Корисні поради
на всі випадки життя
» » Препарат Назонекс" для дітей при аденоїдах: відгуки лікарів

Препарат Назонекс" для дітей при аденоїдах: відгуки лікарів

Додано: 20.11.15

Дуже неприємною особливістю дитячого віку є часті простудні, вірусні та бактеріальні захворювання. При розвитку патології лікарі призначають відповідне лікування. У більшості випадків носові проходи обробляються наступним чином. Проводиться промивання слизової оболонки, потім через деякий час наноситься лікарський засіб. Найчастіше медики призначають судинозвужувальні препарати та медикаменти, які знімають набряк. До таких належить і ліки «Назонекс».
Відгуки для дітей при аденоїдах більшою мірою хороші. Однак перед використанням препарату необхідно попередньо проконсультуватися зі спеціалістом. В тому чи іншому випадку медикамент призначається в певній дозуванні і схемою. Розглянемо, як вводиться медикамент «Назонекс» дітям при аденоїдах. Відгуки лікарів будуть також представлені вашій увазі нижче.

Препарат Назонекс" для дітей при аденоїдах: відгуки лікарів

Що це за препарат?

У складі медикаменту головною речовиною, що чинять дію на організм людини, є мометазону фуроат. Крім нього є ще й додаткові складові. Однак вони вже меншою мірою впливають на стан людини і більше допомагають для отримання правильної консистенції медикаменту.

Препарат є гормональним засобом. Відгуки лікарів кажуть, що цей вислів часто лякає споживачів. Однак дози медикаменту занадто малі, щоб мати негативний вплив на роботу загальною гормонально системи. Препарат випускається у формі спрею і може містити тридцять, шістдесят і сто двадцять доз.
Препарат Назонекс" для дітей при аденоїдах: відгуки лікарів

Що кажуть медики про показання до застосування складу?

Призначається медикамент «Назонекс» для дітей при аденоїдах. Відгуки фахівців свідчать про те, що спочатку препарат випускався для лікування алергічного риніту, який в більшості випадків буває сезонним. Проте пізніше вчені довели ефективність складу і при запаленні носових мигдалин.

Медикамент «Назонекс» при аденоїдах у дітей може використовуватися на самих пізніх стадіях хвороби. Варто зазначити, що на початку розвитку патології можуть допомогти і звичайні судинозвужувальні склади. Однак при сильному розростанні залози і її запаленні подібні препарати виявляються безсилі. Лікарі кажуть, що в таких ситуаціях призначаються засоби, що містять вищеописане речовина.

Препарат Назонекс" для дітей при аденоїдах: відгуки лікарів

Думки лікарів про протипоказання

У яких випадках рекомендується утриматися від використання медикаменту «Назонекс» для дітей при аденоїдах? Відгуки лікарів говорять, а інструкція по використанню підтверджує такі протипоказання:

  • використання препарату у дітей молодше двох років;
  • застосування препарату при наявності підвищеної чутливості або можливості розвитку алергічної реакції на головний компонент;
  • наявність недавнього хірургічного втручання в носові ходи або отримання травми слизових оболонок.

Лікарі також свідчать про те, що медикамент повинен особливо обережно застосовувати при наявності туберкульозної інфекції, грибкової патології носових ходів. Також при герпесі з ураженням очей потрібно утриматися по максимуму від застосування описуваного складу.


Препарат Назонекс" для дітей при аденоїдах: відгуки лікарів

Застосування «Назонексу» у дітей при аденоїдах: особливості

Як правильно використовувати препарат? Перед застосуванням складу потрібно обов'язково проконсультуватися з лікарем. Пам'ятайте, що самостійне призначення даного медикаменту може призвести до досить неприємних і несподіваних наслідків. Також перед початком лікування потрібно ознайомитися з інструкцією. Фахівці завжди радять вивчати анотацію перед початком корекції, незважаючи на те, що ви отримали індивідуальні призначення дози та схеми прийому.

Як правильно використовувати медикамент «Назонекс» для дітей при аденоїдах? Відгуки лікарів говорять про те, що перед застосуванням потрібно потрясти балон з лікарської рідиною. Препарат має досить густу субстанцію. Без попереднього перемішування він просто не зможе розпорошитися. Далі потрібно зняти кришку з балона і декілька разів натиснути на клапан. Це призведе до запуску роботи пристрою. Коли ви бачите распиляющееся ліки, можна починати використання медикаменту безпосередньо в носових ходах.

Зберігати балон потрібно завжди закритим додається кришкою. Це запобігає засмічення розпилювача. Якщо ви не використовували медикамент більше двох тижнів, то перед черговим застосуванням потрібно повторити вищеописані дії. У разі коли розпилювач все ж був засмічений, потрібно акуратно промити його теплою водою і дати висохнути самостійно. Тільки після цього можна приступати до повторного застосування складу.

Препарат Назонекс" для дітей при аденоїдах: відгуки лікарів

Дозування препарату та спосіб його введення

В яких дозах лікарі призначають препарат Назонекс» для дітей при аденоїди? Відгуки медиків говорять про те, що початкова доза становить одне впорскування у кожний носовий прохід. Подібну маніпуляцію необхідно проводити через кожні 24 години. При особливо тяжкому перебігу хвороби і сильному набряку медикамент вводиться двічі на добу. Однак як тільки наступить незначне полегшення, дозу препарату слід скоригувати до вищеописаної. Тривалість терапії завжди вибирає фахівець. Цей строк залежить від тяжкості симптомів і їх вираженості. Варто відзначити, що нерідко препарат використовується в комплексній терапії.


Перед застосуванням суміші необхідно ретельно очистити аденоїди. Лікарі свідчать про те, що для цього потрібно промити ніс. Приготуйте физрастор або морську воду. Введіть складу в носові ходи, після чого відразу їх очистіть. Далі можна розпорошувати медикамент на уражені ділянки. Робити це потрібно наступним чином.

На прийомі спеціаліст показує, як правильно інсталювати медикамент «Назонекс» дітям при аденоїдах. Відгуки лікарів і споживачів говорять про те, що зробити це досить просто. Нахиліть голову дитини злегка вперед. Вставте носика розпилювача в ніздрю і направте його на зовнішню стінку. Для простоти пояснення лікарі просять направити розпилювач на зіницю дитини. Після натискання на клапан попросіть дитину зробити глибокий вдих. Видихнути потрібно через рот. Це допоможе правильно структурувати медикаменту з запаленим областях. Виводити розпилювач з носа необхідно, не відпускаючи клапан.

Препарат Назонекс" для дітей при аденоїдах: відгуки лікарів

Як швидко діє препарат?

Через скільки настає дія медикаменту «Назонекс» при лікуванні аденоїдів у дітей? Лікарі говорять про те, що він не має швидкого ефекту, як інші судинозвужувальні засоби. Максимальна дія засобу настає на другу добу. Початковий ефект можна відчути вже через вісім годин після початкового введення.

Лікарі свідчать про те, що склад можна використовувати в перші дві доби в максимальному дозуванні. При цьому варто робити однаковий інтервал між введеннями препарату. Як тільки настане позитивний ефект і зафіксується динаміка, треба скоротити дозу до вищеописаної.

Особливості

Лікарі повідомляють про те, що даний препарат може при зайвому використанні і зловживанні призвести до передозування діючої речовини. Все це загрожує тим, що буде поступово пригнічуватися робота надниркових залоз. Фахівці нагадують про те, що дія препарату настає не відразу. Не варто кілька разів вводити препарату в носові ходи, очікуючи моментальний ефект.

Також медики говорять про те, що склад може використовуватися одночасно з протимікробними засобами та противірусними препаратами. Подібне поєднання добре переноситься дітьми і не викликає негативної реакції.

Відгуки медиків про лікування описаним препаратом

Лікарі говорять про те, що у своїй більшості запалені аденоїди дають про себе знати в нічний час доби. Уві сні дитина починає сильно хропіти. Варто відзначити, що чим виражено патологія, тим сильніше сопіння і хропіння. Медики свідчать про те, що в особливо важких ситуаціях дитина починає дихати ротом мимоволі. Це призводить до порушення надходження в організм кисню. Саме тому так важливо розпочати своєчасне лікування.

Потрапляючи в носові ходи, препарат осідає на перегородці і розрослися аденоїдах. Медики повідомляють про те, що відносно швидкий ефект від корекції настає тільки тоді, коли засіб було використано правильно. При неправильному введенні дія препарату знижується і ефект настає значно пізніше.

Препарат Назонекс" для дітей при аденоїдах: відгуки лікарів

Підведення підсумків статті

Тепер вам стало відомо, які має «Назонекс» (для дітей при аденоїдах) відгуки. Пам'ятайте, що він є лікарським засобом. Саме тому медики не радять використовувати його самостійно без попереднього огляду. Особливо відповідально слід підходити до лікування аденоїдів у дітей даним складом. Неправильна корекція може лише погіршити перебіг хвороби і привести до необхідності хірургічного втручання. Будьте здорові!