Корисні поради
на всі випадки життя
» » Інтернет у приватний будинок. Без телефону і проводів

Інтернет у приватний будинок. Без телефону і проводів

Додано: 20.11.15
Рубрика: Бізнес

Останнім часом безпровідний інтернет стає все більш популярним як у нашій країні, так і за кордоном. Це пов'язано з особливими технологіями, що дозволяють отримувати інтернет у приватний будинок без телефону.

Чим технологія підключення до інтернету без кабелю так зручна

У приватному секторі прокладка кабелю від точки доступу безпосередньо до дому - достатньо дороге задоволення, та й швидкість при такому підключенні невисока. Якщо провід пошкодиться на якомусь з його ділянок - ремонт займають тижні, а то й місяці. Тому нові технології в області підключення до мережі через супутник або за допомогою USB-модемів – це відмінне рішення всіх вищезазначених проблем. Крім того, безпровідний інтернет у приватному будинку дозволяє власникам заходити в мережу одночасно з різних пристроїв: смартфони, планшети, ноутбуки.

Інтернет у приватний будинок. Без телефону і проводів
Безпровідний інтернет

Підключення до Всесвітньої мережі без використання телефонних ліній стало не тільки популярним, але й дуже зручним для сучасної людини. Все більша кількість користувачів відмовляються від пропозиції "провідний інтернет в приватний будинок", віддаючи перевагу бездротовому. Дійсно останній такий хороший? Для відповіді на поставлене питання слід проаналізувати позитивні і негативні сторони.

Інтернет у приватний будинок. Без телефону і проводів

Плюси і мінуси бездротового інтернету

Можна назвати наступні переваги:

 • Підключення інтернету в приватному будинку не займе багато часу і зусиль.
 • Людина зможе увійти в глобальну мережа, використовуючи будь-який пристрій. Обов'язковим атрибутом такого пристрою для реалізації цього бажання є наявність Wi-Fi.
 • Із-за того що бездротовий інтернет в приватному будинку не передбачає наявність кабелю, робота в мережі буде в рази легше.
  Інтернет у приватний будинок. Без телефону і проводів

Негативні сторони

Якщо ви вирішили підключити інтернет у приватний будинок без телефону, то і ознайомтеся з недоліками. Вони полягають в наступному:
 • З допомогою однієї точки доступу до інтернету може підключитися велика кількість пристроїв. Швидкість трафіку при цьому ділиться порівну на всі пристрої. З-за цього підвищується час завантаження веб-сторінок для кожного користувача окремо.
 • Погіршити швидкість передачі інформації можуть і фізичні предмети, які знаходяться на шляху до пристрою.
 • Точку доступу Wi-Fi, яка має низьку надійність, можна легко зламати.

Вибираючи спосіб підключення, важливо чітко розуміти, яка кількість пристроїв планується регулярно використовувати для виходу в мережу. Інтернет у приватний будинок без телефону рекомендується встановлювати при невеликій кількості підключень. Коли планується використовувати максимум три-чотири пристрої для входу в мережу. А ось провідний інтернет у приватний будинок найкраще використовувати для великої мережі.

Інтернет у приватний будинок. Без телефону і проводів

Види бездротового інтернету

Інтернет у приватний будинок без телефону можна встановити з допомогою наступних пристроїв та компонентів:

 • Супутникової антени. Її головною особливістю є подача сигналу «з космосу». Таким способом підключення інтернету користуються не багато людей, тому що він незручний і заподіює в більшості своїй дискомфорт при експлуатації. Серед його недоліків виділяють дорожнечу, низьку швидкість і відсутність безлімітів.
 • Інтернету 2G GPRS/EDGE від різних мобільних операторів. Таким інтернетом можна користуватися де завгодно. Важливо лише наявність мобільного зв'язку оператора на території, де планується використання Інтернету. Найчастіше зустрічається швидкість 30-80 кілобіт, і рідко можна зустріти швидкість в 100-150 кілобіт. Цей вид інтернету не вимагає величезних грошових коштів. Але одночасно з цим існують тарифи, які «з'їдають» чималі суми користувачів. Уникнути цього можна купуючи трафік пакетами. Інтернетом 2G переважно користуються в середніх населених пунктах.
 • Безпровідного 3G інтернету. Таке підключення пропонується більшістю мобільних операторів. Відзначимо, що воно зараз поширюється не скрізь, де діє мобільний зв'язок. Ціна на 3G-модеми трохи вище, ніж на 2G-модеми. Досягається швидкість дорівнює 3 мегабіт, а в деяких випадках ця цифра може бути більше. Тарифи більш лояльні. Такий інтернет допускає можливість настроювання його під себе. Щоб поширити інтернет по всьому будинку, необхідно обзавестися Wi-Fi роутером. Якщо буде поганий сигнал, то потрібно встановити антени, які посилять роботу інтернету. Вважається, що 3G-Інтернет зараз найкращий і цікавий завдяки своїм характеристикам.
 • 4G-Інтернету. Практика показує, що даний вид інтернету здатний розвинути швидкість від 3 до 7 мегабіт. Поширений він в деяких містах. Негативним моментом є нестабільна робота нової технології. Вартість 4G-модемів вище, ніж на 3G. Для комфортної роботи використовують 4G-роутери. Передбачені модеми-антени для установки на вулиці. В деяких країнах вже діє система 5G.
  Інтернет у приватний будинок. Без телефону і проводів

Ціна інтернету в приватний будинок

Отже, ви вибрали бездротовий інтернет в приватний будинок. Ціна вас точно не шокує. Але все залежить від виду даного інтернету, компанії і витрат, здійснюваних при підключенні. У середньому підключитися до бездротового інтернету можна за 4000-5000 рублів (з урахуванням необхідного обладнання). Що стосується тарифів, то встановлюючи від 05 до десятків мегабіт, потрібно буде додатково заплатити від 300 до 2170 грн. Ціни на інтернет в операторів різні. Перед тим як прийняти рішення підключитися до інтернету, слід проконсультуватися із співробітниками фірм, які надають бездротовий доступ у Всесвітню павутину. Будь-яка поважаюча себе компанія дасть достовірну інформацію про ціну і проконсультує по всіх питаннях.