Корисні поради
на всі випадки життя
» » Переробка комода в лаву своїми руками

Переробка комода в лаву своїми руками

Додано: 22.11.15
Переробка комода в лаву своїми руками


З урахуванням сучасних технологій і наявності матеріалів для оздоблення у вільному доступі, інтер'єри будинків стають все вигадливіше й оригінальніше. Сприяє тому дизайнерські меблі. Але ж, значна частина подібних екземплярів – це звичайна меблі з допомогою рук і фантазії видозмінена в оригінальний і запам'ятовується предмет інтер'єру. Один з таких майстер-класів по переробці комода своїми руками, ви побачите і в даній інструкції.

Матеріали

Для створення лави з комода своїми руками, вам будуть потрібні:

 • невисокий комод;
 • фарба-спрей жовтого, золотистого, блакитного кольорів;
 • малярський скотч і шматки фанери;
 • газети або дрантя;
 • подушка-сидіння.

 • Переробка комода в лаву своїми руками


  Крок 1 . Щоб лава виглядала оригінальніше і менше всього схожа на комод, в якості вихідного потрібно брати меблі без задньої стінки. Якщо такого комода знайти не вдалося, зверніть увагу на якісні предмети меблів з міцним каркасом і зніміть задню стінку під час роботи.

  Витягніть з комода всі ящики і повністю зніміть планки, по яких вони рухаються. Залиште тільки планку для верхнього ящика. При необхідності, внутрішню поверхню короби комода зашкурте.

  Крок 2 . Окрасьте корпус комода в жовтий колір. Покрити фарбою потрібно бічні стінки комода за винятком поверхні з внутрішньої сторони, а також стільницю комода по периметру. Щоб фарба не потрапила на інші частини меблів, використовуйте шматки фанери, малярний скотч і ганчір'я.

  Переробка комода в лаву своїми руками

  Переробка комода в лаву своїми руками


  Крок 3 . Окрасьте в жовтий колір один ящик. Фурнітуру попередньо зніміть.

  Крок 4 . Фарбою золотистого кольору покрийте поверхню знятої з ящика ручки.

  Переробка комода в лаву своїми руками


  Крок 5 . Після висихання жовтої фарби, офарбіть внутрішню поверхню комода фарбою блакитного відтінку. Кольори для комода ви можете вибирати на власний розсуд, головне, щоб вони між собою поєднувалися і вписувалися в загальну концепцію інтер'єру.

  Переробка комода в лаву своїми руками


  Крок 6 . Зберіть лаву після того, як фарба висохне. Прикрутіть на місце ручку від ящика. Сам ящик вставте в короб колишнього комода. На сидіння лави покладіть подушку.

  Переробка комода в лаву своїми руками


  Лава готова!