Корисні поради
на всі випадки життя
» » Скільки у пачці сигарет, здатних зробити ваше життя коротше?

Скільки у пачці сигарет, здатних зробити ваше життя коротше?

Додано: 21.11.15

На жаль, у багатьох сигарети давно асоціюються з можливістю зняти стрес, розслабитися і отримати задоволення. І звичайно, будь-який курець при цьому обізнаний, що завдає і собі, і тим, хто мимоволі вдихає його сигаретний дим, непоправної шкоди, але все одно попит на цей вид товару не падає, а новачки поповнили ряди курців, приймаються з'ясовувати, скільки в пачці сигарет. Давайте і ми розглянемо пачку і її вміст ближче - може бути, це допоможе впоратися з пагубною звичкою?
Скільки у пачці сигарет, здатних зробити ваше життя коротше?

Скільки пачок сигарет в коробці

Тримаючи в руках пачку, ви легко переконаєтеся, що в ній знаходиться 20 сигарет (хоча зустрічаються і спеціальні упаковки, де їх може виявитися від 10 до 25 штук). Любителі купувати це задоволення блоками знають, що в ньому є 10 пачок, або, відповідно, 200 сигарет. Стандартні коробки зазвичай вміщують 50 блоків сигарет, хоча є й такі, в яких можна виявити 202570 і навіть більше блоків.

Між іншим, серед курців ходять чутки, що формат пачки відповідає коробки з патронами. Тобто відповісти на питання про те, скільки у пачці сигарет, можна і так: стільки ж, скільки в упаковці, розрахованої для знищення взводу з дев'яти осіб (мається на увазі ймовірність попадання 50 % і 2 патрона «для себе»). Що ж, дуже багатозначно, чи не правда? Та ще і діаметр кожної сигарети дорівнює діаметру патрона. Ось так – просто самогубство якесь!

Скільки у пачці сигарет, здатних зробити ваше життя коротше?

Скільки важить пачка сигарет

З'ясовувати вага пачки сигарет частіше всього доводиться людям, що відправляється в закордонну поїздку. Для того щоб не було переваги у ручній поклажі, мандрівникам доводиться враховувати все, а курцям – ще й вага сигарет, якими вони запаслися в дорогу. Щоб допомогти їм у цьому, відразу відповімо: стандартна пачка, як правило, важить 225 грама. Значить, блок сигарет, в якому 10 пачок, потягне на 225 р.
Хоча фахівці, які перевіряють відповідність випускаються сигарет стандартам, твердять, що ті стали важити набагато менше, ніж ще 10 років тому. Причиною тому, пояснюють вони, служить явно погіршилася щільність набивки кожної одиниці та якість суміші, з якої складається ця набивання.

Залежність у курців не тільки від нікотину

Ми з вами уточнили і вага, і кількість сигарет у пачці, але вам напевно буде цікаво дізнатися і ще одну деталь: а скільки тютюну в пачці сигарет? Поспішаємо вас розчарувати! Тютюну в сигаретах практично немає! Замість нього компанії використовують приблизно 400 хімічних сполук, якими просочується папір. Туди ж додають відходи від тютюнового виробництва (виварені жилки тютюнових листків) і всю цю суміш, попередньо висушивши, пресують.

Щоб було зрозуміліше, наведемо такі цифри: собівартість однієї пачки сигарет, виготовленої названим способом, дорівнює 1 центу. Уявляєте, що ви насправді палите?!

А найбільш шокує те, що описана суміш додатково просочується коров'ячою сечею. Так-так! Не падайте в непритомність – саме сечовина, що міститься в сигаретному димі, викликає у курців бажання знову і знову "подиміти". Це вона винна в швидко вирабативающейся нікотинової залежності, так як підстьобує процес впливу нікотину на нейрони мозку.


Скільки у пачці сигарет, здатних зробити ваше життя коротше?

Почитаємо написи на пачці

А тепер, підрахувавши, скільки у пачці сигарет, давайте розглянемо і те, наскільки правдива інформація, розміщена на ній (мається на увазі вміст смол і нікотину). Як з'ясувалося при дослідженні незалежними експертами, дійсна кількість шкідливих речовин, як правило, в 2 рази перевищує зазначені на упаковці цифри.

Вся справа в тому, що так звані «дим-машини», перевіряючі обсяг смоли і нікотину в сигареті, залишаються незмінними вже п'ятдесят років. Але технологія виробництва сигарет за цей час сильно змінилася. Якщо раніше вони були більш міцними і випускалися без фільтра, через що курець міг робити лише поверхневі затяжки (не частіше ніж через 60 сек.), то сучасні тютюнові вироби дозволяють робити затягування кожні 10 секунд. Тобто курець отримує насправді в 6 разів більше отруйних речовин, що містяться в сигаретному димі, ніж це фіксується згаданим пристроєм.

Дослідники підрахували, що якщо на упаковці зазначено 10 мг смоли, то в гіршому випадку людина викурює всі 60 мг, а в кращому – 20 мг!

Скільки у пачці сигарет, здатних зробити ваше життя коротше?

Як ви думаєте, сигарети сильно вкорочують життя?

«Ну от, знову про шкоду здоров'ю!» – скажете ви. Так, про нього. І не просто! Зараз будуть наведені конкретні цифри, які, сподіваємося, викличуть у курця холодок в душі кожен раз, коли він буде виймати з упаковки сигарету, щоб зробити першу затяжку.

Отже, серйозні дослідження довели, що кожна з викурених сигарет робить життя людини коротше на 55 хв. А скільки сигарет в пачці «Кента», наприклад, пам'ятаєте? Значить будь хто, хто викурює в день всю пачку, скорочує своє життя на 110 хвилин або 1 годину і 50 хвилин (порахуйте, помноживши на 5520). Моторошна арифметика! Ви віддаєте гроші за те, щоб ваше життя стало коротше Де логіка?

Скільки у пачці сигарет, здатних зробити ваше життя коротше?

Пасивне куріння теж небезпечно!

До вже перерахованих неприємних, а часом і просто лякає фактами хочеться додати ще один. Курець вбиває не лише себе, але і тих, хто знаходиться поруч. Уявляєте, ви, вважаючи себе люблячим батьком або матір'ю, турботливим чоловіком або дружиною, насправді методично гробите здоров'я своїх домочадців!

Адже сигаретний дим розділяється на 2 струменя. Одна потрапляє при затягуванні в легені курця, а інша, що виникає від тліючого на кінчику сигарети вогника, - в легені оточуючих. І, як з'ясувалося, у ній концентрація отруйних речовин в 100 разів більше! Уявляєте?

Знаючи, скільки у пачці сигарет, подумайте, а скільки ваша дитина отримує протягом дня всякої гидоти, живучи поруч з кращим батьком! Зупиніться! Ви відповідаєте не тільки за своє здоров'я.