Корисні поради
на всі випадки життя
» » Гриль Саламандер" (Salamander): відгуки покупців

Гриль Саламандер" (Salamander): відгуки покупців

Додано: 20.11.15
Рубрика: Бізнес

Облаштування ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування передбачає жорсткі обмеження для власників. Це відноситься не тільки до вільного простору, але також і до процесів приготування. Кулінарні завдання повинні вирішуватися як можна швидше, при цьому не впливаючи на якість їжі. В цьому відношенні професійні грилі можуть надати істотну користь, економлячи час на доведення до їжі оптимального стану. Моделі типу «Саламандер» дають відразу кілька переваг – це і компактність обладнання, і швидкість розігріву, і безконтактний принцип жарового впливу на продукт, що виключає необхідність застосування олії.
Особливості грилів «Саламандер»

Гриль Саламандер" (Salamander): відгуки покупців

Нагрівальне обладнання Salamander забезпечує рівномірний розігрів будь-яких страв, дозволяючи кулінару встановлювати конкретний температурний режим. Елементи для нагріву (Тени) розташовуються у верхній області гриля, що забезпечує більш ефективний вплив на продукти. У той же час гриль «Саламандер» в залежності від версії може піддаватися регулювань верхній нагрівальної зони – зокрема, її можна наближати або видаляти від сітки, на якій розміщена їжа. Діапазон температур, на яких гриль може забезпечувати нагрівання, варіюється від 0 до 300 °С. Керування режимом здійснюється за допомогою спеціального терморегулятора. У сучасних моделях грилів типу «Саламандер» досягнення максимального рівня нагрівання відбувається всього за 5 хвилин. Серед додаткового оснащення такого обладнання можна відзначити піддони для збору жиру і решітки для розкладки продуктів.
Різновиди грилів

Гриль Саламандер" (Salamander): відгуки покупців

Існує три версії гриля «Саламандер». Це газові, інфрачервоні і електричні моделі. Найбільш прихильні відгуки надходять на адресу інфрачервоних пристроїв, так як їх переваги найбільш виражаються в процесі експлуатації. Зокрема, інфрачервоні грилі забезпечують швидку роботу Тенів, при цьому не нагріваючи повітря в приміщенні. Електричні моделі багато в чому схожі з представниками інфрачервоної групи, але вважаються найбільш витратними, тому що споживають багато енергії. Тим не менш електричний гриль «Саламандер» продовжує залишатися самим затребуваним на кухнях закладів громадського харчування, дозволяючи якісно і без праці запікати м'ясні, рибні, хлібобулочні продукти, а також овочі. Моделі, які працюють на газі, можуть мати від 1 до 6 пальників. Зазвичай їх використовують на вуличних точках торгівлі, розігріваючи напівфабрикати, булочки, піцу і т. д. За словами власників такого обладнання, воно економно споживає паливо, проте в плані безпеки поступається електричним і інфрачервоним аналогам.

Відгуки про грилях Bartscher

Гриль Саламандер" (Salamander): відгуки покупців

Моделі від німецького виробника Bartscher демонструють еталонний підхід до розробки даного обладнання. Серед користувачів грилів цієї марки зустрічаються власники і респектабельних ресторанів і невеликих закусочних, що свідчить про широку модельній лінійці. При цьому користувачі відзначають широку функціональність, якою наділяється навіть стандартний гриль. Відгуки свідчать, зокрема, що при скромної площі роботи Тена і невеликої потужності таке обладнання може забезпечувати ефективний нагрів за рахунок правильного регулювання решітки. Зрозуміло, в більш дорогих версіях можливості набагато ширше. Наприклад, прихильники Bartscher особливо цінують її грилі за компактність, ергономічні сенсорні панелі і в цілому за надійність обладнання.


Відгуки про грилях Airhot

Китайська марка Airhot показує дещо інший підхід до розробки грилів типу «Саламандер», також маючи чималу частку шанувальників на ринку нагрівального обладнання. Як говорять самі користувачі, це, перш за все, практичні моделі, можливості яких спеціально заточені під конкретні потреби. Хоча користується популярністю і універсальний гриль «Саламандер» від компанії Airhot в модифікації SGE-460. Також в лінійці можна знайти моделі потужністю до 4 кВт, забезпечені двома робочими поверхнями. Такі характеристики свідчать про високу продуктивність китайського обладнання. Однак ряд преміальних грилів подібну продукцію складно поставити. Справа в тому, що пристрої Airhot програють німецьким і італійським аналогам в плані дизайну та ергономіки.

Скільки коштує?

Гриль Саламандер" (Salamander): відгуки покупців

Розкид цін досить широкий, як, втім, і відмінності в технічних і конструкційних даних грилів «Саламандер». Початковий ціновий сегмент представлений обладнанням, в якому передбачена лише одна фіксована нагрівальна поверхня. Такі пристрої доступні за 15-20 тис. руб. Зазвичай це компактне обладнання; воно може використовуватися в невеликих кафе або на вуличних точках продажу, для забезпечення роботи яких потрібно малогабаритний гриль. Ціна 35-18 тис. грн. вже відноситься до модифікації з двома варильними поверхнями потужністю від 2 кВт. Як видно, вартість підвищується по мірі збільшення потужності та розширення функціональності.

Найдорожчі моделі оцінюються в 90-100 тис. рублів, але і це не межа. На такі високі запити виробників впливає відразу кілька факторів. В першу чергу це бренд. Зазвичай французькі, італійські та німецькі грилі коштують дорожче інших. Далі має значення матеріал, з якого виготовлена основа. Як відзначають фахівці, щоб вибрати кращий гриль, необхідно орієнтуватися на якість нержавіючої сталі. Наступним чинником високої вартості є додаткове оснащення і висока потужність, яка досягає 5 кВт.


Висновок

Гриль Саламандер" (Salamander): відгуки покупців

Далеко не кожен заклад може собі дозволити придбання гриля вартістю 10-13 тис. гривень. В цьому плані важливо враховувати запити кухні – цілком можливо, ефективність роботи та якість приготування страви за допомогою такого обладнання себе окупить. Адже недарма гриль «Саламандер» прагнуть використовувати питні заклади різних рівнів. Швидкість обслуговування і зручність забезпечення кулінарного процесу все ж приносять свої плоди. Тим більше що виробники дають можливість величезного вибору, пропонуючи і недорогі версії бюджетного сегмента, і високопродуктивні багатофункціональні моделі для солідних ресторанів і готелів.