Корисні поради
на всі випадки життя
» » Детективна "данетка" з відповідями. "Данетки" з відповідями смішні

Детективна "данетка" з відповідями. "Данетки" з відповідями смішні

Додано: 20.11.15
Рубрика: Дім і затишок

Щоб весело провести час з друзями, можна пограти в "Данетки" - історії з відповідями. У цій статті ви знайдете найкращі загадки і докладні відповіді на них.

Детективна "данетка" з відповідями. "Данетки" з відповідями смішні

Правила гри

Гра "Данетка" з відповідями схожа на розгадування загадок. Ведучий читає частина історії, а завдання учасників - ставлячи питання, знайти відповідь або з'ясувати підґрунтя ситуації. Питання повинні передбачати відповідь «так», «ні». Якщо учасники пішли по хибному шляху, допускається відповідь «не суттєво».
Приклад

Для того щоб краще зрозуміти суть гри, приведемо приклад. "Данетки" з відповідями, складні і прості, зазвичай припускають якийсь підступ.

Питання: пілот вистрибнув з літака, але не розбився.

- Він досягнув землі?

- Так.

- Він стрибав з парашутом?

- Ні.

- Літак летів?

- Ні.

- Пілот вистрибнув з літака, що стоїть на злітній смузі?

- Так.

Короткі "Данетки"

"Данетки" з відповідями складні можуть припускати короткий питання і такий же короткий відповідь, однак вгадати його буде непросто.

Цей чоловік був нікому не відомий, але прославився після того, як порушив інструкцію.

Відповідь: Ікар.

Ця людина не порушував інструкцію, але загинув.

Відповідь: заїкається парашутист не зміг дорахувати до трьох.

Чим сильніше ви будете бити його по потрібного місця, тим краще він буде виконувати свою функцію.

Відповідь: цвях.

Продавець зоомагазину сказав жінці, що птах належить до рідкісного виду і повторює все, що почула. Через два тижні жінка повернула птицю, тому що та не вимовила ні слова. Продавець не брехав.

Відповідь: птах глуха.

Детективна "данетка" з відповідями. "Данетки" з відповідями смішні

Детективні "Данетки"

Детективні "Данетки" з відповідями – особливий жанр в грі. Він дуже близький до популярних сьогодні вечері з вбивством і живому квесту. Гравцям належить розкрити хитромудре злочин.
Було скоєно вбивство. Суддя вивчив всі докази і знайшов винного. Однак при винесенні рішення заявив, що не може посадити до в'язниці невинну людину, і виніс виправдальне рішення. Чому він так зробив?

Відповідь: вбивцею був один з сіамських близнюків.

Хочете зіграти в "Данетки"? Детективні історії з відповідями можуть бути непростими для новачків.

Чоловік був знайдений застреленим у власному кабінеті. Він лежав на столі, в одній руці револьвер, поряд з іншого лежав старий диктофон. Поліцейські включили касету і почули «Я не хочу більше жити», а потім звук пострілу. Охоронці правопорядку відразу зрозуміли, що це було вбивство. Чому?

Відповідь: касета стояла на початку запису і містила звук пострілу, а загиблий не міг її перемотати.

Для перших ігор підійде "Данетка" з відповідями про отруєння. Дівчина прийшла на вечірку, випила трохи пуншу, рано пішла. Потім вона дізналася, що всі учасники вечірки, які пили пунш, були отруєні. Чому в живих залишилася дівчина?

Відповідь. Отруєний був лід, який поклали в пунш. Дівчина пила пунш, коли крига ще не розтанув, а потім пішла. Отруїлися ті, хто пив його пізніше, після того, як лід розтанув.

Дуже цікава "Данетка" з відповідями про вбивство на вулиці. Чоловік спокійно йшов по вулиці, раптом раптово накинувся на що проходить повз жінку і задушив її. Він побував в поліції, але його відпустили. Чому?


Відповідь: жінка була його дружиною. Кілька років тому вона інсценувала смерть так, щоб звинуватили чоловіка. Його засудили за вбивство, він вже відсидів строк у в'язниці. А за одне і те ж вбивство не можуть засудити двічі.

Детективна "данетка" з відповідями. "Данетки" з відповідями смішні

Страшні "Данетки"

"Данетки" - детективні історії з відповідями - можуть полоскотати нерви.

Батьки забороняли маленькій дівчинці відривати двері горища, інакше вона побачить те, що їй бачити заборонено. Одного разу вона послухалася, відкрила двері і дійсно побачила те, що ніколи не бачила. Що це було?

Відповідь: дівчинка побачила вітальню і сад за вікнами. Вона ніколи не бачила цього, тому що все життя провела на горищі.

Людина опам'ятався, запалив сірник і помер від розриву серця. Що його так налякало?

Відповідь: чоловік сидів у в'язниці і склав план втечі. Найлегше було втекти, сховавшись у труни з покійним. Він заплатив людині, який займався похоронами, щоб він допоміг втекти укладеним. План був такий: коли хто-небудь помре, укладений пробереться вночі до труни, сховається в ньому поряд з покійним і його закопають у землю. А прийде і трунар відкопав його. Дізнавшись, що у в'язниці скоро будуть похорони, укладений під покровом ночі сховався в труні і заснув. Прокинувся він вже під землею. Запалив сірник і побачив обличчя небіжчика. Це був чоловік, який повинен був його розкопати.

Чоловік знайшов на горищі скриньку, заглянув у неї і помер від переляку. Що його налякало?

Відповідь: чоловік знайшов у схованці дружини скриньку, в якій були закріплені 4 скляних очі. Під кожним з них були записані ім'я та дата смерті. Всі ці чоловіки були колишніми чоловіками його новоспеченої дружини і загинули незабаром після весілля. У чоловіка теж був штучний очей.

Загадкові "Данетки"

Чоловік встав уночі, щоб випити води. Він вимкнув скрізь світло і ліг спати. Вранці він встав, виглянув з вікна і закричав. Після чого покінчив життя самогубством. Чому?

Відповідь: чоловік працював наглядачем. Помилково він вночі вимкнув світло на маяку, з-за чого кілька кораблів розбилися об рифи. Вранці він побачив, що накоїв.

Детективна "данетка" з відповідями. "Данетки" з відповідями смішні

Чоловік їхав на поїзді зі Швейцарії. Якби він перебував у вагоні для некурящих, то помер би. Поясніть ситуацію.

Відповідь: чоловік їхав після складної операції на очах. Коли поїзд заїхав в тунель, він подумав, що знову осліп, і збирався застрелитися. Він вже дістав револьвер, коли побачив вогник сигарети.

Замітка в газеті: «Трагічна смерть в горах». На фото зображена подружня пара, у статті приносяться співчуття чоловіку загиблої. У поліцію прийшов чоловік, повідомив якісь дані, чоловіка загиблої звинуватили в її вбивстві. Хто був цією людиною і що він повідомив?


Відповідь. У поліцію прийшов туристичний агент і повідомив, що чоловік купував два квитка в гори і тільки один зворотний.

Анонім подзвонив в поліцію і сказав, що вони повинні поцікавитися, як справи у Джона К. Коли наряд прибув до нього додому, то виявив труп господаря з тяжкими тілесними ушкодженнями, однак квартира була в порядку, слідів злому не виявилося. Що сталося з Джоном К. і хто дзвонив в поліцію?

Відповідь: водій вантажівки збив вночі перехожого, з документів дізнався про його адресу і відвіз того додому. Після чого зателефонував у поліцію.

"Данетки" на логіку

"Данетка" з відповідями може бути досить дивною, але найчастіше логічні загадки.

Чоловік йшов по незнайомій дорозі. На перехресті він виявив, що стовп з вказівниками впав. Він поставив його на місце і пішов далі потрібної дорогою. Як йому вдалося зрозуміти, як правильно потрібно встановити вказівники?

Відповідь: чоловік знав, з якого міста він вийшов. Відповідно, встановивши стовп так, щоб потрібний покажчик показував на його місто, він надав правильне положення і всім іншим.

Детективна "данетка" з відповідями. "Данетки" з відповідями смішні

Інспектор прийшов перевіряти школу. Він зауважив, що коли вчитель ставив класу питання, то всі учні піднімали руку, яким би складним він не був. Учитель щоразу обирав нових учнів, і всі вони давали правильні відповіді. Інспектор зрозумів, що тут якась хитрість. Яка?

Відповідь: Вчитель сказав, що коли він задає питання, то руку повинні піднімати все. Але ті, хто знає відповідь на питання, піднімають ліву руку, а хто не знає – праву.

Любите "Данетки" з відповідями, смішні історії? Ця загадка - одна з кращих. Іспит у військовому училищі. Один із студентів узяв квиток і почав готуватися до відповіді, але через кілька хвилин підходить до викладача, ні слова не кажучи, дає тому заліковку і залишає іспит з відмінною оцінкою. У чому причина цього вчинку?

Відповідь: іспит по азбуці Морзе. Викладач стукав ручкою по столу і дав повідомлення, що будь-хто може підійти зараз і отримати оцінку.

Дуже пунктуальна людина, що страждає глухотою, суворо дотримувався розкладу. Щоранку він виходив із дому в 7:45 щоб відправитися на невелику півгодинну прогулянку. В один і той же час він перетинав залізничну колію. Перший поїзд за ним йшов тільки в 9:00. Але одного разу глухий був збитий поїздом під час своєї прогулянки. Що змінилося?

Відповідь: в цю ніч час було переведено на літній. Людина не перевів свої години, вийшов з дому на годину пізніше і перетинав переїзд не в 8:00 а в 9:00.

Смішні "Данетки"

"Данетки" з відповідями смішні зазвичай не припускають вбивств або якихось страшних історій, в них можна грати з дітьми.

Детективна "данетка" з відповідями. "Данетки" з відповідями смішні

В будинку вже три дні цілими днями горить світло. Чому?

Відповідь: дружина довго була у від'їзді, і чоловік перед її поверненням лічильник накручує за електрику, ніби він вечорами був удома.

За добу в місті розкупили всю сіль. Винні в цьому курсанти місцевої військової академії. Чому?

Відповідь: курсанти отримали завдання прибрати сніг. Вони вирішили зробити це з допомогою солі, пішли в магазин і купили за 10 пачок кожен. Пенсіонерки побачили, що військові запасаються сіллю і влаштували паніку серед населення.

Чоловік був просто в люті, коли виявив, що без слухового апарату чує краще, ніж з ним. Він пішов скаржитися своєму лікарю, який і прописав прилад, але медик, вислухавши пацієнта, прийшов у ще більшу лють. Чому?

Відповідь: пацієнт носив слуховий апарат на здоровому вусі.