Корисні поради
на всі випадки життя
» » "Гуччі Бамбук" - парфум. Відгуки, опис. Туалетна вода для жінок

"Гуччі Бамбук" - парфум. Відгуки, опис. Туалетна вода для жінок

Додано: 21.11.15

Нещодавно компанія "Гуччі" презентувала лінію одягу та аксесуарів Bamboo, і, щоб закріпити успіх, випустила новий аромат, іменований "Гуччі Бамбук". Цей парфум ще зовсім молодий, 2015 року випуску, але він вже встиг відзначитися і отримати свої схвальні оцінки.

"Гуччі Бамбук" - парфум. Відгуки, опис. Туалетна вода для жінок

Що входить до складу аромату "Гуччі Бамбук"? Парфум, відгуки про який залишали і шанувальники, і ті, у кого з них любові не сталося, має досить цікаву композицію.

А де ж бамбук?

Можливо, хтось вважає, що назва озвучує основний компонент духів. Ан немає. Тут елемент бамбукового стебла відображений в дизайні флакона, а саме у формі кришечки, але виконання настільки тонке, що з першого погляду можна не помітити цей момент. Ці духи стануть прикрасою туалетного столика, флакон так і хочеться повертати в руках, торкнутися всіх його гострих граней. Справа в тому, що духи "Гуччі Бамбук" призначені для бек-вокалу однойменної колекції, в якій використовується імітація стебла цього тростинного рослини.
"Гуччі Бамбук" - парфум. Відгуки, опис. Туалетна вода для жінок

Але вміст флакона теж не суперечить основним настроєм і асоціаціям. Так, наївно було б думати, що парфумери просто зроблять ключовим у композиції запах бамбука, і все. Це було б передбачувано. З іншого боку, "Гуччі Бамбук" не повинні повністю йти врозріз з назвою, оскільки в цьому не було б сенсу. Отже, з чого ж складається піраміда?

"Гуччі Бамбук": опис композиції

Духи належать до групи квіткових ароматів. Піраміда досить незвичайна, зокрема тим, що верхня нота всього одна: це бергамот. В серці ж все складніше: тут королівська лілія разом з апельсиновим цвітом і илаг-іланг. База закріплена благородної амброю, ваніллю і сандалом.
Звучання аромату

Якщо просто прочитати склад духів, то можна подумати, що вони будуть типовими свіжими, адже бергамот в перших нотах, напевно, мав би затьмарити наступні, але так не відбувається. Звичайно ж, у кожної дівчини своя хімія шкіри, але серед основних чутних нот лідирує лілія. Потім пробивається ваніль, а місцями іланг-іланг. Лілія і ваніль — поєднання, на перший погляд, дивне, але на смак і колір, як говориться Тим більше що лілія не задушлива, хоч її і багато. З іншого боку, запах щільний, інтенсивний, але це не дивно: з такими компонентами

Загальне ж враження від цього аромату таке: прохолода і благородність. Це все завдяки білим кольорам в серці аромату.

Духи "Гуччі Бамбук" добре асоціюються з дорого одягненими стильними молодими жінками. Цей образ уособлює Галь Гадот у проморолику.

"Гуччі Бамбук" - парфум. Відгуки, опис. Туалетна вода для жінок

Відчуваються легка прохолода і ледь помітна перчинка, але основним фоном для всього цього є квіткова ніжність. Словом, любителі лілій будуть у захваті, вони можуть сміливо купувати парфуми навіть без попереднього тесту.

Це якісний, не мускусний аромат, тут все гаразд скроєний і дорого.

Стійкість

Це якість гідно окремих оплесків. Стійкість парфумів просто карколомна. А від тривалого контакту з тілом запах розкривається ще більше. Тонкий Шлейф, ненав'язливий, ледве вловимий. На свіжому повітрі звучить дуже привабливо, в приміщенні теж полонить жіночністю. Для тих же, кого підкорив запах, але не влаштувала концентрація (здалася занадто сильною), кращим рішенням стане туалетна вода "Гуччі Бамбук".


А на догоду тим, хто любить купувати відразу всі косметичні засоби лінійки улюблених парфумів, випустили і гель для душу, лосьйон для тіла з ароматом "Гуччі Бамбук". Тоді запах буде супроводжувати весь день і всю ніч.

Схожість з іншими ароматами

Коли виходить що-небудь нове у світі парфумерії, завжди знайдеться той, хто скаже: "А це вже десь напевно було!" Не став винятком і "Гуччі Бамбук". Парфум, відгуки про який так неоднозначні, комусь здається відлунням чого-то вже прозвучало кілька років тому.

"Гуччі Бамбук" - парфум. Відгуки, опис. Туалетна вода для жінок

Можливо, це питання досить спірне, але деяким "Гуччі Бамбук" нагадує Hugo Boss Femme за напрямом, звучанням і характером, а комусь- знятий з виробництва Idol від "Армані". Ще хтось почув схожість з The One від "Дольче & Габбана", тільки в останньому немає фруктової теми, а в "Гуччі Бамбук" є. Інші ж (і таких чимало) в один голос говорять про ольфакторние аналогією з Burberry Body для жінок. Тому, якщо на туалетному столику вже є вищеназвані духи, то купувати "Гуччі Бамбук" немає особливого сенсу, оскільки вони дійсно дуже схожі.

"Гуччі Бамбук": ціна

Це парфумерія класу люкс, тому дешевої вона не може бути в принципі. Звичайно ж, якщо потрапити на якусь акцію, то можна і зекономити.

Так скільки ж коштує ця новинка — "Гуччі Бамбук"? Ціна на 30-мілілітрові флакончик парфумів складає 2170 грн за 50 мл потрібно віддати 3170 грн, а 75 мл "бамбукового щастя" обійдеться в 4170 грн. Так, ціни демократичними не назвеш, але яких тільки грошей не заплатиш за задоволення виділяти благородний аромат ванільних лілій?

"Гуччі Бамбук" - парфум. Відгуки, опис. Туалетна вода для жінок

Відгуки тих, кому не сподобалося

Деякі не розуміють, чому стільки проспівано дифірамби на честь "Гуччі Бамбук". Парфум, відгуки про який деколи такі захоплені, одні покупниці називають просто посереднім, всього лише одним з багатьох ароматів в стилі casual. Хоча, по правді кажучи, якихось обґрунтованих недоліків ніхто не пред'являє, все в основному акцентують увагу на зайвої простоті, безхарактерність, типовості і безликості духів. Мовляв, з таким ароматом загубишся в натовпі. Лають навіть за те, що будинок "Гуччі" при випуску цього парфуму зробив ставку не на зміст, а на форму і розкручений бренд.


Але це досить суб'єктивно, адже не всі хочуть пахнути діорівським Poison або ланкомовским Miracle. Хтось, навпаки, бажає виділяти запах дорогих, але в той же час не кричущих духів. Тому "Гуччі Бамбук" багатьом припав якраз.

Також варто зауважити, що цей аромат настійно рекомендують тестувати на зап'ясті, оскільки блоттери не може передати суті запаху, а іноді він видає якусь несвіжу ноту.

Так, цей аромат, можливо, і не претендує на нове слово в парфумерії, але ті, хто оцінив це творіння від дому "Гуччі" по достоїнству, навпаки, ставлять плюсики за відносну ясність і однозначність цього запаху.

Висновок можна зробити наступний: "Гуччі Бамбук" — парфум, відгуки про який іноді не зовсім втішні, все ж вже встиг знайти свою аудиторію.