Корисні поради
на всі випадки життя
» » Тлумачення та значення Таро: Колісниця

Тлумачення та значення Таро: Колісниця

Додано: 20.11.15
Рубрика: Цікаве

Особливе місце в колоді карт займає Колісниця. Таро значення цієї картинки тісно пов'язує з успіхом і перемогою, здобутими в серйозному протистоянні своєю працею і силами. Якщо під час гадання вам випадає цей знак, він характеризує вас як цілеспрямовану, напористого, відважного і працьовитої людини, здатного на будь-які досягнення.

Опис

Кожного людини, яка намагається пізнати майбутнє, цікавить детальне значення Таро. Колісниця – особлива картка. На ній зображено візок Гермеса – давньогрецького бога торгівлі, промисловості, винаходів, покровителем доріг і подорожніх. Це спритний, виверткий і хитрий міфологічний персонаж. На карті він намальований одягненим в лати, з мечем і скіпетром у руках. Тут він - втілення переможця і тріумфатора. На його голові зоряний обруч Ісіди – символ могутності та мудрості. Корона наділяє Гермеса глибоким розумом, неабияким інтелектом, тонкою інтуїцією, які освітлюють шлях кожної людини, таємниці його долі.
Тлумачення та значення Таро: Колісниця
На плечах у бога розташовані серпи місяця – це регалії первосвящеників. Саме вони забезпечували їм налагодження контактів з іншими світами. Чотири стовпи колісниці, що символізують стихії Землі, Води, Вогню і Повітря, підтримують зоряний завіса. Вони вказують на вищі сили, завдяки яким існує світ.

Символічне значення

Глибоким сенсом наділена ця карта Таро. Колісниця, значення якої зводиться до демонстрації сили і могутності, вказує на вміння долати перешкоди. Корпус вози Гермеса має кубічну форму, також зображені на картинці прямокутники. Всі ці фігури – знак волі, правильних суджень, впевнених дій. Зоряний полог – символ заступництва богів, без сприяння яких тріумф був би неможливим. У колісницю запряжено сфінкси або коня: світле істота тлумачиться як милосердя, темне вказує на руйнівну силу. Вони ніби врівноважують добро і зло, які є слугами мага, що пройшов не одне випробування.
Тлумачення та значення Таро: Колісниця
На передній частині вози намальований стародавній індійський знак Лінгам, оперезаний крилами. Це прикраса символізує чоловічу силу, творіння. Крилатий куля – це торжество інтелекту в часі і просторі. Він вказує на перемогу чоловіка, у якого холодний розум здіймається над стихійними, неконтрольованими емоціями.

Основні характеристики

Карта відноситься до так званого Старшому Аркану. Її число – 7. Воно вказує на перевагу розуму, перемогу на всіх рівнях, прогрес у науці, вміння розпоряджатися подіями, протистояти випробуванням. Кожна цифра формує значення Таро: Колісниця – це сім складових, серед яких успіх, сила, потенціал, завоювання, війна, самовпевненість і здійснення. До них також слід додати наявність амбіцій і впевненості. Число 7 – символ закінчення важкої роботи. Воно вказує на те, що переможець подолав складний шлях у напрямку цілі. Зараз він заслужено спочиває на лаврах, здобувши фізичної перемоги і духовного розквіту.

Карта має два протилежні значення, які спливають при ворожінні в залежності від розкладу. Позитивна трактування – устремління, негативна – зайва самовпевненість, що межує з зарозумілістю і егоїзмом. Крім того, вежі переможеного міста на задньому плані картинки можуть провіщати неприємності. В деяких випадках вони вказують на вогні повстання, які зароджуються в завойованому поселенні. Тобто людині можуть загрожувати приховані небезпеки.


Карта в прямому положенні

Перебуваючи у прямій позиції, картинка впливає на значення Таро: Колісниця у цьому випадку вказує на перемогу, вміння протистояти примхам долі. Успіх виправданий: він став можливим завдяки зусиллям. Часто карта передрікає подорож, яке обов'язково стане вдалим і результативним. Зараз ви повні рішучості, готові долати труднощі, тому не стійте на місці, рухайтеся, творіть. Всі можливості відкриті: потрібно просто простягнути руку, щоб взяти те, що належить по праву. Для цього періоду характерні наполегливість, активність, розвиток.

Тлумачення та значення Таро: Колісниця

Якщо ж ворожіння відбувається з метою відкрити майбутнє, то Колісниця обіцяє перемогу над важкою хворобою або досягнення небувалих висот у кар'єрі. У позиції минулого вона вказує на доконаний успіх: наскільки він був результативним вкажуть карти, розташовані поруч. Колісниця натякає, що у вас є величезний потенціал, талант, здатність до творчості. Вона запрошує вас самостійно будувати свою долю – для цього є всі можливості. Пам'ятайте: іноді, щоб стати переможцем, потрібно вміти йти на компроміс, приміряти несумісне, балансувати між протилежним.

Якщо зображення догори ногами

По-іншому трактується Колісниця перевернута (Таро). Значення карти у цьому випадку таке: невпевненість у своїх силах, сумніви і докори. Вас можуть очікувати неприємні наслідки здійснених раніше дій, несприятливий результат справи, поганий вплив оточуючих. Також карта сигналізує про те, що людина обмежує себе у всьому, сліпо схиляється перед непотрібними застарілими принципами і традиціями. Колісниця, що випала вгору дригом, передвіщає неприємності з законом, втягування вас або близьких в судові розгляди і конфлікти. Вказує на неврівноваженість, що виникла завдяки сторонньому впливу або тиску.

Тлумачення та значення Таро: Колісниця
Перевернута карта – знак можливої хвороби. Часто вона тлумачиться як непередбачені труднощі, невдачі в справах, труднощі в досягненні мети, що виникли, незважаючи на ваші зусилля. Фортуна відвертається від вас, є ризик втратити все, чого досягли. Будьте напоготові. Руйнування планів може бути пов'язано з тим, що ви не змогли правильно і вчасно оцінити ситуацію, не вжили необхідних заходів. Зараз ви динамічні, але ця активність більше схожа на суєту, ніж на продуктивність.


Розклад на відносини

У прямому положенні карта вказує на новий етап у відносинах. Це може бути романтичне знайомство, набуття другої половинки, оновлення кола знайомства або відновлення старих зв'язків. У будь-якому випадку на оновлення вказує Колісниця Таро: значення у відносинах несе позитивну смислове навантаження. Якщо ви маєте партнера, то, швидше за все, вас чекає весела весілля, народження малюка, романтичну подорож або велика покупка. Загалом, готуйтеся до того, що стане для справжнього життя свіжої струменем, обновить старі почуття, принесе нові емоції. Ця карта – символ завоювання: за відносини необхідно буде поборотися.

Тлумачення та значення Таро: Колісниця
Перевернута Колісниця (Таро) значення в любові практично не змінює. Але попереджає про одне – ваша пристрасть, енергія можуть стати нестримними. Почуття виходять з-під контролю, що незмінно призводить до сварок, конфліктів, протистоянню. Образи накопичуються і ризикують вирватися назовні нестримним потоком, що змітає на своєму шляху все – навіть саму стабільну і щасливу зв'язок. Потрібно навчитися боротися з дратівливістю: у цьому випадку відносини не тільки збережуться, але і зміцніють.

Кар'єра і бізнес

Колісниця вказує на енергійність. Тому якщо розклад робиться на кар'єру, вона тлумачиться як активність, діловитість, перемога над конкурентами. Саме зараз вам потрібно діяти, «брати бика за роги», ризикувати. Не переживайте, будь-які починання будуть успішними: контракт буде підписаний, завдання виконана, надбавка до зарплати – гарантована. Сміливо йдіть до начальства, сипте новими ідеями, вимагайте бажаного. Збагачення також обіцяє з'явилася в розкладі Колісниця Таро. Значення: гроші попливуть річкою, ви отримаєте премію, станете спадкоємцем стану, відкопати скарб і так далі.

Замість цього перевернута картинка вказує на брак працелюбності та енергійності для досягнення цілей. Вам потрібно зібратися, щоб не розпорошувати свою активність на дрібні завдання. Можливо, ви обрали помилкове напрямок і ідете не в той бік. Розуміти Колісницю, розташовану догори ногами, можна двояко: з одного боку, вона вказує на те, що діловитість людини не приносить результату, з іншого – відсутність продуктивності, яка спричиняє за собою ряд неприємних подій. Також карта говорить про те, що ви пройдетеся по головах для досягнення мети. І попереджає: цей шлях слизький, він не призводить ні до чого хорошого.

Ворожіння на обличчястість і ситуацію

При ворожінні на конкретної людини може випасти Колісниця Таро. Значення в цьому випадку вказує на характер обличчястості: вона відповідальна, впевнена в собі, смілива, рішуча. Це переможець – над спокусами, емоціями, суспільством. Він вміє вибрати правильний шлях, рухаючись по ньому рішуче і напористо. За професією ця людина, швидше за все, військовий, водій, посланець або мандрівник. Передбачається, що в найближчому часі він сильно вплине на вашу долю, змінить хід подій, стане важливою частиною поточного справи.

Тлумачення та значення Таро: Колісниця
Якщо розклад робиться на ситуацію, то Колісниця обіцяє нове життя для старих ідей, ривок на волю прихованих бажань, догляд обридлої рутини. Вас очікує захоплююча відрядження, подія, що зробить вас успішним. Можливо, ви нарешті зцілитеся від хронічного захворювання, займетеся спортом або просто зміните роботу. Колишній відрізок шляху завершено: попереду – новий етап, цікавий і дивовижний. Подбайте, щоб сил вистачило на весь шлях. Буде прикро, якщо вас підведе ваш внутрішній потенціал.

Інші значення

Часто при ворожінні людина задає конкретне питання, чекаючи на нього відповідь. Відповідно, змінюється значення Таро: Колісниця в цьому випадку говорить про те, що результат справи залежить тільки від вас. Ви керуєте ситуацією, контролюєте події. Не переживайте: якщо рухатися в тому ж напрямку, успіх буде забезпечений. Набирайте швидкість і впевнено завершуйте розпочате. Або, навпаки, пливіть за течією: ситуація вирішиться на вашу користь без обличчястої участі.

Тлумачення та значення Таро: Колісниця
Якщо ви хочете передбачити місце, в якому скоро опинитеся, то це буде автовокзал, залізниця, літак. Коли бажаєте дізнатися, якою людина матиме вплив у майбутньому, Колісниця вказує на деловитую і самостійну обличчястість. Своєю енергією вона запалить вас, відновить ваші сили, змусить повірити в успішну реалізацію мрії. Колісниця – хороша карта. Вона ніколи не віщує трагедій і серйозних проблем. Навіть якщо сусідські карти в розкладі вказують на труднощі, то, швидше за все, вони будуть подолані. Адже зображення тріумфатора на возі вже саме по собі віщує перемогу.