Корисні поради
на всі випадки життя
» » Препарат «БіоГая» для новонароджених: інструкція, відгуки

Препарат «БіоГая» для новонароджених: інструкція, відгуки

Додано: 20.11.15

Відразу після народження деяким малюкам доводиться приймати ліки. Найбільш часто призначаються препарати – це склади, коригувальні роботу кишечника. Така популярність пояснюється стерильністю органу при народженні. Саме з-за цього малюки часто відчувають коліки і страждають від підвищеного газоутворення. Впоратися з такими неприємними симптомами допоможе препарат «БиоГая» (для новонароджених). Інструкція з використання медикаменту буде представлена вашій увазі в цій статті.
Препарат «БіоГая» для новонароджених: інструкція, відгуки

Крім цього, ви дізнаєтеся про особливості застосування препарату. Також варто сказати і про те, які медикамент «БиоГая» має відгуки.

Що це за медикамент?

Чим характеризується препарат «БиоГая» (краплі) для новонароджених? Інструкція повідомляє про те, що даний засіб містить безліч корисних бактерій. Серед них головне місце займають лактобактерії. Крім того, засіб має і додаткові компоненти. Варто відзначити, що особливістю ліки є відсутність у складі лактози, а також молочних білків. Консерванти в цьому препараті також не спостерігаються.

Препарат «БіоГая» для новонароджених: інструкція, відгуки

Медикамент «БиоГая» випускається в трьох різних видах. Це таблетки, вкриті оболонкою, краплі для прийому всередину і рідина, в якій крім основного складу міститься ще й вітамін Д3.

Коли ліки призначається новонародженим?

В яких випадках медики говорять про те, що необхідно засіб «БиоГая» для новонароджених? Інструкція по використанню свідчить, що склад може бути використаний для лікування або профілактики різних патологічних станів. До основним показниками можна віднести наступні ситуації:
 • відновлення мікрофлори шлунка і кишечника, а також наповнення їх комплексом корисних мікроорганізмів;
 • профілактика і лікування підвищеного газоутворення кишечника, що супроводжується коліками і болями в животі;
 • розлад стільця (пронос або запор);
 • поліпшення скорочувальної здатності кишечнику;
 • корекція стану після антибактеріальної терапії;
 • відновлення і підтримання імунного захисту організму, а також профілактика рахіту.
  Препарат «БіоГая» для новонароджених: інструкція, відгуки

Препарат нерідко призначається як доповнення до основного лікування. При цьому показання для прийому немовлятами можуть бути наступними:

 • алергія;
 • дисбактеріоз;
 • кишкові інфекції бактеріального та вірусного походження;
 • відновлення здоров'я недоношених дітей.

Протипоказання для дітей

Кожен раз при використанні препарату «БиоГая» для новонароджених інструкція повинна бути під рукою. Незважаючи на позитивні сторони, даний засіб є ліками і має деякі протипоказання. До них відносяться:

 • підвищена чутливість до одного або декількох компонентів препарату;
 • таблетки не можна застосовувати для лікування дітей віком до трьох років.

Особливі вказівки

Чи має якісь побічні ефекти препарат «БиоГая»? Інструкція для новонароджених говорить про те, що медикамент зазвичай переноситься дуже добре. Негативної реакції не виникає. Однак у деяких випадках були зареєстровані алергічні прояви. Зазвичай вони починалися з-за неправильного використання медикаменту або після ігнорування протипоказань.


Чи можна застосовувати спільно з антибактеріальними медикаментами засіб «БиоГая» для новонароджених? Інструкція говорить про те, що склад може використовуватися в комплексі з антибактеріальною або протимікробною терапією. Варто відзначити, що багато препаратів аналогічної дії виключають таке поєднання.

Препарат «БиоГая»: інструкція для новонароджених

Відгуки медиків говорять про те, що перед використанням даного медикаменту варто обов'язково вивчити анотацію. В іншому випадку існує високий ризик розвитку побічних реакцій.

Для новонароджених медикамент призначається тільки у вигляді крапель і суспензії. Таблетована форма призначена для дітей після трьох років. Препарат використовується один раз на добу. При цьому доза становить 5 крапель. При бажанні ви можете розвести лікарський засіб водою або молочною сумішшю, не заборонено використовувати грудне молоко для цього. Однак від розмішування препарату гарячою їжею варто утриматися. В іншому випадку ви не отримаєте ефекту від лікування.

Препарат «БіоГая» для новонароджених: інструкція, відгуки

Якщо ви використовуєте саші для розведення препарату, то вам доведеться приготувати не менше 250 мілілітрів рідини. Краще брати просту питну воду. Однак новонароджені дітки не в силах спожити таку кількість пиття. Саме тому варто віддавати перевагу препарату в краплях.

Спосіб зберігання складу

Якщо ви приготували розчин з саші або розвели краплі відповідною рідиною, то такий засіб можна зберігати при кімнатній температурі не більше трьох годин. Після закінчення зазначеного часу варто заново приготувати ліки.

Препарат в упаковці можна зберігати при температурі не більше 25 градусів. Бажано помістити флакон у темне місце. Після розкриття препарат рекомендується тримати в холодильнику.

Дія медикаменту

Як працюють краплі «БиоГая» для новонароджених? Інструкція по використанню повідомляє про те, що після прийому діюча речовина дуже швидко потрапляє в шлунок, а потім і кишечник малюка. Засіб практично не всмоктується в кров і діє місцево.

Препарат «БіоГая» для новонароджених: інструкція, відгуки


Препарат наповнює органи корисними бактеріями. Його склад допомагає розщеплювати лактозу і швидше перетравлювати молочну їжу. Це особливо актуально для дітей першого року життя, що знаходяться на грудному вигодовуванні. В результаті роботи медикаменту у малюка практично припиняються коліки. Гази просто не утворюються із-за того, що процес травлення налагоджується і відбувається належним чином.

Варто відзначити, що медикамент «БиоГая» сприяє зміцненню імунітету і підвищенню опірності організму. Якщо ваша дитина перебуває на штучному вигодовуванні, то цей препарат виявиться просто незамінним.

Відгуки про препарат «БиоГая»

Споживачі говорять про досить високу вартість ліків. Так, одна упаковка крапель обійдеться вам приблизно в 160 грн. Звичайні пребіотики і засоби, що містять корисні бактерії, коштують набагато дешевше. Проте дія препарату «БиоГая» не можна порівняти з аналогічними ліками. Батьки говорять про те, що кольки у дітей перших місяців життя проходять вже на третю добу при регулярному використанні. Також споживачі свідчать, що дитина під час лікування починає менше зригувати. Внаслідок цього нормалізується набір ваги у малюка.

Препарат «БіоГая» для новонароджених: інструкція, відгуки

Лікарі говорять про те, що перед використанням препарату «БиоГая» для немовлят інструкція повинна бути вивчена дуже уважно. Обов'язково потрібно дотримуватися зазначену дозування, якщо інші рекомендації не були надані фахівцем. Лікарі забороняють для більш сильного ефекту збільшувати кількість прийнятого препарату. Це може призвести до плачевних наслідків.

Замість висновку

Тепер вам стало відомо, що таке препарат «БиоГая». Інструкція по застосуванню для новонароджених представлена вашій увазі в статті. Також ви дізналися про основні відгуках, які має даний медикамент. Здоров'я вам і вашому малюкові!