Корисні поради
на всі випадки життя
» » Значення рунічних символів при ворожінні

Значення рунічних символів при ворожінні

Додано: 12.11.15
Рубрика: Цікаве

Якщо ви вважаєте, що руни – це простий древній алфавіт, ви сильно помиляєтеся. Нехитрі символи не можна назвати звичайними знаками: це ціла магічна система, з допомогою якої можна гадати, відкриваючи ворота майбутнього. Руни – могутній порадник. Вони не тільки підкажуть вихід з важкої ситуації, але і допоможуть привернути любов, успіх, благополуччя і здоров'я у ваше життя. Людина, яка хоче їх використовувати, повинен розуміти: кожен символ – цілий потік енергії, пізнавати яку доведеться не один тиждень. Але розкривши існуючі канали й зрозумівши зміст кожного знака, ви зумієте зрозуміти тлумачення та значення рунічних символів, фото і картинки з їх зображенням донесуть до вас глибокий зміст, яке не піддається вербальної трактуванні.
Дія рун

З їх допомогою можна закликати вищі сили і попросити у них підказку для вирішення певних проблем, усунення перешкод або поліпшення свого укладу життя. Значення рунічних символів потрібно пізнавати тільки при повній тиші, будучи зосередженим, уважним і відкритим. Це не гра, а ціле мистецтво, яке вимагає повної віддачі і тісної взаємодії. Ще наші давні предки використовували руни, вважаючи їх священними. Як православні християни шанують ікони, так і язичники шанобливо ставилися до цих символів. Люди вірили, що вони пов'язують їх з вищим світом, позаземними силами.

Значення рунічних символів при ворожінні
Наші пращури стверджували: чим спокійніше і дбайливіше ти ставишся до рун, тим більше цікавих та вірогідних відповідей від них отримуєш. Знаки вимагають ритуальної атмосфери, інтимного, чуттєвого, проникливого стану. В цьому випадку значення рунічних символів при ворожінні відкриється для вас масштабно. Існує думка, що руни потрібно виготовляти самостійно: кожен день по одній штуці. Саме неспішна робота дасть вам можливість до кінця відчути таємний посил знака, його семантичне значення, смислове навантаження. Виготовлення нагадує процес народження дитини: ви бачите тіло, яке з часом знайде характер, манеру поведінки. Руни ніколи не пропонують себе людині. Зв'язок з магічним інструментом встановлюється тільки тоді, коли ви живете ними, думайте про них і вмієте щиро дякувати за роботу.
Феху, Гебо, Ейваз і Манназ

Тлумачення та значення рунічних символів буде правильним, якщо ви зумієте їх активувати. Для цього стисніть праву руку в трубочку і випустіть крізь неї потік повітря на символ – так ви вдихнете у нього життя, частинку своєї душі.

Руна Феху завжди вказує на матеріальне благополуччя, багатство, прибуток. Її можна тлумачити як грошову винагороду, велику покупку, вдало вкладені інвестиції, родючість, просування по кар'єрних сходах. У переносному значенні вона вказує на відновлення дружніх відносин, виконання бажань, здійснення планів. В сукупності з рунами Гебо і Беркано вона говорить про те, що дохід ви отримаєте за допомогою обличчястих відносин.

Руна Гебо – знак любові, дружби і творчості. Вона вказує на те, що незабаром у вашому житті настане довгоочікуваний період партнерства: це може бути вигідне співробітництво з давнім приятелем, коханим, колегою. Символ також попереджає, що не потрібно робити ці відносини тісними і міцними: вдале партнерство можливе тільки між вільними людьми. Гебо – головна руна, що вказує на сексуальний потяг. В перевернутому значенні вона стає негативною і вказує на неміч, прорахунки і навіть божевілля.

Значення рунічних символів при ворожінні


Руна Ейваз (Ейвис) пророкує вам перешкоди на шляху. Зазиває навчитися очікування і терпіння. Ви зобов'язані вимагати захисту та сприяння вищих сил, так як перешкоди можуть бути подолані тільки за допомогою сильного покровителя. Значення рунічних символів в магії часто бувають суперечливими. І Гебо – не виняток. Одночасно вона означає внутрішню боротьбу людини, що неодмінно призведе до відродження.

Руна Манназ (Маннас) символізує людський рід, суспільство. У буквальному значенні це людина, її інтелект, внутрішнє «Я». Говорить про те, що на даному етапі потрібно прислухатися до свого внутрішнього голосу. Обов'язково вислухайте думку близьких людей: вони допоможуть вам відкрити очі на речі, яких ви не помічали. Зараз саме час проявити стриманість і скромність.

Уруз, Вуньо, Перт і Лагус

Руна Уруз (Урус) говорить про те, що в житті настав новий етап. Не треба його боятися: зміни не завжди віщують проблеми. Життя – вічний рух, не заважайте їй вільно циркулювати. Штучно створені перешкоди не зможуть зупинити ту новизну, що скоро впаде на голову. Злива, що змиває все старе, – так можна трактувати знаки руни. Значення рунічних знаків натякає на глибоке темне дно: на нього потрібно зануритися тільки для того, щоб успішно відштовхнутися і полинути як можна вище.

Руна Вуньо – символ надії, радості, відродження, захоплення і енергії. Нарешті-то чорна смуга закінчилася – промінчик світла увірвався у ваше життя. В найближчому майбутньому вас чекають світлі події і щасливі моменти. Вона є покровителькою мандрівників, тому сміливо беріть її в дорогу для захисту.


Руна Перт нагадує про те, що все таємне рано чи пізно стає явним. Можливо, ви дізнаєтеся секрет, виявите істину, разоблачите зрада. Вона також може вказувати на приємну несподіванку, великий сюрприз або солідний виграш.

Руна Лагуз (Лагус) – покровителька мореплавців. Її основне значення – передчуття, фантазія, уява. Довіряйте своїй інтуїції – вона приведе вас до перемоги, подарує виконання бажань і благополуччя. Зараз треба відкинути всі сумніви. Ваше завдання – максимум довіри.

Турисаз, Хагалл, Альгиз, Отала

Руна Турисаз (Турисас) – потужний знак. При його тлумаченні потрібно брати до уваги таємний сенс руни: і значення рунічних символів, і каналів. Це знак досить критичної ситуації в житті, яка вимагає від вас негайного вирішення. Зосередьтеся і візьміть ситуацію під контроль. Символ закликає до рішучого кроку, запрошує до активної дії.

Руна Хагалаз вказує на руйнування, крах, втрати. Хід подій може прийняти несподіваний поворот, знищуючи ваші досягнення, ламаючи плани і роблячи неможливим починання. Не сумуйте. Все, що не робиться, – до кращого. Негатив змінить вас: виховає залізну волю, стійкість, рішучість. На поточному етапі руйнування необхідні для стимуляції внутрішнього росту і розвитку.

Значення рунічних символів при ворожінні

Руна Альгиз може стати сильним оберегом. Вона захищає від неприємностей і одночасно вказує при ворожінні, що ви перебуваєте під могутньою опікою. Навіть якщо біди і катастрофи будуть відбуватися зовсім поруч, вони вас не торкнуться. Значення рунічних символів в цьому випадку також вказують на нові знайомства, вдалі перспективи. З'явиться можливість змінити свою долю на краще.

Руна Отала (Одал) одночасно передбачає відмову і придбання. Вам треба на хвилинку зупиниться, струсити пилюку з чобіт – позбутися від старих проблем, неправильних рішень, втрачених шансів. Забудьте про старому – вас чекає щось нове. Ця руна дуже позитивна, вона натякає на те, що у ваших жилах тече блакитна кров, ваш рід – шановний, дерево – благородна.

Ансуз, Наутиз, Соулу, Эваз

Руна Ансуз (Ансус) віщує придбання. Вона дуже позитивна для вашого положення: громадського, родинного, дружнього. Аналізуючи руни і значення рунічних символів, робимо висновок, що Ансуз вказує на хорошу звістку, подарунок, несподівана поява старого товариша. Вам необхідно уважно спостерігати за подіями. Будь-яка дрібниця – уривок сну, розмова в транспорті, стаття в газеті – стануть тією підказкою, яка приведе до успіху.

Руна Наутиз (Наудис), навпаки, провісник загальмованості, обмежень. Зараз прогрес і зростання неможливі, ви відчуваєте з-за цього спустошення і тугу. Головне на цьому етапі не виливати злість і відчай на оточуючих людей. Будь-яка нестриманість спровокує сумні наслідки. Пам'ятайте: ви можете зробити так, щоб втрати були мінімальними.

Значення рунічних символів при ворожінні

Руна Соулу вказує на колосальну енергію, що криється у вас всередині. Вирвавшись назовні, вона може змінити хід подій. Часто значення рунічних символів пов'язують з їх зображенням: Соулу намальована у вигляді блискавки, тому в реальному житті вона також вказує на спалах, осяяння, блискучий удар. Віщує розкриття потенціалу, відродження ентузіазму і появу творчих планів. Однак може погубити, якщо у вас розвинене прагнення до влади і виражений нарцисизм.

Руна Эваз (Айвос) – знак вдалого збігу обставин. Беріть бика за роги: будь-які дії зараз принесуть успіх. Це час торжества, тріумфу, заслуженого перебування на лаврах. Але будь-яка неробство може бути суворо покарана: знімаючи вершки, не забувайте думати про майбутньому і продовжуйте будувати плани. Зірки на вашому боці.

Райдо, Іса, Тейваз, Ингуз

Руна Райдо вказує на подорож в прямому і переносному сенсі. Це може бути поїздка, шлях, рух. Або ж духовний розвиток, здійснення плану, процес втілення мрії в реальність. В будь-якому випадку Райдо – це прогрес. Перед вами відкриті всі дороги, тому йдіть без зволікання. Обов'язково потрібно довіритися ходу подій, не панікувати і не сумніватися.

Руна Іса багатьох людей лякає. Короткий значення рунічних символів не завжди потрібно тлумачити буквально. Іса тлумачиться як смерть. Але це не означає, що хтось обов'язково помре. Можливо, символ вказує на зупинку вашого розвитку, характеризує нереалізовані плани. Вона також може трактуватися як маленький тайм-аут перед перспективним зростанням і подальшим просуванням по життю.

Руна Тейваз (Тиваз), навпаки, тлумачиться як перемога, пригоди, битва, справедливість і воля. Це головний чоловічий символ, який говорить: все, що відбувається – істина. Ваша поточна життя є особливим періодом: зараз потрібно досягати поставлених цілей, вирішувати складні завдання. Якщо руна випала жінці, то в її житті незабаром з'явиться сильний чоловік. Вона також вказує на азартні ситуації, пристрасть і ризик.

Руна Ингуз (Ингус) символізує прихід того часу, яке подарує успіх. Тепер вам все вдається: можна вийти з скутого положення і розправити крила. Викиньте все старе з життя – звільніть місце для нових подій. Не тягніть в майбутнє свої минулі переживання та емоції. Настав час розпочати новий етап.

Кеназ, Йер, Беркано, Дагаз

Руна Кеназ (Кано) – творчість, розкриття потенціалу, потік енергії. Зараз ви активні, як ніколи. Символ говорить, що нарешті-то ви знайдете відповіді на всі питання, розкриєте таємне, поясніть незрозуміле. Як і інші значення рунічних символів, Кано може вказувати на перешкоду або бар'єр, що затьмарює життя. Зараз краще обійти перешкоду: відмовтеся від непосильних завдань. Замість цього розслабтеся і розкривайте себе.

Руна Йер (Йера) – час збирати врожай. Це відноситься не тільки до фермерам, але і до людей будь-якої професії, роду діяльності, всіх сфер життя. Якщо ви вклали гроші – чекайте баришів, зробили пропозицію дівчині – готуйтеся до весілля. Руна також вказує на поліпшення ваших справ, просування по службі, підписання серйозного контракту.

Значення рунічних символів при ворожінні

Руна Беркано пов'язана з плодючістю. Тому вона передбачає вступ у шлюб або народження дитини. У вас буде гарне самопочуття: фізичне, духовне та емоційне. Зараз ви захищені вищими силами. У житті настав мир і гармонія. Будь-якого почину загрожує позитивна розв'язка, ідеям – розквіт. Але будьте обережні: якщо ви щось робите, докладіть максимум зусиль, не халтурьте і не лінуйтеся.

Руна Дагаз – це світанок, схід сонця, початок дня. Тлумачиться як бадьорість, прилив сил, процвітання. Нарешті ваші зусилля винагороджені: свято прийшов в будинок. З іншого боку, руна радить змінити морок на світло: якщо до цього ви вели неправильний спосіб життя, зараз саме час все поміняти до краще.

Значення слов'янських рунічних символів

На відміну від скандинавських знаків, їх всього 18. Слов'янські руни, значення і область застосування яких вивчили ще наші далекі предки, допомагають дізнатися долю і захиститися від темних сил. Вони названі по іменах язичницьких богів і різних явищ. Наприклад, руна Білобог (намальована як Альгиз) означає мир і гармонію. Віщує заступництво й опіку. Якщо її зображення перевернуто, перед вами вже інша руна – Чорнобог. Вона віщує безлад і сум'яття. Часто її використовують в амулетах для руйнування старих зв'язків. Руна Алатир схожа на скандинавський Наутиз, ось тільки паличка з лівої сторони спрямована не вгору, а вниз. Вона являє баланс добра і зла, покликана упорядкувати хаос.

Значення рунічних символів при ворожінні
Значення рунічних символів слов'ян дано і в честь багатьох життєвих і природних явищ. Руна Веселка (зображена як Райдо) – це шлях до рівноваги, пошук гармонії. Використовується в талісманах для виконання мрії. Руна Потреба (дзеркальне відображення знак Алатир) несе скутість, заборона, загрозу. Вона не дає людині розвиватися, рухатися до поставленої мети. А ось Крада (дзеркальна картинка Наутиза) – символ енергії. Відмінний оберіг для реалізації бажань та здійснення задуманого. Треба (аналог Тейваз) вказує на жертовність, віддачу. Дає людині те, що він хоче, але взамін забирає набагато більше. Руна Сила (намальована як російська буква «і») – знак влади, могутності. Спрямовує до мети, наділяє енергією. Це руна воїнів. Символ схожий на скандинавські знаки Феху і Ансуз. Ось тільки дві смужки у нього розташовані в іншому місці – зліва, внизу. Вона вважається втіленням життя, природних сил, наділяє енергією та активністю. Руна Вітер, намальована у вигляді будиночка, вказує на творчий порив. Допомагає відродити музу і натхнення.

Значення слов'янських рунічних символів, що часто пов'язано з чоловіками або жінками. Наприклад, Берегиня, дзеркальне відображення слов'янського знака Є, – чисто дівоча руна. Вона символізує материнство, захищає малюків, вагітних жінок, наділяє панянок красою і сексуальністю. Уд, схожий на латинську букву "h", – чоловічий символ. Наділяє представників сильної статі здоров'ям, захищає їх енергетичне поле. Слов'янська руна Леля, аналог символу Лагуз, – втілення чистоти, радості. Приваблює успіх, наділяє передчуттям. Руна Рок, намальована у вигляді літери «ж», демонструє шлях. Це знак долі, фатуму. Руна Опора зображена у вигляді палички, перекресленою двома лініями, онадемонстрирует підтримку. Це сильний амулет для вирішення проблем і подолання труднощів. Дажбог (той же Турисаз) – знак достатку, допомагає розбагатіти, залучити гроші. А ось Перун, намальований як російська буква «п», дуже допомагає зрушити будь-яку справу з мертвої точки, залучити зміни. Руна Істок – аналог Іси. Має таке ж зображення і значення.

Рунограмми для залучення любові і багатства

Об'єднавши значення рунічних символів, ви складете для себе потужний амулет. Головне - малювати руни в тому порядку, в якому вони подані в рунограммах:

  • Збереження сім'ї, налагодження відносин та відродження пристрасті: Беркано, Кеназ, Соуло, Вуньо, Ингуз.
  • Усунення суперників, виклик симпатії, зародження відносин: Уруз, Турисаз, Кеназ, Гебо, Вуньо, Беркано, Ингуз.
  • Любовні перемоги і налагодження інтимних зв'язків: Тейваз, Гебо, Ингуз.
  • Формування стабільного фінансового становища: Райдо, Феху, Отала.
  • Ліквідація перешкод у кар'єрі та бізнесі: Тейваз, Феху, Соуло.

Значення рунічних символів при ворожінні
Тільки будьте обережні з ручною Соуло. При неправильному застосуванні вона викликає у людини жадібність, спрагу непотрібного лідерства і нездоровий егоїзм.

Рунограмми для залучення здоров'я і удачі

Ці поєднання допоможуть зробити організм міцним і витривалим. А ще обрушать на вашу голову успіх і щастя. Для цих цілей існують такі рунограмми:

  • Швидке одужання, розвиток імунітету, підтримання статевого потягу: Тейваз, Дагаз, Уруз.
  • Збільшення витривалості, розкриття фізичного потенціалу, залучення енергії та активності: Кеназ, Уруз, Ингуз.
  • Усунення перешкод, подолання перешкод: Дагаз, Тайваз, Феху.
  • Пошук єдиного правильного напряму, виконання планів, досягнення цілей: Кеназ, Феху, Вуньо.

Значення рунічних символів при ворожінні допоможе вам відкрити завісу над майбутнім, а правильно складена рунограмма стане потужним амулетом для досягнення самої заповітної мрії.