Корисні поради
на всі випадки життя
» » Туристична розкладачка - відмінний вибір для комфортного відпочинку на природі

Туристична розкладачка - відмінний вибір для комфортного відпочинку на природі

Додано: 13.11.15
Рубрика: Ремонт

Туристична розкладачка - незамінний помічник у походах або подорожах, який підвищує комфорт і приносить задоволення від відпочинку. Дуже приємно дихати свіжим повітрям і не лежати на голій землі, позбутися від необхідності надування матраців, постійно сдувающихся і схильних до частих проколів.

На що слід звернути увагу при виборі?

Для задоволення вимог до місця відпочинку потрібно грамотно підійти до вибору розкладачки. Перш за все, зробити акцент потрібно на габаритних розмірах, компактності в зібраному стані, легкості в установці і якості конструкції в цілому. Якщо планується розташування в наметі, то треба прорахувати, чи поміститься вона повністю всередину.
Туристична розкладачка - відмінний вибір для комфортного відпочинку на природі

Туристична розкладачка - це своєрідна ліжко з легким вагою і можливостями перенесення. Пристрій забезпечений рамою, яка складається, спрощуючи транспортування і зберігання. Форми можна вибирати будь-які, в залежності від індивідуальних уподобань. Моделі відрізняються між собою різними ваговими і конструкційними характеристиками, а також вартістю. Кожен любитель кемпінгу може підібрати варіант на свій смак.

Призначення та основні особливості

Туристична розкладачка може використовуватися в комбінації з матрацом або спальним мішком. Похідне виріб володіє незначною вагою, труби - основа каркаса, виконані з алюмінію. Матеріал забезпечує конструкцію достатньою міцністю. Розкладушка туристична своїми руками виготовляється в домашніх умовах з застосуванням сталі. Однак варто врахувати, що вага досить сильно збільшиться.
Туристична розкладачка - відмінний вибір для комфортного відпочинку на природі

У більшості випадків всі виїзди за місто здійснюються на автомобілі, але це не означає, що можна взяти з собою скільки завгодно речей. На природі потрібно тільки найнеобхідніше, все інше часто відвозять назад без застосування. Є варіант придбання пластмасового виду виробу, але за останні роки попит на нього значно знизився, споживачі віддають перевагу металу.

Характеристики похідної розкладачки

Найпопулярніші розміри, оптимальні для установки в наметі, це 190 на 6543 см. Така розкладачка може витримати до 200 кг навантаження. Більшість моделей не відрізняються значною шириною, так як передбачається, що походи розраховані на людей спортивної статури. Зручність - невід'ємний елемент відпочинку як в лісі, так і на дикому пляжі, а в повній мірі забезпечує максимальний комфорт розкладачка туристична. Фото нижче відображає середньостатистичну модель, яку можна придбати в будь-якому спеціалізованому магазині.

Туристична розкладачка - відмінний вибір для комфортного відпочинку на природі

Виріб - відмінний захист від земляного холоду. Сон на землі може викликати сильне переохолодження, що призведе до неприємних наслідків. Розкладушка позбавляє від такої проблеми, її легко перевозити, так як в складеному вигляді вона являє собою зачохлений тубус. Візуально нагадує мініатюрний варіант намету: є ручка для зручного носіння, кишені, блискавка. Тканина плащова, стійка до незначних забруднень, без праці оттирается від плям і швидко висушується.

Корисні поради щодо вибору та встановлення

Сьогодні на ринку в широкому асортименті представлені моделі з нейлону ламінованого типу з водонепроникною поверхнею. Це дуже зручний варіант для тривалих походів з несприятливими погодними умовами. Складання слід починати з протягування подовжених дуг в отвори по краях покриття. Далі з'єднуються короткі дуги, після чого їх необхідно вставити в круглі ніжки.


Туристична розкладачка - відмінний вибір для комфортного відпочинку на природі

Для того щоб легко навчитися збирати конструкцію, потрібно кілька разів виконувати складальні кроки. З метою додання жорсткості по центру встановлюються перехресно додаткові дуги короткого розміру. Туристична розкладачка буде мати вагу менше (приблизно на 300-400 грам), якщо прибрати всі зайві підпори. У випадках, коли турист планує взяти дві моделі відразу, потрібно спочатку перевірити, чи достатньо буде для цього місця в наметі. Якщо його явно не вистачає, розкладачка встановлюється безпосередньо під наметом, але для цього потрібно грамотно увіткнути в землю палатні кілочки.

Думки користувачів

Існують моделі XXL, що користуються популярністю у досвідчених мандрівників, для яких важливо провести час не тільки з користю, але і з комфортом, який більшою мірою забезпечує розкладачка туристична. Відгуки про такого різновиду тільки позитивні: відзначається висока міцність, зручна висота і можливість витримати вагу до 300 кг. Користувачі відзначають, що на ній може поміститися людина дуже високого зросту. Конструкція запаковується у мішок, який міцно затягується шнурками. Це гарантує зручність у перевезенні та зберіганні. Для того щоб правильно встановити розкладачку, слід прочитати детальну інструкцію, яка входить в комплектацію.