Корисні поради
на всі випадки життя
» » Електронна сигарета Joyetech eGo-C: опис, відгуки, рейтинг

Електронна сигарета Joyetech eGo-C: опис, відгуки, рейтинг

Додано: 20.11.15

Подолання нікотинової залежності – процес складний і тривалий. Курці зі стажем, у яких не вистачає сили волі повністю і відразу відмовитися від шкідливої звички, переходять на електронні сигарети, вважаючи, що цим знижують згубну дію тютюнового диму.

Пристрій і особливості куріння електронної сигарети

Електронна сигарета - це свого роду маленький інгалятор, який складається з кількох частин:

 • ультразвукового випарника (атомайзери, від англійського atomizer), подає нікотин;
 • змінного контейнера або картриджа, в який наливається спеціальна рідина для заправки електронних сигарет;
 • акумулятора, джерела живлення або батарейного блоку (ББ), з якого на спіраль подається електричний струм;
 • мікропроцесора, який активує випарник;
 • датчика, що фіксує потік повітря під час затяжки;
 • світлодіода на кінчику, який імітує горіння сигарети.

Атомайзер електронної сигарети

Випарник електронної сигарети – це пристрій, в якому зберігається запас никотиносодержащей рідини. Здійснюється її подання до спіралі, розігрів спіралі і пароутворення.

Електронна сигарета Joyetech eGo-C: опис, відгуки, рейтинг
Випарники різних фірм розрізняються між собою:

 • за способом реалізації обдування, тобто місцем забору повітря та його надходженню до спіралі;
 • за способом зберігання (де і в якому стані) рідини для електронних сигарет;
 • за способом подачі рідини до спіралі. Ґнотів може бути два, на подачі і випаровуванні, або один загальний.

Випарники можуть бути обслуговуваними або обслуговуються, в яких курець може встановлювати нову спіраль і гніт і обслуговувати пристрій в проміжках між заміною намоток (спіраль + гніт).
За розмірами випарники теж можна розділити на кілька груп:

 • найтонші діаметром трохи більше 9 мм нагадують звичайні сигарети;
 • eGo-формат діаметром 14 мм. Електронні пристрої такого розміру являють собою вдале поєднання габаритів, а звідси зручність використання і технічних характеристик;
 • межформатние діаметри 16-17 і 20 мм;
 • великі пристрою діаметром 22-23 мм. Такий розмір характерний для обслуговуваних випарників.

Є ще вимираючий клас з діаметром 11 мм, зрідка зустрічаються важкі і незручні в експлуатації випарники діаметром більше 23 мм.

Сьогодні випарники для електронних сигарет можуть бути взаємозамінними. Електронні сигарети eGo-T і eGo-C комплектуються повністю взаємозамінними атомайзерами типу «А» і «В», які відрізняються формою і обсягом картриджів.

Джерела живлення

Джерело живлення – це пристрій, що подає до атомайзеру певне напруження. Це можуть бути заводські розбірні і нерозбірні батарейки, батарейні блоки зі змінними акумуляторами, варивольти. Джерела живлення випускаються в основному круглої форми і повторюють розмірами випарники. Важливою характеристикою пристроїв є можливість регулювання напруги.

Багато батарейні блоки подають напруга від акумулятора до спіралі безпосередньо. Тобто акумулятор поступово розряджається і падає напруга, і, отже, нагрівання спіралі.

У конструкції eGo-акумуляторів (стабілізовані джерела живлення) є електронна плата, яка незалежно від стану акумулятора подає на випарник стабільну напругу.

Батарейний блок з електронікою, який називається варивольтом, не тільки забезпечує стабільну подачу напруги, але і дозволяє курцеві самостійно встановлювати величину напруги. Це дозволяє добиватися певних характеристик пари.


Вариватт – це пристрій, в якому електроніка самостійно підтримує задану курцем потужність на спіралі незалежно від опору випарника.

Ресурс акумуляторної батареї виробляється з кількістю перезарядок, яке може варіюватися від 400 до 800.

Рідина для електронних сигарет

Нікотин для електронних сигарет знаходиться в спеціальній рідині. Крім нього рідина зазвичай складається з пропіленгліколю, гліцерину і дистильованої води, які використовуються для легкості випаровування і, отже, донесення нікотину в організм. Ще в склад рідини включаються різноманітні ароматизатори. Склад і співвідношення в ній компонентів, смак і запах можуть відрізнятися в залежності від виробника. Найбільш поширеними рідинами є темні рідини Dekang з досить широким асортиментом і м'які на смак Mr.Black, дають більше пари.

Електронна сигарета Joyetech eGo-C: опис, відгуки, рейтинг

Рідина для заправки містить нікотин у різних дозах, від яких залежить міцність сигарет:

 • дуже висока доза — 24 мг;
 • міцні — 18 мг;
 • полегшені — 12-16 мг;
 • дуже легкі — 6-11 мг;
 • без нікотину — 0 мг.

Китайські виробники, в тому числі Joyetech, використовують літерні індекси у маркуванні рідин: HIGH, MID, LOW, NO, тобто висока, середня, низке вміст нікотину для електронних сигарет і безникотиновая рідина. У рідинах Joyetech високим вмістом нікотину (маркування HIGH) вважається 16 мг для всіх смаків.

Нікотин шкідливий для організму. Цю істину знають всі. І чим більше нікотину міститься в рідині, тим більшої шкоди наноситься організму, тому найкращим варіантом будуть безнікотинові сигарети. Але завзятим курцям рекомендують поступово знижувати фортеця картриджів, приблизно раз у два місяці.


Принцип роботи електронної сигарети

Нікотин для електронних сигарет знаходиться в рідині, яка за фитилю з негорючого матеріалу надходить до випарного елементу.

Від акумулятора електронної сигарети подається напруга і нагріває випарний елемент (спіраль). При нагріванні спіралі рідина переходить в пароподібний стан. Коли курець робить затяжку, пар з нікотином разом з потоком повітря, проходить через випарник, надходить у легені.

Спіраль виготовляється з тонкого дроту, матеріал якого володіє високим питомим опором (наприклад, ніхром). При нагріванні вона дуже швидко розжарюється до червоності.

Сухий негорючий гніт зі спіраллю періодично пропалюють, щоб очистити випарник від залишків рідини і нагару.

Процес куріння електронної сигарети відбувається дуже зазвичай: затяжка, вдихання нікотину. Відмінність полягає в тому, що відчуття при такому курінні слабкіше, тому що немає смол і токсичних речовин, дратівливих горло при звичайному курінні. Така слабкість затяжок тільки здається, тому бажання викурювати більше може збільшити надходження нікотину в організм в рази, що, звичайно, небезпечно.

Як мінімізувати шкоду від електронних сигарет

Вибирати для себе електронну сигарету потрібно не тільки за зовнішнім виглядом. Необхідно звертати увагу на склад картриджів. Майже в усіх містить пропіленгліколь, який включається навіть на лікарські засоби. А от інших добавок краще уникати.

Електронна сигарета Joyetech eGo-C: опис, відгуки, рейтинг

Якщо картридж не є безнікотинові, то обов'язково потрібно контролювати дозування, намагаючись не палити за комп'ютером або перед телевізором.

Тому потрібно підбирати рідина з відповідним вмістом нікотину і контролювати час, витрачений на куріння. Середня звичайна сигарета розрахована на 10-25 затяжок. На це ж число потрібно орієнтуватися при куріння електронної сигарети.

Краще не використовувати дешевих пристроїв сторонніх виробників. Від того, скільки коштує електронна сигарета, безпосередньо залежить її якість, склад і якість рідини для неї. А, отже, і шкоду від електронних сигарет для здоров'я курця може бути незрівнянно більший.

Відмінності моделей електронних сигарет

Розміри електронної сигарети визначають запас рідини і ємність акумулятора. Від цих показників залежить час роботи пристрою. Чим більше електронна сигарета, тим рідше її потрібно заправляти і заряджати. Крім того, великий випарник забезпечує об'ємний пар і більш яскравий смак.

Використання в пристроях джерел живлення різних конструкцій, а отже, можливості регулювання потужності, теж впливає на характеристики пара і інтенсивність насичення організму нікотином.

Можливість регулювання подачі повітря і інтенсивності подачі рідини для електронних сигарет, тобто конструктивні рішення, що забезпечують різні характеристики пара і смаку.

Електронні сигарети можуть сильно відрізнятися за якістю і ціною. Дізнавшись, скільки коштує електронна сигарета, можна з упевненістю сказати, наскільки серйозний виробник і йому можна довіряти.

Електронна сигарета Joyetech eGo-C: опис, відгуки, рейтинг
Великий і авторитетний китайський виробник Joyetech є не єдиним у ніші eGo-акумуляторів. Існує безліч виробників мало, а то й зовсім невідомих, часто якість їх продукції при низьких цінах залишає бажати кращого.

Електронна сигарета joyetech eGo-C

Інструкція до сигарети попереджає про використання оригінальних продуктів, включаючи зарядні пристрої та рідини для заправки. Електронна сигарета joyetech eGo-C складається з акумуляторної батареї, атомайзери і картриджа.

Електронна сигарета Joyetech eGo-C: опис, відгуки, рейтинг

Комплектуючі і рідини є витратним матеріалом. Їх можна міняти, відновлюючи працездатність електронної сигарети. Електронна сигарета Joyetech eGo-C відрізняється від інших модифікацій змінним випарником.

Електронна сигарета Joyetech eGo-C: опис, відгуки, рейтинг

Обслуговування атомайзери при цьому стає істотно дешевше, тому що не потрібно змінювати його цілком, якщо він засмітився або вийшов з ладу - досить поміняти тільки випарник електронної сигарети, який коштує вдвічі дешевше.

Зазвичай у випарниках використовується метапена, яка засмічується з часом, і сигарета погано тягне. У випарнику електронної сигарети Joyetech eGo-C вона відсутня, тобто нічому засмічуватися.

Ще однією особливістю випарника є легкий доступ до спіралі (нитки розжарення). Це спрощує процедуру запису і збільшує термін служби атомайзери.

Тип атомайзери можна варіювати. Курець може вибрати конусоподібне пристрій типу «A» з картриджами об'ємом 12 мл (аналог 18 сигарет), або циліндричне типу «B» з більш об'ємними картриджами об'ємом 2 мл (аналог 30 сигарет).

Параметри і комплектація електронної сигарети joye eGo-C

Електронна сигарета joyetech eGo-C комплектується пристроями з високими параметами:

 • Акумулятор ємністю 1000 маг оснащений вдосконаленою системою захисту від короткого замикання і індикацією рівня заряду батареї: його можна повністю зарядити за дві години;
 • Атомайзер опором 22 Ом складається з підстави, змінного випарника і конуса. Робоча напруга спіралі – 33 V;
 • Картридж об'ємом 1.0 мл має ресурс 200 затяжок.
 • У комплектацію входять два акумулятора 1000 маг і два атомайзери, за п'ять змінних випарників і картриджів, мережевий адаптер 100-240 В і USB зарядний пристрій.

  Електронна сигарета Joyetech eGo-C: опис, відгуки, рейтинг

  Ще передбачений чохол для зберігання електронної сигарети. В інструкції чітко обумовлюється, що пристрій із зовнішніми пошкодженнями, навіть просто подряпинами, заміні по гарантії не підлягає. Сама ж інструкція написана просто і зі зрозумілими ілюстраціями.

  Прийнято вважати, що електронні сигарети – панацея для тих, хто кидає палити. Але оскільки серйозних підтверджують безпеку та ефективність електронних сигарет досліджень не проводилося, Всесвітня організація охорони здоров'я не схвалює цих пристроїв в якості никотинозамещающей терапії. Склади рідин у картриджах теж не регламентуються ніякими серйозними документами.

  Тому продаж електронних сигарет заборонена в багатьох країнах. Але виробники продовжують удосконалювати і випускати нові пристрої і рідини до них. За відгуками користувачів, електронна сигарета joyetecheGo-C самого відомого виробника -китайській компанії JoyeTech на сьогодні є найбільш популярною моделлю за конструктивним рішенням, якості пристрою і рідини для заправки кртриджей.