Корисні поради
на всі випадки життя
» » "Юнідокс Солютаб" від уреаплазми: відгуки. Антибіотик "Юнідокс Солютаб": ціна, аналоги

"Юнідокс Солютаб" від уреаплазми: відгуки. Антибіотик "Юнідокс Солютаб": ціна, аналоги

Додано: 20.11.15

Препарат «Юнідокс Солютаб» - це антибіотик тетрациклінового ряду, який застосовується при лікуванні інфекційних захворювань. Генітальний уреаплазмоз є одним з таких недуг. Найчастіше він висівається у хворих, що страждають постійними запальними захворюваннями статевих органів і безплідністю. Точний діагноз можна поставити, провівши дослідження за допомогою ПЛР. При цьому призначається адекватне лікування, яке сприяє одужанню. Таким чином, виправдано призначення антибіотика «Юнідокс Солютаб» від уреаплазми. Відгуки лікарів і пацієнтів підтверджують це.

"Юнідокс Солютаб" від уреаплазми: відгуки. Антибіотик "Юнідокс Солютаб": ціна, аналоги
Уреаплазмоз

Уреаплазми - це бактерії, які часто інфікують сечову та репродуктивну систему як жінок, так і чоловіків. Згідно з наявними статистичними даними, бактерії присутні у 70% жінок і чоловіків. Будучи дуже поширеними, вони передаються переважно під час статевого акту. Інфекція не кваліфікується як венеричне захворювання, тому що вона може передаватися і через контакти з кров'ю, слиною, при ін'єкціях і навіть повітряно-крапельним шляхом. Зазвичай немає яких-небудь видимих симптомів, і більшість інфікованих людей не знають про те, що заражені.

Шляхи зараження

Крім перерахованих вище способів зараження, ця інфекція може передаватися вертикально-від матері до потомства (або при народженні, або в утробі) або пересаджених тканин. Уреаплазма може викликати запалення плаценти і проникати в амніотичну порожнину, викликаючи стійкі інфекції і несприятливі наслідки вагітності, включаючи передчасні пологи.

"Юнідокс Солютаб" від уреаплазми: відгуки. Антибіотик "Юнідокс Солютаб": ціна, аналоги
Уреаплазми є одними з найменших бактерій, що вільно живуть. Однак, на відміну від інших бактерій, ці організми не мають клітинної стінки і мешкають усередині клітин. Тим не менш, вони також можуть жити і в культурах поза клітин, подібно вірусам. Але на відміну від них уреаплазма може бути вбита деякими антибіотиками. Наприклад, ліки «Юнідокс Солютаб» широко використовується для лікування з добрим ефектом, що клінічно доведено.
Симптоми

Симптоми можуть бути відсутніми, але іноді спостерігаються виділення, печіння, часте сечовипускання, позиви і болі в нижніх відділах живота. Уреаплазма здатна викликати інвазивні захворювання суглобів і дихальних шляхів з бактеримическим розповсюдженням, особливо у осіб з проблемами вироблення антитіл, що свідчить про важливість гуморальної імунної системи захисту проти цих мікроорганізмів. Уреаплазма є найбільш поширеною у виникненні абактеріального інфекційного артриту. Уреаплазматическая бактеріємія була продемонстрована після трансплантації нирки, травми, сечостатевих маніпуляцій. Цей організм також іноді висівається в хірургічних ранах, рідини з перикарда і при дослідженні підшкірних абсцесів. Ці мікроорганізми можуть викликати остеомієліт.

"Юнідокс Солютаб" від уреаплазми: відгуки. Антибіотик "Юнідокс Солютаб": ціна, аналоги
В деяких випадках вони виділяються у осіб, інфікованих ВІЛ. Тому важливо обов'язково провести ПЛР з метою виявлення інфекції і призначення препарату «Юнідокс Солютаб» від уреаплазми. Відгуки лікарів - тому підтвердження.


Діагностика та лікування

Спеціальні лабораторні тести і культури не потрібні. Діагностика та лікування хвороб, викликаних цими мікроорганізмами, утруднена. Ці організми потребують спеціальних тестів і тривалого лікування.

Багато лікарі знайомі з уреаплазмою як з етіологічним агентом. Це незнання ускладнюється відсутністю обладнання для діагностики інфекції у багатьох клінічних установах.

Лікарям слід знати захворювання, які викликає уреаплазма. Це:

 • уретрит;
 • пієлонефрит;
 • цистит;
 • запалення органів малого тазу;
 • сечокам'яна хвороба;
 • хориоамнионит або ендометрит;
 • інфекційні артрити;
 • хірургічні та нехірургічні ранові інфекції;
 • передчасні пологи;
 • бактеріємія;
 • пневмонія;
 • менінгіт.

"Юнідокс Солютаб" від уреаплазми: відгуки. Антибіотик "Юнідокс Солютаб": ціна, аналоги

Всі ці захворювання успішно виліковуються, якщо використовувати «Юнідокс солютаб». Лікування хоч і тривале, але ефективне.

Як лікувати захворювання, викликані уреаплазмою?

Успішне лікування уреаплазми «Юнідокс солютабом» залежить від своєчасної діагностики. І хоча обличчя з ослабленим імунітетом зустрічаються рідко, то слід знати, що у таких осіб може мати висока частота серйозних інфекцій.

Правильне медичне обслуговування повинно проводиться відповідно до індивідуальністю пацієнта, наявністю основного захворювання, імунодефіцитом урахуванням того, чи є інфекція локалізованої або дисемінований. Ключ до забезпечення излеченности є отримання адекватного матеріалу для мікробіологічної діагностики і правильній обробці цього матеріалу.

Виправданість призначення

Лікар вибирає загальні принципи лікування таких станів, як гострий сальпінгіт, ендометрит, пієлонефрит, уретрит, септичні артрити, неонатальна пневмонія та інших станів, пов'язаних з проявом уреаплазми.

"Юнідокс Солютаб" від уреаплазми: відгуки. Антибіотик "Юнідокс Солютаб": ціна, аналоги
Зверніть увагу, що уреаплазми часто можуть бути присутніми одночасно з іншими збудниками у багатьох описаних вище умовах. Рішення щодо лікування повинні відображати цю можливість.

Лікування, як правило, полягає у використанні деяких антибіотиків групи тетрациклінів або эритромицинов. Не забудьте повідомити лікаря, якщо у вас алергія на ліки, перш ніж приймати його. Не слід брати участь в сексуальному житті, поки ви приймаєте антибіотик «Юнідокс солютаб» від уреаплазми. Відгуки повідомляють, що при правильному його застосуванні та виконанні всіх умов повністю усуваються всі симптоми захворювань.


Особливості призначення

Прийом препарату починають з призначення ударної дози в перший день – 200 мг у два прийоми. У наступні дні пацієнти повинні приймати по 50 мг 2 рази на день під час їжі. Це в тому випадку, якщо інфекція не ускладнена іншими збудниками. В деяких випадках весь курс лікування проводиться за такою схемою: 200 мг на день за 2 прийоми. Це розроблена і виправдана схема прийому "Юнідокс солютаб". Ціна дозволяє використовувати цей антибіотик як панацею від генітального уреаплазмозу.

Якщо пацієнт сексуально активний, партнеру теж повинен бути призначений «Юнідокс солютаб». Інструкція по застосуванню пропонує брати його: 1 таблетка два рази на день протягом 14 днів, як і пацієнту з виявленою інфекцією.

В ідеалі партнер повинен бути пролікований тим же препаратом, що і пацієнт. Після курсу лікування повинна бути проведена повторна ПЛР в лабораторії, щоб визначити, чи виключені повністю бактерії з організму. В деяких випадках, можливо, буде потрібно ще один курс «Юнідокс солютаб». Інструкція по застосуванню повідомляє про це.

Іноді не відбувається повного вилікування або мікроорганізми не чутливі до цього антибіотика. Це відбувається тоді, коли є змішана інфекція. У рідкісних випадках слід розглянути лікування іншими антибіотиками при відсутності лікування препаратом «Юнідокс солютаб» від уреаплазми. Відгуки, однак, свідчать, що пацієнти воліють це ліки з-за простоти застосування і мінімуму побічних ефектів.

"Юнідокс Солютаб" від уреаплазми: відгуки. Антибіотик "Юнідокс Солютаб": ціна, аналоги
Клінічні дані лікування уреаплазменной інфекції у пацієнтів з ослабленим імунітетом, особливо з гіпогаммаглобулінемією, показує, що є ймовірність деструктивних і прогресуючих захворювань. Інфекції можуть бути викликані стійкими мікроорганізмами, рефрактерними до антимікробної терапії та можуть потребувати тривалого застосування поєднання внутрішньовенного введення протимікробних препаратів протягом декількох тижнів або навіть місяців, внутрішньовенного імуноглобуліну та антисироваток, спеціально приготовлених проти інфекції. Навіть при правильно підібраній і ударної терапії рецидиви цілком вірогідні.

Чого уникати під час лікування

Не слід приймати препарати заліза, полівітаміни, препарати кальцію, антациди та проносні протягом 2 годин до або після того, як був здійснений прийом «Юнідокс солютаб».

Необхідно уникати прийняття будь-яких інших антибіотиків, що містять доксициклін.

"Юнідокс Солютаб" від уреаплазми: відгуки. Антибіотик "Юнідокс Солютаб": ціна, аналоги
Також потрібно уникати впливу сонячного світла або соляріїв. «Юнідокс солютаб» може спровокувати сонячний опік.

Антибіотичні препарати можуть викликати діарею, яка може бути ознакою нової інфекції. Якщо стілець водянистий або кривавий, необхідно припинити приймати цей препарат. Не слід використовувати інші протимікробні препарати для лікування діареї.

Доступність

Препарат можна купити в будь-якій аптеці. Таблетки по 10 штук в упаковці – форма випуску препарату «Юнідокс солютаб». Ціна – від 300 до 130 грн. Аналогами є «Юнідокс», «Доксициклін», «Тетрациклін». Але відмічено, що найбільш ефективним препаратом з мінімум побічних ефектів є «Юнідокс солютаб».