Корисні поради
на всі випадки життя
» » Туфлі мрії і їх творець - Маноло Бланік

Туфлі мрії і їх творець - Маноло Бланік

Додано: 23.11.15

Завдяки серіалу "Секс у великому місті" кожна дівчина знає про те, що ідеальні туфлі створив великий Маноло Бланік, один з найвпливовіших дизайнерів взуття. Сама Мадонна заявила, що туфлі майстра куди крутіше, ніж секс. Чим пояснюється феномен цієї взуття? Чому ці туфлі вважаються еталоном і практичним посібником для початківців дизайнерів?

Туфлі мрії і їх творець - Маноло Бланік

Стиль майстри

У кожній моделі відчувається особливий стиль. Привертають продумана форма каблуків, впізнаваний силует, тонка майстерність і розкіш виконання. Маноло Бланік завжди говорив, що взуття перетворює жінку. Сьогодні моделі від метра продаються у 12 містах світу, від Гонконгу до Лас-Вегаса. Минув той час, коли туфлі бути лише взуттям. Маноло Бланік отримав нагороду Британської моди за свої досягнення в сфері дизайну. Його роботу з туфлями називають магією. Свою високу нагороду метр отримав у день 70-річного ювілею, а за кілька років до цього був удостоєний звання Кавалера Ордена Британської імперії.
Туфлі мрії і їх творець - Маноло Бланік

Народна любов

Велика частина аудиторії пізнала і полюбила туфлі «Маноло Бланік» завдяки серіалу "Секс у великому місті" і головної міської модниці Керрі Бредшоу. Мільйони прихильниць заполонили магазини, і ціна на взуття майстри зросла в кілька разів. Так що можна сміливо сказати, що туфлі «Маноло Бланік» відіграють немаловажну роль у серіалі. Пригадується милий і невигадливий епізод, коли головну героїню грабують, а вона заклинає грабіжника відібрати все, але залишити її улюблені туфлі. Сам дизайнер про успіх говорить стримано і вважає, що все в житті загадково і моду передбачити неможливо.
Туфлі мрії і їх творець - Маноло Бланік

Емоційне сприйняття

Туфлі «Маноло Бланік» – це символ жіночності, сексуальності і гарного смаку. Це свого роду олімпійське золото за видатні досягнення в житті. Таке позиціонування пояснюється в першу чергу дизайном і якістю. Ескізи туфель экстраординарни, адже це не мляві чіткі лінії, а чуттєві і говорять портрети обличчястостей. Маноло Бланік наділяє дівчат харизмою через свої творіння. Подібне перетворення можна порівняти з кришталевої туфельки Попелюшки.

Туфлі мрії і їх творець - Маноло Бланік

Можливості, досягнення

Отже, що пропонує прекрасним дамам Маноло Бланік? Взуття нового покоління! Зручна колодка, стійкий каблук і вічне якість. Це не перехідна модель, а задоволення. Як вже згадувалося вище, сама Мадонна сказала, що взуття Маноло Бланика так само прекрасна, як хороший секс. Триває задоволення такого типу набагато довше. Взуття Бланика красується на ногах Вікторії Бекхем, Вайнони Райдер, Кайлі Міноуг. А для Сари Джесіки Паркер зробив іменні туфельки Маноло Бланік.

Ціна на його творіння стартує від 400 доларів і прямує в нескінченність. До речі, майстер років кроїв і чоловічі штиблети, але незабаром відмовився від такої роботи. Витонченість і сексуальність виходять у Бланика набагато краще і вишуканіше, а його вміння зробити зручним запаморочливо високий каблук здається особливим секретом. До речі, не можна відкидати в сторону практичність взуття. Пара "манолос" в гардеробі – і можна не витрачатися на покупку іншого взуття. Ці туфлі ще й універсальні-вони підходять до будь-якого наряду.


Навіть дорожнеча не бентежить вірних прихильниць марки. Майже в кожній серії культового "Сексу" згадувалися туфлі Маноло. Так може, це всього лише культ і скоро мода забуде свого героя? Навряд чи, адже Маноло не стоїть на місці, а розвивається. Маестро знає секрет, який, мабуть, недоступний багатьом іншим гуру світу індустрії взуття; туфлі Бланика надають стрункість повненькою нозі, змінюють ходу і витягують силует. У такому взутті не можна ходити важко, важко й криво.

У лінійці творінь майстра знайшли відображення всі великі твори і великі жінки. Навіть мультфільм "Чарівник Смарагдового міста" відзначився в історії марки. У 2009 році Маноло Бланік створив свою версію знаменитих червоних туфельок Еллі. У тому ж році босоніжки Бланика прикрасили лімітовану колекцію газованої води Coca-Cola Light. Ну і, нарешті, з останніх популярних моделей залишилося відзначити весільні туфельки все тієї ж Керрі Бредшоу. Сині човники з масивної сріблястою пряжкою і вузьким носом швидко злетіли на модний п'єдестал всіх взуттєвих магазинів. Вийти заміж в туфельках з дизайном Бланика стало трендом. Нехай навіть сучасним адептам маестро важкувато придбати оригінал, а копію роблять багато мережеві магазини. Але якість, звичайно, сильно страждає. Так що якщо хочете отримати ідеальну взуття, збираєте кошти, ну а миттєвий ефект доступний вже зараз.