій грі навіть найдосвідченіші й упереджені геймери знайдуть багато цікавого, захоплюючого, що приносить задоволення.