Корисні поради
на всі випадки життя
» » Препарат "Динаміко" (100 мг, 4 таблетки): відгуки, фото, опис, інструкція для чоловіків

Препарат "Динаміко" (100 мг, 4 таблетки): відгуки, фото, опис, інструкція для чоловіків

Додано: 20.11.15

Практично кожен чоловік рано чи пізно стикається з проблемами в статевій сфері. Добре якщо розлади викликані втомою або зміною обстановки. Гірше, якщо неможливість виконувати подружній обов'язок пов'язана з еректильною дисфункцією. Це захворювання при відсутності належного лікування призводить до більш серйозних проблем, таких як простатит і безпліддя. Тоді не обійтися без медикаментозних препаратів. Хороші результати показує засіб «Динаміко» (100 мг, 4 таблетки). Відгуки фахівців показують, що позбутися від захворювання вдається вже через місяць терапії.
Форма випуску та склад

Основним діючим компонентом ліки є силденафілу цитрат. В якості допоміжних елементів використовуються целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний, гипролоза, кроскармелоза натрію. В склад плівкової оболонки таблеток входить макрогол, натрію цитрат, а також титану діоксид. Препарат випускається у формі блакитних двояковипуклих таблеток.

Ліки для лікування еректильної дисфункції відноситься до групи інгібіторів ФДЕ 5. Під час сексуального контакту таблетки сприяють відновленню функції статевого члена шляхом збільшення припливу крові до голівці. Основний діючий компонент володіє легким і короткочасним гіпотензивну дію. Таблетки не викликають звикання у разі прийняття в рекомендованих дозах. Лише при сексуальній стимуляції починає діяти препарат «Динаміко» (100 мг, 4 таблетки). Відгуки фахівців показують, що за умови правильного прийому засіб практично не має побічних дій.
Препарат "Динаміко" (100 мг, 4 таблетки): відгуки, фото, опис, інструкція для чоловіків
Після прийому внутрішньо таблетки швидко всмоктуються. Максимальна біодоступність досягається вже через годину. Якщо приймати ліки натщесерце, воно може подіяти ще швидше. При прийомі з їжею біодоступність істотно знижується. Тому під час їжі ліки приймати не рекомендують. Виводиться основний діючий компонент на 80% кишечником і на 13% нирками. Дія таблеток зазвичай не перевищує 4 годин. Це обов'язково слід враховувати при плануванні статевого контакту.

Фармакокінетика в особливих випадках

Пацієнтам старше 65 років слід тільки після консультації з лікарем приймати засіб «Динаміко» (100 мг - 4 таблетки). Відгуки показують, що з віком силденафіл слабше діє на організм. Це означає, що доза препарату повинна бути дещо збільшена. Пацієнти 18-45 років можуть приймати ліки відповідно з інструкцією. Якщо хворий все робить правильно, протягом 5 годин після прийому ліків він може розраховувати на якісний статевий акт. Регулярний прийом таблеток дозволяє з часом повністю позбутися від еректильної дисфункції.

Пацієнтам з нирковою недостатністю середнього ступеня тяжкості слід з обережністю приймати таблетки «Динаміко» для чоловіків. Відгуки фахівців показують, що час виведення ліків у таких хворих суттєво збільшується. Легко може розвинутися передозування. Деяким чоловікам таблетки такого плану взагалі протипоказані. Суворо заборонено приймати стимулятори еректильної функції хворим з тяжким ступенем ниркової недостатності, а також з цирозом печінки.


Препарат "Динаміко" (100 мг, 4 таблетки): відгуки, фото, опис, інструкція для чоловіків
Перед призначенням ліки спеціаліст зобов'язаний провести повне обстеження організму пацієнта з метою постановки точного діагнозу. Лікар повинен упевнитися в тому, що у хворого дійсно присутній еректильна дисфункція. Якщо проблеми у статевій сфері пов'язані з банальної втомою, призначати таблетки недоцільно.

Показання до застосування

Еректильною дисфункцією називають постійну або періодично виникає неможливість довести статевий акт до сім'явиверження. В результаті у пацієнта розвивається нервозність, він стає замкнутим і невпевненим у собі. Якщо пустити проблему на самоплив, в подальшому може розвиватися безпліддя, або, ще гірше, з'являться злоякісні утворення. Фахівці виділяють три форми еректильної дисфункції. У 30% всіх випадків захворювання має психологічну грунт. Позбутися від проблеми можна за допомогою якісного відпочинку та відвідування психотерапевта. Цілком можна обійтися без застосування медикаментів.

Препарат "Динаміко" (100 мг, 4 таблетки): відгуки, фото, опис, інструкція для чоловіків
Судинна форма еректильної дисфункції є найбільш частою причиною розладів, що виникають в процесі статевого акту. Тут вже не обійтися без застосування стимулюючих препаратів. Найчастіше лікарі якраз таки рекомендують використовувати засіб «Динимико» (100 мг, 4 таблетки). Відгуки пацієнтів показують, що позитивний результат помітний вже з перших днів лікування. Варто зазначити, що ефект від ліки можна помітити лише завдяки сексуальній стимуляції.

Ендокринні проблеми також можуть сприяти розвитку еректильної дисфункції. Якщо лікар не виявив судинних порушень, він може порекомендувати пройти додаткове обстеження. Доведеться здати ряд аналізів, а також провести діагностику за допомогою апарату УЗД. Якщо ендокринолог виявить проблему у своїй сфері, лікування еректильною стимуляторами також не знадобиться.

Протипоказання

Варто проконсультуватися з лікарем перед використанням засобу «Динаміко» (100 мг, 4 таблетки). Відгуки, інструкція, дозування – усе це важливі моменти, про яких розповість лікар. Використовувати ліки без призначення не рекомендується. Воно має ряд протипоказань. У деяких випадках може розвиватися підвищена чутливість до компонентів препарату. Особливо обережно необхідно приймати таблетки чоловікам, які мають схильність до розвитку алергічних реакцій. Якщо після прийому таблетки внутрішньо спостерігається набряк обличчя або кінцівок, варто негайно викликати швидку допомогу.


Препарат "Динаміко" (100 мг, 4 таблетки): відгуки, фото, опис, інструкція для чоловіків
У деяких випадках сексуальна активність небажана. Тому й приймати препарат, стимулюючий еректильну функцію, недоцільно. Не варто приймати таблетки пацієнтам, які мають проблеми з серцем або в недавньому часі перенесли хірургічне втручання. Небезпечні таблетки і для хворих з артеріальною гіпотензією. У зону ризику, в першу чергу потрапляють чоловіки старше 65 років. Перед використанням ліки літнім пацієнтам слід проконсультуватися з лікарем.

Препарат «Динаміко» (100 мг, 4 таблетки) не рекомендується приймати чоловікам з спадковим захворюванням сітківки одного або обох очей. Протипоказанням є також пігментний ретиніт, тяжкий ступінь ниркової недостатності, дефіцит лактози, цироз печінки.

Хворим з анатомічною деформацією статевого члена перед використанням таблеток варто проконсультуватися з фахівцем. Можливо, попередньо знадобиться хірургічне втручання.

Особливі вказівки

Перед початком лікування спеціаліст зобов'язаний оцінити ризик побічних реакцій, викликаних надмірною сексуальною активністю. У зону ризику потрапляють пацієнти, що страждають гіпертонією, аритмією та іншими порушеннями з боку серцево-судинної системи. Крім того, лікар повинен уточнити, якими хронічними захворюваннями страждає пацієнт. Не завжди можна поєднувати еректильні стимулятори з іншими лікарськими засобами.

Препарат "Динаміко" (100 мг, 4 таблетки): відгуки, фото, опис, інструкція для чоловіків
Викликають м'яке зниження артеріального тиску таблетки «Динаміко» для чоловіків. Відгуки фахівців показують, що в ряді випадків пацієнти відчувають запаморочення або слабкість. Таке побічне явище має тимчасовий характер і проходить вже через 20 хвилин після прийому таблетки. Пацієнти, які від природи мають низький артеріальний тиск, перед початком лікування повинні пройти повне обстеження організму.

Використовувати одразу декілька препаратів, спрямованих на лікування еректильної дисфункції, категорично забороняється. Лікарська взаємодія може призвести до розвитку серйозних побічних явищ.

Пацієнтам, які мають відхилення в роботі центральної нервової системи слід з обережністю приймати засіб «Динаміко» (100 мг, 4 таблетки). Опис механізму дії варто вивчити заздалегідь. Сідати за кермо транспортного засобу або управляти іншими складними механізмами відразу після прийому таблеток не бажано.

Дозування

Таблетки приймаються внутрішньо приблизно за одну годину до передбачуваної сексуальної активності. Статевий акт необхідно планувати заздалегідь. Варто враховувати, що таблетки діють не більше п'яти годин. У літніх пацієнтів біодоступність лікарського засобу суттєво знижується. Таблетки у чоловіків старше 65 років діють не більше 3 годин. Спочатку фахівці призначають по 50 мг (половина стандартної таблетки) один раз на добу. Якщо лікування не приносить позитивних результатів, дозування може бути збільшена.

Препарат "Динаміко" (100 мг, 4 таблетки): відгуки, фото, опис, інструкція для чоловіків
Пацієнтам з легким і середнім ступенем тяжкості ниркової недостатності суворо за призначенням лікаря варто приймати ліки «Динаміко» (100 мг, 4 таблетки). Відгуки, інструкція по застосуванню, правильна дозування – про все це зможе розповісти кваліфікований фахівець. Для хворих з нирковою недостатністю денна норма не повинна перевищувати 25 мг. У зменшеній дозі необхідно приймати ліки також пацієнтам із захворюваннями серцево-судинної системи.

Побічні явища

Непередбачувані реакції можуть розвиватися у пацієнтів, які приймають ліки у збільшеній дозі. Одноразовий прийом більше 300 мг може спровокувати появу головного болю, запаморочення. У рідкісних випадках спостерігаються побічні явища з боку травної системи. У хворого з'являється нудота і блювота. Симптоми інтоксикації зникають відразу ж після промивання шлунка.

Чоловікам, які мають схильність до алергічних реакцій, не варто приймати таблетки «Динаміко». Відгуки покупців показують, що препарат може викликати шкірний свербіж і висипання. У найбільш складних випадках розвивається набряк кінцівок та обличчя. При появі подібних симптомів необхідно негайно викликати швидку допомогу.

Лікарська взаємодія

Деякі інгібітори ізоферментів, такі як «Кетоконазол», «Еритроміцин», істотно знижують метаболізм і збільшують концентрацію основного діючого компонента еректильного стимулятора в крові. Якщо препарат «Динаміко» (таблетки 100 мг, 4 шт.) необхідно приймати разом з антибактеріальними препаратами, доза повинна бути зменшена, щоб уникнути розвитку побічних явищ.

Любителям грейпфрутового соку попередньо доведеться обговорити дозування ліків з лікарем. Варто враховувати, що солодкий напій помірно збільшує концентрацію силденафілу в крові пацієнта.

Спільно з алкоголем і кавою приймати таблетки «Динаміко» не рекомендується. Силденафіл здатний підвищувати ефективність від прийому гіпоглікемічних засобів.

Аналоги препарату

Якщо знайти в аптеці потрібні ліки не вдалося, завжди можна знайти якісний аналог. Терапія еректильної дисфункції дуже часто проходить з використанням таблеток «Віагра». Це також інгібітори ФДЭ5 створений на основі силденафілу. В якості допоміжних речовин виступають кальцію гідрофосфат, натрію кроскармелоза, а також магнію стеарат. Препарат представлений у формі блакитних таблеток, вкритих плівковою оболонкою. Засіб «Віагра» дає позитивні результати при правильному використанні, як і препарат «Динаміко» (100 мг таблетки). Відгуки пацієнтів показують, що результат помітний практично відразу.

Препарат "Динаміко" (100 мг, 4 таблетки): відгуки, фото, опис, інструкція для чоловіків
Таблетки «Визарсин» — ще одне популярне засіб, що дозволяє швидко відновити нормальний кровотік статевої системи чоловіка. Ліки призначають дорослим пацієнтам, які пройшли повне медичне обстеження. Дуже важливо заздалегідь з'ясувати причину еректильної дисфункції.

Відгуки пацієнтів і лікарів про таблетках «Динаміко»

Фахівці стверджують, що вже в перші дні лікування помітні результати від прийому кошти «Динаміко» (100 мг, 4 таблетки). Нова упаковка привертає пацієнтів яскравим дизайном. Більшість фармацевтів в аптеках пропонують саме цей ерекційний стимулятор. Трохи менше сьогодні користується популярністю ліки «Віагра».

Частина пацієнтів відзначають, що після прийому ліків спостерігається запаморочення та слабкість. У більшості випадків таке побічне явище пов'язане зі зниженим артеріальним тиском. Пацієнтам із захворюваннями серцево-судинної системи ліки слід приймати суворо за призначенням фахівця.

Перед тим як почати лікування еректильної дисфункції, варто вивчити повну інформацію про засіб «Динаміко» (100 мг 4 таблетки). Відгуки, фото таблеток, інструкція – все це ми представили в огляді. Але не потрібно займатися самодіяльністю. Необхідно звернутися до лікаря. Спеціаліст обстежує пацієнта і підкаже, яка дозування в конкретному випадку буде найбільш ефективною.