Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як приклеїти дзеркало до дзеркала, стіни, меблів, скла?

Як приклеїти дзеркало до дзеркала, стіни, меблів, скла?

Додано: 24.11.15
Рубрика: Дім і затишок

Абсолютно будь-яке приміщення, будь то передпокій або санвузол, потребує дзеркалі. Однак при покупці окремої відбиваючої площини нерідко виникають проблеми з її монтажем.

Як приклеїти дзеркало до дзеркала, дерев'яних поверхнях, керамічній плитці, інших матеріалів? Подібними питаннями задаються численні майстри. Якщо вкрай необхідно закріпити площину вироби саме на вертикальній поверхні, допоможуть наступні практичні поради і рекомендації.

Як приклеїти дзеркало до дзеркала?

Як приклеїти дзеркало до дзеркала, стіни, меблів, скла?
Для реалізації завдання досить скористатися клеєм на основі полімерів. Такі ефективні однокомпонентні основи, як "Инстатик" і "Титан", відрізняються еластичністю, стійкістю до впливу вологи, температурних коливань. Тому, задаючись питанням про те, як приклеїти дзеркало до дзеркала, перевагу варто віддавати саме цього варіанту.
Клеючі полімерні речовини дозволяють надійно з'єднати однотипні і розрізняються за структурою поверхні без додаткового армування. Результатом стає утворення прозорої, практично непомітною прошарку.

Застосування полімерної основи вирішить не тільки проблему, як приклеїти дзеркало до дзеркала, але при необхідності допоможе з'єднати важкі металеві та кам'яні площині, полістиролові плити, керамічні деталі або скло. Полімерний клей виступає універсальним рішенням для виконання численних завдань в будівництві і ремонті.

Як приклеїти дзеркало до стіни?

Як приклеїти дзеркало до дзеркала, стіни, меблів, скла?
Вертикальна поверхня повинна бути ретельно підготовлена до роботи, тому для початку попередньо зачищаються всі наявні нерівності і шпаклюються поглиблення.

Майстри, яким не раз доводилося шукати відповідь на питання про те, як приклеїти дзеркало до стіни, рекомендують використовувати для цього спеціальний клей Bostik 2750MS. Речовина відрізняється високими показниками адгезії до цегли, натурального каменю, дереву, металу та пластику. Навіть через декілька років після монтажу засіб не роз'їдає дзеркальну амальгаму.
Для надійного схоплювання клею під встановлюється площину необхідно підставити якусь опору. При цьому дзеркало слід акуратно придавити до стіни руками. Твердіння клеящегося складу, достатня для утримання конструкції, відбувається через 20-30 хвилин, а повне схоплювання – через кілька діб.

Як "посадити" дзеркало на дверцята шафи?

Як приклеїти дзеркало до дзеркала, стіни, меблів, скла?
Подібне рішення дозволяє оживити старі меблі і оновити інтер'єр. Для надійного з'єднання поверхонь краще підбирати невелике за площею дзеркало.

Спочатку варто визначити місце монтажу, розмітивши відповідні кордону з допомогою олівця і лінійки. Дзеркало закріплюється на поверхню за допомогою двостороннього скотча, який розміщується по його периметру. Далі наноситься клей, в якості якого може служити все та ж полімерна основа. Після схоплювання страхувальний шар скотча видаляється.

Як дзеркало приклеїти на лобове скло?

Як приклеїти дзеркало до дзеркала, стіни, меблів, скла?
Відповідь на це питання досить простий. Приклеїти дзеркало на лобове скло дозволяє спеціальний двокомпонентний клей. Тільки таке рішення дозволить нейтралізувати вплив на з'єднання агресивного навколишнього середовища і погасити механічні коливання при русі транспорту.


Як приклеїти дзеркало заднього виду? Для цього необхідно заздалегідь поставити автомобіль в сухе, захищене від прямих сонячних променів приміщення. Оптимальна для ефективного з'єднання поверхонь температура знаходиться в межах від 18 до 20 про С. Перш ніж приклеїти дзеркало, необхідно ретельно очистити і протерти насухо обидві площини.

Корисні рекомендації

Як приклеїти дзеркало до дзеркала, стіни, меблів, скла?
Щоб з'єднання дзеркала з поверхнями дало очікуваний результат, слід дотримуватися кількох правил:

 • Використовувати потрібно лише один тип клею, не вдаючись до експериментів із з'єднанням окремих складів.
 • Вкрай важливо застосовувати клеючу основу з діючим терміном придатності. При посадці дзеркала на прострочене речовина не варто очікувати його надійної фіксації.
 • Перш ніж приступати до робіт, необхідно переконатися в тому, що наявного обсягу клею достатньо для їх успішного завершення.
 • Протягом кількох діб намагатися зайвий раз не чіпати дзеркало.
 • Перед виконанням завдання рекомендується зачистити площині, усунувши нерівності, прибравши забруднення і залишки старого клею.
 • Якщо в процесі установки злазить ущільнювач у вигляді двостороннього скотчу, досить тимчасово укріпити поверхні суперклеєм.
 • Виріб, яке відрізняється значними габаритами, в цілях безпеки краще додатково закріпити механічним способом, спорудивши надійну підставку або посадивши предмет на невеликі, непомітні кріплення.
 • На закінчення

  Дзеркало – дуже крихкий і дорогий предмет. Тому клеїти його слід виключно на якісний і перевірений клей. При цьому необхідно дотримуватися інструкції, зазначені на упаковці, і точно слідувати технології нанесення. Тільки в такому разі гарантовано по-справжньому надійне і довговічне зчеплення поверхонь.

  Спираючись на вищевказані поради, можна перетворити, здавалося б, складне завдання по з'єднанню дзеркала з різними матеріалами в просту забаву. Процедура може зайняти досить багато вільного часу, однак вирішить проблему на тривалий термін.