Корисні поради
на всі випадки життя
» » Російський актор Голлівуду Ігор Жижикін: біографія, кар'єра й особисте життя

Російський актор Голлівуду Ігор Жижикін: біографія, кар'єра й особисте життя

Додано: 23.11.15
Рубрика: Цікаве

Ігор Жижикін – популярний актор з потужним торсом і брутальною зовнішністю. Про нього мріють мільйони жінок, що проживають по обидва боки Атлантики. Хочете дізнатися про обличчясте життя актора? Тоді рекомендуємо прочитати статтю.

Російський актор Голлівуду Ігор Жижикін: біографія, кар'єра й обличчясте життя

Біографія

Ігор Жижикін з'явився на світ 8 жовтня 1965 року в Москві. Він зі звичайної сім'ї. Батько і мати Ігоря не мають відношення до кінематографа і спорту.

Наш герой ріс слухняним і допитливим хлопчиком. У літній час він годинами гуляв з хлопцями з двору. У них були такі рухливі ігри, як «козаки-розбійники», догонялки, футбол і так далі.
У школі Ігор навчався на четвірки і п'ятірки. Кілька разів на тиждень він відвідував секцію легкої атлетики. Батьки пишалися своїм сином. Вони були впевнені в тому, що його чекає блискуче майбутнє.

Доросле життя

По закінченні середньої школи хлопець подав документи в технікум зв'язку ім. Подбєльського. Жижикін успішно здав іспити, його зарахували в навчальний заклад.

Ігор планував вступити в Інститут зв'язку, але життя внесло свої корективи. Нашого героя забрали в армію. Але він не шкодує про це. Хлопець познайомився з артистами московського цирку, виступали в їх військовій частині. Вони справили сильне враження на Ігоря.

Циркова кар'єра

Після демобілізації Жижикін почав готуватися до вступу в Московський обласний інститут фізкультури. Хлопець посилено тренувався по кілька годин на день. Він перейшов на спортивне харчування. Постать Ігоря стала мінятися в кращу бік – м'язи трохи округлилися і стали більш міцними.
Наполегливого і фізично витривалого хлопця прийняли в вуз. Також він влаштувався на роботу в Московський цирк. Якщо ви думаєте, що з перших днів Ігор брав участь у номерах, але сильно помиляєтеся. Він був новачком у цій справі. А на арені виступали люди з великим досвідом роботи. Молодий хлопець заробляв гроші важкою фізичною працею. Наш герой перетискував важкі вантажі і декорації. Але через якийсь час йому захотілося стати частиною циркової трупи. За короткий термін Ігорю вдалося побудувати кар'єру повітряного акробата. А ті, хто ще вчора не вірив у нього, визнали – вони були не праві.

Зарубіжні гастролі

У 1989 році Ігор Жижикін разом з колегами по цирку вирушив у тур містами США. Ця поїздка кардинально змінила його життя. Молодий чоловік буквально закохався в Америку. Він розумів, що в депресивній Москві часів перебудови у нього немає шансів на подальший розвиток кар'єри. Ігор прийняв для себе нелегке рішення – залишитися в США.

Російський актор Голлівуду Ігор Жижикін: біографія, кар'єра й обличчясте життя

Нове життя

Наш герой влаштувався в Лас-Вегасі. Щоб добре харчуватися і оплачувати квартиру, він брався за будь-яку роботу. У різний час російський хлопець був газонокосильником, клубним викидайлом, барменом і навіть двірником. Але він не втрачав надії прославитися як талановитий актор.

У 1990 році життя російського хлопця стала налагоджуватися. Його випадково помітили творці мюзиклу Enter the Night. Вони підшукували великого і плечистого чоловіка для виконання цирковий підтримки. Ігор чудово впорався з цим завданням. Незабаром він став повноцінним учасником трупи. Його навіть затвердили на головну роль у постановці «Самсон і Даліла».

Російський актор Голлівуду Ігор Жижикін: біографія, кар'єра й обличчясте життя


Ігор Жижикін: фільми

Вперше на широких екранах наш герой з'явився в 1999 році. Він знявся в американському фільмі «Темна зірка і Арсен». Режисер залишився задоволений співпрацею з актором російського походження. Він порекомендував талановитого хлопця своїм колегам.

У 2001 році вийшли дві картини за участю Жижикина – «Мавпяча робота» і «Малюнок на склі». В період з 2001 по 2013 р. він знявся в більш ніж 20 зарубіжних фільмах. Ігор Жижикін – актор з неймовірною харизмою і великими творчими можливостями. Росіянин майстерно обігрує будь запропонований йому образ.

Багато голлівудські актори страждають на зіркову хворобу. Але тільки не Ігор Жижикін. Фільми, в яких він знявся, завоювали шалену популярність у всьому світі. А наш герой продовжував спілкуватися зі своїми шкільними друзями і товаришами по службі.

Ігор давно співпрацює з російськими режисерами. На його рахунку зйомки в таких фільмах, як «Спецназ по-російськи-2» (2004), «Гарна погода» (2010), «8 перших побачень» (2012), «Вій» (2014), «Хлопець з нашого кладовища» та інших. Треба сказати, що сума гонорару має для нього другорядне значення. Головне, щоб сценарій припав до душі.

Російський актор Голлівуду Ігор Жижикін: біографія, кар'єра й обличчясте життя

Ігор Жижикін: обличчясте життя

Популярний актор був одружений тричі. У кожен з цих шлюбів він вступав по великій любові. Про перших двох подружжя Ігор воліє не розповідати. Відомо, що вони є американками.

Третю дружину Жижикина звуть Наталею. Вона росіянка, але має американське громадянство. На жаль, рід її діяльності не розголошується.

Дітей у актора поки немає. В Росію він приїжджає часто. По-перше, щоб провідати стареньку матір. По-друге, для участі у зйомках реклами та кінопроектів.

На закінчення

Тепер ви знаєте про те, де народився, навчався і як потрапив до Голлівуду наш співвітчизник Ігор Жижикін. Побажаємо йому творчих успіхів, фінансового благополуччя і сімейного щастя!