Корисні поради
на всі випадки життя
» » Денис Нікіфоров: фільмографія, біографія і сім'я

Денис Нікіфоров: фільмографія, біографія і сім'я

Додано: 12.11.15
Рубрика: Цікаве

Ось уже кілька років на небосхилі вітчизняного кінематографа горить зірка під ім'ям Нікіфоров Денис Євгенович. Фільмографія цього актора поки не дуже довга, але деякі з його героїв публіка вже встигла полюбити.

Маленький хуліган

Народився талант 2 серпня 1977 року. Рідним містом стала Москва. Там, на вулицях столиці, пройшло дитинство. За спогадами самого актора, батьки не відправляли його в літні табори, не змушували проводити канікули у дідуся з бабусею. Хлопчик грав у футбол і хокей, які організовував сусід. І коли його однолітки пиликали на скрипці, він хуліганив і розважався.
Денис Нікіфоров: фільмографія, біографія і сім'я
Любов до сцени майбутньому актору прищепила мама. Вона часто ходила в театр і постійно брала сина з собою. Отже, артистичне мистецтво завжди було близько Денису.

Але не був спокійним хлопчиком актор Денис Нікіфоров. Фільмографія артиста рясніє картинами, герої яких за характером були розбійниками. Таким було і дитинство Дениса. Він, як і багато підлітків, нерідко затівав бійки і навіть стояв на обліку в міліції.

Від офіцера до кухаря

Про професії кіноактора хлопчик не мріяв. За його власними спогадами, спочатку він планував після 8 класу поступати до військового училища і будувати кар'єру морського офіцера. Але коли Радянський Союз розпався, а ситуація з армією стала нестабільною, хлопець передумав. Тому юнак довчився ще два роки в школі. Сьогодні про це дуже часто жартує Денис Нікіфоров: «Фільмографія ще не раз може поповнитися роллю військового».

Денис Нікіфоров: фільмографія, біографія і сім'я

Далі він планував освоювати професію кухаря. На такий вибір його підштовхнули друзі-кулінари батька. Вони завжди пригощали юнака смачними та оригінальними стравами, тому ідея стати шеф-кухарем ресторану здавалася йому дуже вдалою. Хлопець навіть вибрав технікум, який планував вчинити. Але тут в життя втрутилася доля. Мама випадково натрапила на оголошення в газеті, де повідомлялося, що проводиться набір на курси акторів.
Так юнак рік навчався на артиста. Далі вступив у школу-студію МХАТ. Займався під керівництвом актора, режисера і педагога Олега Табакова.

Старт кар'єри

По закінченні курсу викладач запросив студента працювати в своєму театрі. Там відбувся дебют. Ролі Дениса Нікіфорова були складними, але молодий чоловік відмінно справлявся зі своїм завданням. Тому зовсім скоро його талант помітили. За унікальну роботу у виставі «Псих», лицедій отримав престижну нагороду «Московський дебют».

Денис Нікіфоров: фільмографія, біографія і сім'я

Проектів у театрі було багато, а ось з кар'єрою в кіно було складно. Першу екранну роботу він виконав ще в 1992 році, але так і залишився невідомим для глядача. Всі його ролі були другорядними і не давали шансу заявити про себе як про талановитого екранному актора.

Але ситуація змінилася після фільму «Бій з тінню», який вийшов на екрани в 2005 році. Це був прорив, якого так довго чекав Денис Нікіфоров. Фільмографія (у головній ролі був сам герой) стрімко почала поповнюватися новими роботами.

На кастинг маловідомий актор потрапив випадково. Чоловік у той час готувався до відпочинку в Туреччині, тому скасував всі справи. Артист перед поїздкою поголився майже наголо. І раптом йому зателефонували і запросили на проби. Режисер одразу зрозумів, що молодий чоловік ідеально відповідає образу картини.


Серйозна підготовка

Фільм відноситься до жанру кримінальної драми. Сюжет розповідає про боксера, який шукає слави і популярності. У нього є талант, але досягти успіху заважають обставини.

До проекту ніколи не брав уроків боксу актор Денис Нікіфоров. Фільмографія вже пізніше поповнилася іншими спортивними стрічками. Але ця картина залишається номером один у його скарбничці досягнень. Перед зйомками він довго займався з учителем, тому всі сцени на рингу виконував самостійно, без підтримки каскадера.

Денис Нікіфоров: фільмографія, біографія і сім'я

Допомогло вжитися в роль і час. Проект на кілька місяців заморозили, але Денис не припиняв займатися з майстром. Тому, коли почалися зйомки, він був у прекрасній фізичній формі.

У надзвичайно складних сценах на допомогу приходили дублери.

Після успіху було вирішено зняти другий і третій фільми. Остання картина була найбільш начинена трюками і спецефектами. Для того щоб відповідати образу, актор щодня протягом півтора місяців займався в спортзалі з тренером.

Улюблена жінка

Значущим цей фільм став не тільки для його кар'єрного зростання. Він допоміг налагодити сімейне життя, до якої так прагнув Денис Нікіфоров. Фото з дружиною і дітьми сьогодні можна знайти на багатьох ресурсах. Актора вважають хорошим батьком і вірним коханим. Але до знайомства зі своєю половинкою чоловік був справжнім донжуаном. Журналісти приписували красеню романи майже з усіма колегами по цеху, але насправді серце Дениса залишалося вільним.

Денис Нікіфоров: фільмографія, біографія і сім'я

Свою любов актор зустрів у 2008 році. Актор з друзями з парашутного спорту відпочивав у барі, коли за одним із столиків побачив симпатичну дівчину. Довго не думаючи, він підійшов і познайомився з нею. Красуню звали Ірина. Панночка бачила фільм «Бій з тінню», але актора не дізналася. Зав'язалася цікава розмова, яка могла б стати останньою, якби не доля.


Щаслива сім'я

Дівчина після знайомства повернулася в рідне Краснодар. А через кілька днів актор Денис Нікіфоров знайшов майбутню дружину в соціальній мережі і написав їй. Ірина довго думала, що над нею сміються колеги, які знали про романтичну пригоду. Але коли виявилося, що це не жарт, молоді люди обмінялися номерами і згодом годинами розмовляли по телефону.

Про те, що дівчина планує вийти заміж за актора, мама не знала. Коли ж дізналася, то почала відмовляти дочка. Але вже при першій зустрічі потенційний зять розтопив серце тещі. Незабаром пара офіційно оформила стосунки.

Незважаючи на запальний характер артиста, молодята живуть дуже добре. У їхній родині панує мир і любов. Дуже довго вони чекали поповнення. Бажані діти з'явилися в 2013 році. Ірина народила двійню - Сашу і Вероніку.

Всенародна популярність

Поряд із сімейним життям просувалася і художня робота. Так, актор потрапив на кастинг нового серіалу «Молодіжка». Там він грає роль тренера хокейної команди.

У цьому серіалі вперше став на ковзани Денис Нікіфоров. Фільмографія його вже була сповнена стрічками про спорт, але на цей раз акторові довелося освоювати нові тренування.

Денис Нікіфоров: фільмографія, біографія і сім'я

Перед проектом всі актори проходили два тури проб. Один - звичайний, конкурсанти повинні були добре володіти акторським мистецтвом. Другий етап показав, як артисти вели себе на льоду.

Самі герої серіалу зізналися, що більшість сцен на хокейному майданчику виконували професійні дублери. Під час знімального процесу режисери і сценаристи дозволяли героям імпровізувати.

Вже після виходу перших серій, стало ясно, що проект буде популярним. Зараз готують до виходу третій сезон «Молодіжки».

Нові роботи

Сьогодні віддає перевагу кіномистецтво Денис Нікіфоров. Фільмографія поповнюється постійно. Через зйомки у картинах майже не залишається часу на театральні проекти. Та й сам актор признається, що праця на знімальному майданчику приносить більше грошей, ніж сцена. Особливо велике значення має заробітна плата для молодої сім'ї.

Нещодавно артист працював в серіалі «Син за батька». Сюжет розповідає про сімейну драму, яка не обходиться без кримінальних сцен. У цій стрічці Денис грає роль людини, яка вміє вирішувати проблеми, тільки застосовуючи силу. Критики позитивно оцінили його внесок у картину.

В кінці 2014 року на екрани вийшов «Слід тигра». Події кримінальної драми розгортаються на Далекому Сході. Багато глядачі відзначають, що фільм - типовий для російського кінематографа бойовик.

Також Нікіфоров втілив у життя свою дитячу мрію і зіграв роль морського піхотинця у фільмі «22 хвилини».

Замість небезпеки - домашнє вогнище

Для кожної роботи актор намагається знайти підходящий образ. За словами артиста, тільки той персонаж є вдалим, спостерігаючи за яким глядач помітить: «Подібна ситуація була і в моєму житті».

Денис Нікіфоров: фільмографія, біографія і сім'я
Сам Денис вважає себе гарячим людиною з важким характером. Навіть сьогодні він може вплутатися в бійку на вулиці. Незважаючи на це, у нього багато друзів, а його колеги поважають. Його дуже цікавить парашутний спорт, і щорічно він виконує кілька стрибків. Також захоплюється швидкою їздою на мотоциклі. Зараз на рахунку актора більше 35 фільмів. Кожен зіграний персонаж частково відображає його власне "я".

З появою двійнят в родині чоловік став менше займатися парашутним спортом і не ганяє на мотоциклі. З'явилося почуття відповідальності за маленьких сина і дочку. Пишається своїми близькими Денис Нікіфоров. Фото з дружиною і дітьми постійно нагадує йому про головні цінності життя. Коли Саша і Вероніка народилися, молодий чоловік зробив собі татуювання на руці з їх іменами.

Зараз популярний театральний і кіноактор хоче відмінно виконати роль в своїй маленькій родині.