Корисні поради
на всі випадки життя
» » РФ-ліфтинг: відгуки лікарів, косметологів, протипоказання, опис процедури, плюси і мінуси

РФ-ліфтинг: відгуки лікарів, косметологів, протипоказання, опис процедури, плюси і мінуси

Додано: 23.11.15

З віком жінок все більше турбують вікові зміни: поява зморшок, подвійного підборіддя, опливание овалу обличчя. Боротися з цими проблемами можна різними способами – від операційного втручання до застосування кремів. Але перше досить болісно і вимагає тривалого періоду реабілітації, а друге не настільки ефективно, як обіцяє косметологія. RF-ліфтинг – щось середнє між ними. Це фізпроцедури, які допомагають відчути себе молодше. Розглянемо що таке RF-ліфтинг, відгуки, протипоказання.
Особливості RF-ліфтингу

Серед кількох найбільш популярних методів естетичної косметології все частіше застосовується використання радіочастотних випромінювань. Він має кілька назв: радіоліфтінг, RF-ліфтинг, радіохвильовий ліфтинг. Це вплив електромагнітних імпульсів, частота яких знаходиться в межах від 300 МГц до 4 кГц. Але не небезпечні вони для шкіри і загального здоров'я жінки?

Назва і його синоніми

Цю процедуру називають ще так: термоліфтінга, умовами, RF-ліполіз, RF-ліфтинг, радіохвильовий ліфтинг. Термаж відгуки користувачів часто відносять до синонімах цього слова. Але насправді він, як і ультратермолифтинг і алюма, - це складова даної процедури.

Історія методу

Першим довів можливість впливу струму високої частоти на людину Н. Тесла в кінці 19-го століття. А вже на початку 20-го сторіччя її досягнення стали використовувати в фізіотерапії. Процедура проводилася для діатермії ортолечения, але її побічним ефектом стало вплив на шкіру та підшкірні шари.
РФ-ліфтинг: відгуки лікарів, косметологів, протипоказання, опис процедури, плюси і мінуси

У 30-х роках цього ж століття почали застосовувати УВЧ-терапію. Багато хто з нас відчув її вплив на собі при проведенні фізіопроцедур.

Майже століття знадобилося вченим, щоб розробити метод термажа, одного з видів радіоліфтінга. Зараз всі прилади для радіоліфтінга використовують один з двох методів – діатермії і УВЧ-терапії. При цьому температура в оброблюваних ділянках піднімається до 23 градусів.

Типи апаратів

Для РФ-ліфтингу застосовують 2 типу приладів:

 • Одні діють за принципом діатермії. Жирові тканини нагріваються швидше більш глибоких.
 • Вплив на тканини відбувається за допомогою електромагнітного поля (принцип УВЧ). Це резистивні прилади.

Описують РФ-ліфтинг відгуки лікарів-косметологів кажуть, що радіохвилі змушують клітини виробляти еластин і колаген, роблять шкіру гладенькою і ніжною. Після завершення процесу вироблення цих речовин починає відбуватися в організмі самостійно і триває кілька місяців.

Процедури проводять за допомогою спеціальних апаратів. Вони бувають різних типів, як і характер випромінювання радіочастот, яким теж відрізняється РФ-ліфтинг.

РФ-ліфтинг: відгуки лікарів, косметологів, протипоказання, опис процедури, плюси і мінуси

Відгуки лікарів-косметологів свідчать, що монополярний ліфтинг дає дуже сильний ефект. Але проводити його можна тільки один раз.

Біполярний RF-ліфтинг для досягнення ефекту потрібно проводити близько шести разів. Ця процедура відрізняється більш щадним впливом.

Тріполярний – це новий вид RF-ліфтингу, який проводиться за допомогою декількох електродів. Полюси постійно переключаються, що призводить до впливу на різні шари шкіри по черзі.

Яку з методик вибрати? Це визначає лікар, виходячи з діагнозу та результатів огляду.

Температура

Нагрівання шкіри до 42 градусів ніякого ефекту ліфтингу не дасть. При підвищенні до 44 градусів починається ефект зміни структури білка. Час процедури – кілька хвилин.

При температурі 50 градусів процедуру проводять не більше 20 секунд.

Ще вище за температуру вибирають для проведення термажа. Впливають лічені секунди.

Вище 60 градусів температуру не піднімають, бо це призведе до опіку, і замість поліпшення ви отримаєте нові проблеми.

Суть методу

Коли шкіра та підшкірні шари нагріваються до 42 градусів (критична температура для білків), колаген, з якого будується шкіра, стискається. При цьому шкіра на вигляд ущільнюється, а зморшки розгладжуються.


Організм мобілізує сили на захист і реагує на руйнування колагену виробленням нового. Кілька місяців після процедури він поступово заміщає той, що був зруйнований.

Показання

РФ-ліфтинг відгуки лікарів-косметологів радять проводити, якщо ваша шкіра стала в'ялою, відвисла після народження дитини або сильної втрати ваги. На обличчі показанням може служити наявність подвійного підборіддя або зморшок. Хороші результати дає вона при целюліті.

Використовують RF-ліфтинг:

 • Після проведення пластичних операцій або ліпосакції.
 • Після інших омолоджуючих процедур.
 • При сильному схудненні.

Коли вже пора?

Коли краще проводити РФ-ліфтинг? Відгуки лікарів-косметологів говорять про те, що клітини організму краще реагують на процедуру в більш молодому віці. Тоді їх легше змусити виробляти потрібні нам речовини. Але в молодому віці зміни стану шкіри не так помітні, тому що не всі потенційні клієнти вирішуються на цю процедуру. Коли ж процеси старіння йдуть інтенсивно, то бажаючих покращити свій вигляд стає більше. Тут результат процедури помітніше.

РФ-ліфтинг: відгуки лікарів, косметологів, протипоказання, опис процедури, плюси і мінуси

Багато косметологи вважають, що ефект багато в чому залежить від індивідуальних особливостей шкіри. Адже у всіх вона різна. Якщо у вас немає протипоказань, то результат все одно буде позитивним. Але ступінь поліпшення може бути різною.


Протипоказання

Для того щоб визначити, чи можна проводити процедури RF-ліфтингу, потрібно порадитися з лікарем, якому ви довіряєте. Він подивиться, чи є у вас протипоказання для таких маніпуляцій. Це такі стани та хвороби: вагітність і годування грудьми, пухлини, вірусні та хронічні недуги, гіпертонія, діабет, епілепсія. Заборонені ці процедури при наявності імплантатів, у тому числі в порожнині рота, в оброблюваних місцях. Протипоказанням є наявність великої кількості вугрів.

Зони впливу

 • На обличчі (навколо очей, біля носа і рота).
 • В зоні декольте, на грудях.
 • На кінцівках і на животі.

Процедура

Перед проведенням РФ-ліфтингу знімають всі прикраси, виймають контактні лінзи. Чоловіки голяться.

 • Очищення шкіри – перший і дуже важливий етап в проведенні процедури RF-ліфтингу.
 • Обробка тоніком.
 • Наносять контактна засіб, який допомагає апарату легко ковзати по поверхні тіла. Якщо виявиться мало, то ймовірні хворобливі відчуття. Можна використовувати базовий модулюючий гель, який підсилює вироблення еластину і колагену, покращує тонус шкіри.
 • Ампульний ліфтинговий концентрат підвищує ефективність процедури.
 • Ділянка підігрівають випромінює маніпула.

РФ-ліфтинг: відгуки лікарів, косметологів, протипоказання, опис процедури, плюси і мінуси

 • Оброблену поверхню змащують кремом. Бажано, щоб він мав потрійну дію: пом'якшення, розгладження і зволоження. Адже вплив процедури все-таки в деякій мірі травматичну.

Очікуваний ефект

Після проведення ряду процедур ви вправі розраховувати на такий результат:

 • Пружна шкіра.
 • Зникнення або помітного зменшення кількості зморшок.
 • Усунення синців під очима.
 • Контур обличчя підтягується.
 • Подвійне підборіддя прибирається.
 • Змінюється колір обличчя. Він стає рожевим і свіжим.
 • Зникає целюліт.

РФ-ліфтинг: відгуки лікарів, косметологів, протипоказання, опис процедури, плюси і мінуси

Рф-ліфтинг обличчя (відгуки лікарів-косметологів говорять про те, що процедуру можна поєднувати з фотоомолодження) має наступну особливість: при введенні імплантатів з силікону він протипоказаний, а якщо була використана гіалуронова кислота, то його можна проводити. Треба тільки розуміти, що ефект від проведення попереднього втручання буде значно зменшуватися, філлери швидко вирішаться. Тому фахівці радять почекати півроку або рік, і тільки потім проводити РФ-ліфтинг.

Для кращого ефекту лікарі-косметологи радять після сеансу провести вакуумний лімфодренажний масаж обличчя. Він допоможе видалити жир зі щік і підборіддя.

Негативні наслідки

Але бувають і ускладнення. Вони можуть бути викликані декількома факторами.

По-перше, це проведення процедури при наявних протипоказання.

Бувають недосвідчені фахівці, які можуть навіть завдати опіки. Відгуки пацієнтів попереджають про небезпеку всякого роду знижок на процедури. Їх може пропонувати лікар, який вирішив на вас попрактикуватися. Особливо потрібно бути уважними, якщо в такому разі вас змушують підписати відмову від скарг у разі невдалої процедури.

Іноді бувають специфічні реакції організму, передбачити які може бути складно:

 • Набряки.
 • Алергічні реакції на RF-ліфтинг.

Відгуки пацієнтів

В основному люди, які зважилися на процедуру радіоліфтінга, залишаються задоволені отриманим результатом. Але, як бачимо з відгуків пацієнтів, має радіохвильовий ліфтинг плюси і мінуси. Більшість пацієнтів стверджують, що ця процедура неболезненная, особливо перші сеанси, коли лікар придивляється до реакції і поступово готує шкіру до більш сильному впливу.

РФ-ліфтинг: відгуки лікарів, косметологів, протипоказання, опис процедури, плюси і мінуси

Але багато хто відчувають при її проведенні сильний біль. І тільки надія отримати хороший результат змушує їх терпіти.

Перші результати деякі пацієнти бачать вже після одного проведеного сеансу. Не будемо вважати позитивним ефектом деяку припухлість обличчя. Відчувають тепло протягом двох годин. Це викликано тим, що температура підшкірного шару підвищувалася під впливом процедури. Але в основному результати помічаються оточуючими після третього сеансу. Шкіра стає більш пружною, зморшки починають зменшуватися.

Після кількох процедур особа може свербіти, і шкіра трохи стягуватися зсередини. Це реакція на травматичну дію процедури. Але лущитися шкіра зовні не має, як і не повинно бути ніяких ознак опіку.

Зустрічаються випадки, коли пацієнту зовсім не допоміг РФ-ліфтинг. Тут багато залежить від індивідуальних особливостей шкіри і досвіду лікаря.

РФ-ліфтинг: відгуки лікарів, косметологів, протипоказання, опис процедури, плюси і мінуси

Деякі клієнти звертають увагу на те, що процедура РФ-ліфтингу проводиться тільки в клініках. Якщо вам пропонують придбати прилад для його проведення будинку, знайте: вас хочуть обдурити. Пристроєм, схожим на комп'ютерну мишу, ви не зможете зробити RF-ліфтинг обличчя.

Ціни

Відгуки клієнтів відзначають, що вартість ліфтингу залежить від площі оброблюваної поверхні.

Для обличчя, живота, стегон це приблизно 2 тисяч рублів, на кистях рук процедура обійдеться в 3 тисячі рублів. Зону навколо очей або рота можна обробити за 18 тис. рублів. Якщо ви хочете провести процедуру РФ-ліфтинг для обличчя, шиї та зони декольте, вам доведеться викласти близько 84 тис. рублів.