Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зробити костюм жука для хлопчика своїми руками

Як зробити костюм жука для хлопчика своїми руками

Додано: 17.11.15

Скоро Новий рік? Дитина піде на ялинку? Не знаєте який вибрати наряд для сина? Цікавий варіант — костюм жука. Для хлопчика своїми руками зробити його нескладно. Досить базових навичок в області шиття. Якщо підійти до роботи творчо, то вона може стати цікавим спільним заняттям з дитиною. Малюк із задоволенням вам допоможе.

Як зробити костюм жука для хлопчика своїми руками

Матеріали та інструменти

Щоб зробити костюм жука для хлопчика своїми руками, вам потрібно наступне:

 • тканину відповідного відтінку;
 • готова викрійка або інвентар для її створення (олівець, лінійка, гумка, папір);
 • ножиці;
 • шпильки;
 • крейда;
 • нитки з голкою для сметивания деталей;
 • нитки відповідного до тканини відтінку для виконання строчки;
 • швейна машина.

В деяких варіантах додатково можуть знадобитися деталі каркаса (папір, картон) і наповнювач (холофайбер, синтепон, вата, клаптики).
Як зробити костюм жука для хлопчика своїми руками

Елементи вбрання

Костюм жука для хлопчика своїми руками можна зробити в різних варіантах. Обов'язковою деталлю є головний убір, який може виглядати у вигляді шапки, капюшона або вдягатися на голову як корона. Сам костюм логічно зробити по типу комбінезону, інший варіант — у вигляді комплекту з накидки або піджака з сорочкою і штанцями. Для створення реалістичного образу часто використовують рукавички і роблять імітацію додаткових пар ніжок в вигляді об'ємних деталей.

Що стосується способів виготовлення, у вас є два шляхи:

 • зшити все з нуля;
 • зробити тільки окремі характерні деталі, якими легко доповнити наявну одяг потрібного кольору.

Перший метод хороший при достатній кількості часу для роботи, а другий - якщо наряд потрібно підготувати швидко, наприклад, за вечір або, якщо ви — новачок і ніколи не бачили у себе здібностей до шиття.
Костюм жука для хлопчика: робимо своїми руками

Основною деталлю у вас повинен стати елемент з крильцями. Цю річ виконують у вигляді накидки, куртки або цільного вироби за одне ціле з капюшоном. Найпростіше виготовити крила наступним чином.

 • Візьміть шматок тканини відповідного відтінку і розміру, відповідного ширині плечей, а по довжині — відстані від плечей дитини до пояса або нижче залежно від того, які будуть крила.
 • Зробіть викрійку для половини деталі (форму крила).
 • Складіть клапоть навпіл в довжину, приколіть викрійку шпильками, обведіть контур, додайте припуски на подгибку, виріжте деталь.
 • Підігніть краю вздовж всього периметра. Можна їх просто обмітати, щоб нитки зрізів не обсипалися.
 • Якщо вам не хочеться витрачати час на викрійку, можете виконати надріз по центральній лінії, або просто збірку з цієї вертикальної напрямної, яка піде вздовж хребта дитини. Центральну лінію, як і краю, можна прикрасити тасьмою, мереживом. У верхній частині пришити стрічку або деталь з тієї ж тканини, що і основа. Це будуть зав'язки накидки. У більш складному варіанті крила має сенс поєднати з коміром, жилеткою, піджаком. Вони будуть нашиваться зверху на виріб або виступати в ролі деталі спинки.

  Складний варіант крил виконують з використанням дротяного, картонного, поролонового каркасу, який обшивається тканиною.

  Як зробити костюм жука для хлопчика своїми руками

  Другим важливим елементом буде шапочка. Її легко зробити на основі готової обтягує, наприклад, плавальної, а також зшити з двох напівкруглих деталей або частин, що нагадують пелюстки, щоб вийшло подобу сфери без нижній частині. Найпростіший варіант — форма корони. Її роблять з тканини з каркасом, так і з паперу або картону. Головний убір обов'язково прикрашається вусиками, можна доповнити оченятами.


  Якщо ви думаєте, як зробити дитячий костюм жука більш реалістичним, варто доповнити його ще й двома парами лапок, які будуть йти паралельно рук дитини. Лапки звичайно роблять у вигляді об'ємних "ковбасок", завершуються подобою рукавиць. Тут вам буде потрібно матеріал набивання, а також нитки або дротяний каркас для закріплення ніжок, щоб вони розташовувалися в певному напрямі, а не стирчали в різні боки.

  Характерні деталі створені. Усе інше ви можете легко підібрати з наявних дитячих речей.

  Новорічний костюм "Майский жук"

  Вся робота виконується за тією ж технологією, що і при виготовленні будь-якого іншого жука. Різниця тільки в головному уборі. У нього обов'язково повинні бути ріжки характерної форми. Не даремно це комаха ще називають жук-рогач.

  Як зробити костюм жука для хлопчика своїми руками

  Якщо ви хочете виготовити саме такий костюм, а не якогось абстрактного жука, вам потрібно підібрати відповідного кольору матеріал. Крім того, краще всього виконати імітацію смужок на крилах. Це легко реалізувати за допомогою вузьких атласних стрічок або тасьми на фоні тканини.

  Як бачите, виготовити костюм жука для хлопчика своїми руками нескладно. Вибирайте потрібний спосіб і модель. Зробіть для свого непосидючого оригінальне вбрання для новорічної ялинки.