Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як закликати ангелів на допомогу? Ангели по даті народження

Як закликати ангелів на допомогу? Ангели по даті народження

Додано: 20.11.15
Рубрика: Цікаве

Чим частіше ми почнемо закликати ангелів, тим більше можна одержати від них допомоги. Вони хочуть перебувати поруч із людьми, допомагаючи їм у всьому. Якщо ми будемо радіти, то і вони отримають задоволення. Однак не можна отримати допомоги, не попросивши про неї. Як закликати ангелів? Перш ніж відповісти на це питання, слід виділити той фактор, що є універсальний закон. Він виступає в ролі сполучного елемента між людьми і ангелами.

Ангели не можуть допомагати, якщо їх про це не попросити

Як закликати ангелів на допомогу? Ангели по даті народження

Згідно із законом, ангели не здатні втручатися в життя людей, якщо ті не просять про це. Винятком є ситуація, яка несе загрозу життю. Ангел не стане приймати рішення за людину. Однак, якщо запитають його, він здатний запропонувати свій пораду, допоможе знайти вихід із ситуації. Наприклад, він підштовхне до відповіді, підтримає, надихне, сформує чудове збіг. Але є одне застереження. Треба його про це попросити. Відповідно, необхідно розуміти, як закликати ангелів.
Не слід приймати серйозний вигляд і підтримувати офіційність в тоні або в одязі. Немає необхідності в додаткових церемоніях. Ангели не настільки складні в даному сенсі. Їх справжня природа полягає в чистій і безкорисливої любові. Вони здатні почути молитву, яка йде від серця. Навіть простого призову вистачить, щоб вони кинулися на допомогу. Як закликати ангелів? Сформуйте уявне прохання. Іноді і цього достатньо. Є кілька способів, з допомогою яких можна їх закликати.

Спробуйте написати лист або візуалізувати послання

Як закликати ангелів на допомогу? Ангели по даті народження

Напишіть листа своєму зберігачу. Це досить корисна практика. Таким чином ви зможете вилити біль і тривогу, яка накопичилася. Не треба нічого приховувати. Тільки так ангели допоможуть знайти вихід з ситуації, яка утворилася.
Як закликати ангелів? Спробуйте скористатися таким прийомом, як візуалізація. Можна вважати це уявою. Терміни не грають особливої ролі. За допомогою візуалізації можна сформувати потужний заклик. Уявіть, як ангели літають навколо. Подивіться, наскільки вони сильні. Поспостерігайте за тим, як у кімнату, в якій розташувалися, заходять ангели. Подібного роду візуалізація стане справжнім закликом. Тільки треба представляти чітко, відчуваючи емоції, подих вітерця і т. п. Візуалізація повинна бути повною.

Подумки поговоріть зі своїм ангелом

Спробуйте подумки закликати - і добрий ангел прилетить. В думках сформуйте йому послання про допомогу. І він відразу ж опиниться поруч. Природно, треба бути щирим у своїх закликах. В іншому випадку крик просто не буде почутий. Можна попросити Бога про те, щоб він прислав до вас на допомогу ангелів.

Треба намагатися розмовляти з ангелами. Свої прохання завжди можна висловити за допомогою слів. У деяких ситуаціях люди можуть робити це несвідомо. Якщо ви часто проводите час на самоті, у якому-небудь тихому місці, то можна спробувати поговорити з ангелами. За рахунок цього повернеться спокій і гарний настрій. Можна сказати, що добрий ангел допоміг знайти душевну рівновагу.


Як закликати ангелів на допомогу? Ангели по даті народження

Виходячи з будинку можна повторювати такі слова: "Ангел мій, іди зі мною, ти - попереду, я - за тобою". Робити це треба тихо, бажано пошепки. Почути вас повинен тільки ангел. Слова треба повторювати, як заклинання.

Як визначити свого зберігача?

Є легенда про ангела, яка говорить, що він завжди прийде на допомогу. І бажано знати, який зберігач вас оберігає. Є припущення, що визначити ім'я свого ангела можна з допомогою дати народження. Для визначення втілення свого зберігача треба підсумувати цифри, складові дату народження. Звести їх треба до однозначного числа. Наприклад, якщо ви з'явилися на світ 30 липня 1986 року, то потрібно скласти з числа: 3 + 0 + 0 + 7 + 1 + 9 + 8 + 6 = 34; 3 + 4 = 7. Число 7 є непарною. Це означає, що ваш ангел – жінка. Парні числа позначають зберігачів чоловічої статі.

Який характер у вашого ангела?

Як закликати ангелів на допомогу? Ангели по даті народження

Коли ви визначилися з індивідуальною цифрою, то з неї вже можна визначити ті особливості, якими володіє ваш охоронець. Яким характером наділяє ангела певне число?

1 - Яка легенда про ангела в даній ситуації? Це захисник, який постарається прийти на допомогу до того, як його про це попросять.

2 - Ангел, який часто є у сні. Він може залишати своїм підопічним знаки у вигляді родимок. Найчастіше на обличчі.

3 - Повітряний ангел, захищаючий людям, які схильні до авантюризму, ризику. Виявляється поруч з ними і часто видає свою присутність шелестом крил.

4 - Мудрий ангел. Зі своїми підопічними він спілкується за допомогою підказок і завдань, на які треба знайти правильні рішення. Відповідно, людина, що народилися під його заступництвом, володіє хорошим інтелектом. У роботі він завжди домагається успіху.

5 - Ангел наділяє своїх підопічних довголіттям. Так як отримує підживлення від сліз, на допомогу приходить найчастіше, коли людина плаче.

6 - Ангел здійснює контакт з людьми за рахунок творчої енергії, допомагаючи розкривати своїм підопічним художні здібності і знаходити особливий погляд на світ.

7 - Найбільш образливий ангел. Його треба постійно дякувати. Він не терпить грубі слова і невизнання своїх заслуг.

8 - Святі ангели в цьому випадку - втілення душ померлих предків. До підопічним ставляться уважно, піклуються про них.

Теплий ангел, який допомагає своїм підопічним знайти гармонію зі світом, зрозуміти суть речей.

Як закликати ангелів на допомогу? Ангели по даті народження

Треба тренуватися

Як закликати ангела-охоронця? Для контакту вони використовують знаки, щоб не видати себе стороннім. Та й налякати свого підопічного вони не хочуть. Але завжди можна постаратися налагодити з ним зв'язок. Для цього буде потрібно трохи потренуватися. Що треба зробити?


 • Підберіть час, коли можна залишитися наодинці в тиші. Це може відбуватися вранці або ввечері. Головне, щоб ніхто не порушив ваш спокій.
 • Хочете закликати ангелів на допомогу? Облаштуйте невеликий простір, забезпечте затишок і комфорт. Це можна зробити, наприклад, за допомогою подушки, поклавши її поряд з собою.
 • Сядьте, прийміть зручну позу, випросталась. Зажиматься, згинатися або сутулитися не варто.
 • Закрийте очі. Дихати треба спокійно, глибоко. Не варто думати про що-небудь конкретне. Щоб позбавитися від зайвих думок, можна зосередитися на своєму диханні.
 • Зверніться подумки до свого зберігачу, покличте його до себе. Про появу ангела можуть сказати незриме подих, тепло, легкість. Це індивідуально для кожного.
 • Попросіть його вкрити вас, обійняти, доторкнутися. Постарайтеся запам'ятати те відчуття, яке виникне. І це почуття не треба забувати, щоб можна було відтворити його згодом.
 • Запитайте, як звуть вашого ангела. Зверніться до нього по імені, подякуйте за поява, за подароване відчуття, за його турботу про вас протягом стількох років. Якщо є необхідність, то попросіть про допомогу. Поділіться з ними своїми мріями, цілями. Всім тим, що ви плануєте робити. Треба розповісти і про те, що зробили. Може, він порадить, що треба виправити.
 • Не слід затримувати його довго. Це вимагає від нього багато енергії. Попрощайтеся з ним, запросивши відвідувати вас як можна частіше.
 • Потягніться всім тілом, відкривши очі. Хоч світ і залишився колишнім, але ви знайшли розуміння того, що ангели Бога тепер не залишать вас у важкій ситуації. Вони допоможуть знайти вихід з обставин, що склалися.
 • Як закликати ангелів на допомогу? Ангели по даті народження

  Не треба забувати про свого ангела

  Слід практикувати такі зустрічі регулярно, щоб зв'язок не була втрачена. Також це допоможе зміцнити взаєморозуміння. Раз ви дізналися про свого ангела, то і забувати про нього не варто. Дякуйте його як можна частіше, підживлюючи таким нехитрим способом енергією. Тільки в такій ситуації союз буде міцним.

  Як закликати ангелів на допомогу? Ангели по даті народження

  Висновок

  У даному огляді були розглянуті основні принципи того, як можна поговорити зі своїм охоронцем, як покликати його і попросити про допомогу. Тепер ви знаєте, які вони, ангели (за датою народження та в реальності). Також вам відомо, як їх викликати. Сподіваємося, що ці знання допоможуть вам.