Корисні поради
на всі випадки життя
» » «Етамзілат» при місячних: застосування, відгуки

«Етамзілат» при місячних: застосування, відгуки

Додано: 20.11.15

З різними порушеннями менструального циклу стикалася, мабуть, кожна представниця слабкої статі. Для корекції таких станів медики часто призначають спеціальні препарати. Одним з таких засобів є «Етамзілат». При місячних він приймається за певною схемою. Варто відзначити, що цей препарат має деякі протипоказання. У даній статті ми познайомимося більш детально з медикаментом «Етамзілат». Відгуки, інструкція по застосуванню, ціна будуть представлені вашій увазі.
«Етамзілат» при місячних: застосування, відгуки

Що це за медикамент?

Ліки «Етамзілат» - таблетки, при місячних застосовуються для регулювання інтенсивності виділень. Також препарат випускається у формі розчину для внутрішньовенного та внутрішньом'язового введення.

Таблетована форма ліки містить у своєму складі 250 міліграм етамзілата. Це однойменне діюча речовина. Якщо вас цікавить розчин для введення, то в ньому є 125 міліграм етамзілата. Крім цього в рідкій формі медикаменту присутні додаткові інгредієнти. До таких належать сірчанокислий натрій піро, сірчанокислий натрій безводний, сіль динатрієва, а також вода, призначена для ін'єкцій.

В яких випадках застосовується ліки?

Препарат «Етамзілат» має певні показання до застосування. Під час менструації його використовують у вигляді таблеток та розчину для ін'єкцій. Показаннями до застосування є нижчеописані ситуації:

  • рясні виділення під час менструації;
  • анемія, викликана місячними;
  • слабкість і втрата свідомості в період щомісячних кровотеч;
  • менструація, що почалася на тлі вагітності, і т. д.

Варто відзначити, що, перед тим як почати використовувати «Етамзілат» при місячних, необхідно звернутися до гінеколога. Відомі випадки неправильного використання, які приводять до несподіваної реакції організму на таку корекцію.
«Етамзілат» при місячних: застосування, відгуки

Коли застосовувати медикамент заборонено?

Як і будь-який лікарський засіб, що даний препарат має свої протипоказання. Коли ж варто обмежити або зовсім виключити використання препарату «Етамзілат»? Застосування забороняється в наступних ситуаціях:

  • при підвищеній чутливості до діючої речовини препарату;
  • якщо є тромби, тромбози або тромбоемболії;
  • при деяких захворюваннях крові.

З особливою обережністю потрібно підходити до застосування описаного кошти під час вагітності. Адже може статися негативний вплив на плід, що розвивається. Так само обережно та під контролем медиків потрібно використовувати препарат при варикозі, геморої і інших захворюваннях судин. У пацієнток з порушенням артеріального тиску треба постійно здійснювати контроль за останнім.

«Етамзілат» при місячних: застосування, відгуки

Спосіб використання препарату

Як же застосовують ліки «Етамзілат» при місячних? Все залежить від характеру та тяжкості патологічного процесу, а також стану самої представниці слабкої статі.

  • Таблетки. Препарат приймають у дозі від 250 до 500 міліграм. Кратність використання становить 3-4 рази на добу.
  • Розчин для ін'єкцій. Препарат вводять у вену або м'яз. Краще використовувати для цього область ліктьового згину або сідничний зону. Разова доза становить від 125 до 375 мг. У добу дозволяється повторити до 4 введень препарату.

Схема корекції завжди вибирається для жінки індивідуально. Варто відзначити, що чим важче стан представниці слабкої статі, тим вище може призначатися дозування препарату. Стандартна схема передбачає використання таблетованої форми за три дні до початку менструації і до самого її закінчення. Така терапія називається регулярною та призначається жінкам з особливо рясним кровотечею.


Екстрені заходи

Нерідко «Етамзілат» при місячних застосовується для зупинки кровотечі. Зазвичай це разовий захід, яке не вимагає повторення в наступних циклах. У подібних ситуаціях препарат призначається тільки з третього дня менструації.

Перша доза препарату може становити 750 міліграм. Далі ліки використовується за необхідності. У подібних випадках зазвичай не призначається форма препарату у вигляді розчину для ін'єкцій.

Вагітність, менструація: застосування препарату «Етамзілат»

Бувають випадки, коли на тлі розвивається вагітності у жінки починається кровотеча. Багато представниць слабкої статі приймають його за чергову менструацію. Адже, на думку багатьох колишніх подружок і бабусь, плід може в перші місяці омиватися кров'ю.

Лікарі ж повідомляють про те, що такий стан є неприпустимим. Воно є патологією, а не нормою. Для корекції таких випадків призначається медикамент «Етамзілат». Схема при цьому вибирається наступна. У добу жінка повинна прийняти до 1 грама діючої речовини. Цей обсяг ділиться на 3-4 рази. Бажано використовувати препарат до повної зупинки кровотечі. При цьому лікар повинен контролювати за допомогою аналізів стан крові майбутньої мами. Варто відзначити, що у подібних випадках краще використовувати засіб для ін'єкцій. Нерідко корекція проводиться в стінах стаціонару.

«Етамзілат» при місячних: застосування, відгуки

Ліки «Етамзілат»: ціна

Скільки коштує даний медикамент? Все залежить від регіону, в якому ви проживаєте, і націнки аптечної мережі. Також не останню роль відіграє торгова назва препарату. Варто зазначити, що діюча речовина етамзілат міститься в ліках «Дицинон», «Етамзілат-Ферейн».


Яка ж у препарату «Етамзілат» ціна? Таблетки обійдуться вам приблизно в 25 грн. Якщо необхідно придбати рідкий розчин для ін'єкцій, то за нього доведеться віддати від 90 до 120 рублів. Варто відзначити, що інші препарати з такою ж діючою речовиною коштують ще дорожче.

«Етамзілат» при місячних: застосування, відгуки

Думки споживачів і фахівців

Ліки «Етамзілат» отзиви має хороші. Представниці слабкої статі свідчать про те, що склад починає дуже швидко діяти. Вже через кілька годин після першого використання спостерігається позитивна динаміка. Кровотеча зменшується, а згодом зупиняється зовсім.

Фахівці і гінекологи повідомляють про те, що препарат згущує кров. За рахунок цього відбувається зупинка кров'янистих виділень. Також медики відзначають, що тривале використання препарату може призвести до несподіваних реакцій організму з боку кровоносної системи. Саме тому потрібно контролювати стан організму і при необхідності проводити додаткову корекцію.

Фармацевти говорять про те, що ці ліки є одним з найпопулярніших серед своїх аналогів і замінників. Цей медикамент має досить доступну ціну. Саме тому він користується популярністю у жінок всіх віків і соціальних верств.

«Етамзілат» при місячних: застосування, відгуки

Замість висновку

Тепер вам стало відомо, яке застосування в ліки «Етамзілат» в період менструації. Пам'ятайте, що великі дози препарату і його невміле використання можуть призводити до розвитку патологічних станів. Саме тому перед початком корекції потрібно обов'язково відвідати гінеколога. Можливо, для корекції менструальних кровотеч вам знадобляться додаткові кошти.

Дотримуйтесь рекомендацій лікаря і приймайте препарат «Етамзілат» правильно. Внутрішньовенне та внутрішньом'язове введення слід проводити виключно в стінах стаціонару, під контролем фахівців. Міцного здоров'я вам!