Корисні поради
на всі випадки життя
» » Препарат "Диабеталь": відгуки медиків, інструкція із застосування, опис

Препарат "Диабеталь": відгуки медиків, інструкція із застосування, опис

Додано: 24.11.15

Діабет – проблема, яка вносить в розмірене життя людей великі проблеми. Найсуворіша дієта, прийом таблеток за розкладом, ведення здорового способу життя, відмова від шкідливих звичок, повноцінний відпочинок – всього цього повинен дотримуватися діабетик. Але на жаль, не завжди люди здатні повністю змінити свій раціон. Допомогти швидше впоратися із зміною харчування, а також не допустити виникнення ускладнень діабету може унікальний продукт під назвою «Диабеталь». Ця розробка російських вчених і медиків здатна повернути хворих до повноцінного життя, а також не допустити появи проблем зі здоров'ям. Сьогодні дізнаємося, що являє собою цей препарат, як він виглядає, який склад має. А також з'ясуємо, що самі медики думають про нього.

Препарат "Диабеталь": відгуки медиків, інструкція із застосування, опис
Засіб «Диабеталь»: опис продукту

Цей препарат представляє собою дієтичне, лікувальне харчування. Це зовсім не біологічно активна добавка, а також не ліки. Засіб «Диабеталь» не має аналогів, воно повністю натуральне. Цей препарат був розроблений російськими науковими інститутами, де особлива увага приділяється харчування і дієти хворих на цукровий діабет (стосується як дітей, так і дорослих).

Засіб «Диабеталь» представляє соболь гель (желе), поміщений в спеціальну баночку. Така форма випуску препарату гарантує більш швидке, а також дбайливе лікування, на відміну таблеток або капсул. Гелева форма цього продукту є більш ефективною, а також щадною по відношенню до шлунку. При цьому організм діабетика швидше засвоює лікувальне харчування.
Препарат «Диабеталь» є низькокалорійним, що не містить цукру. Цей російський цілющий продукт має накопичувальним ефектом, тому його дія зберігається надовго.

Препарат "Диабеталь": відгуки медиків, інструкція із застосування, опис

Переваги

Ліки «Диабеталь», за словами виробника, має такі плюси у використанні:

 • Є ідеальним засобом для лікувальної дієти.
 • Чудово поєднується з іншими ліками.
 • Знижує ризик виникнення ускладнень, спричинених діабетом.
 • Підвищує ефективність терапії, що дозволяє відкласти прийом інсуліну.
 • Очищає організм.
 • Покращує самопочуття хворого.
  Препарат "Диабеталь": відгуки медиків, інструкція із застосування, опис
 • Склад препарату

  Засіб «Диабеталь», інструкція до якого обов'язково повинна додаватися до баночці з препаратом, складається з таких компонентів:

  - Фукоза. Цей компонент отримують з морських бурих водоростей сімейства фукусових, які мають вражаючий складу. Вони містять цілих 42 елемента, в тому числі магній, сірку, цинк, кальцій, йод, залізо, фосфор, кремній, барій та ін, а також великий список вітамінів, пантотенову і фолієву кислоти, клітковину, амінокислоти.

  - Журавлина. Сік цієї ягоди є цінним джерелом вітаміну С, комплексу мінеральних речовин, а також органічних кислот. Журавлина здатна виводити з організму діабетика токсичні речовини.

  - Сироп топінамбура. Цей елемент містить інулін, який не дає глюкози проникнути в кишечник. А ще сироп топінамбура збільшує чутливість клітин до інсуліну.

  - Хром в органічній формі. Цей компонент регулює рівень глюкози. Недолік хрому в харчуванні може викликати гіперглікемію (клінічний синдром, при якому спостерігається підвищення рівня цукру в крові). А ще цей компонент допомагає нормалізувати артеріальний тиск.


  - Очищена вода.

  Препарат "Диабеталь": відгуки медиків, інструкція із застосування, опис

  Яких результатів можна очікувати?

  За словами виробника, відмінним підтримує засобом для діабетиків є препарат «Диабеталь». Опис продукту було розглянуто, а от чого очікувати від нього – ні. Отже, цей засіб дає ефекти:

  - Покращує зір і стан сітківки ока (всім відомо, що у діабетиків часто бувають проблеми з зором).

  - Допомагає контролювати вагу.

  - Покращує обмінні процеси.

  - Перешкоджає появі ускладнень.

  - Покращує емоційний стан хворого.

  - Допомагає зменшити рівень холестерину в крові.

  - Покращує стан серця і судин.

  - Зміцнює захисні сили організму.

  - Покращує лібідо, бореться з імпотенцією.

  - Перешкоджає появі відчуття оніміння в кінцівках.

  Засіб «Диабеталь»: інструкція по застосуванню

  Використовувати цей продукт російського виробництва досить легко. У банку з препаратом міститься 10 порцій, тобто на 10 разів. За 1 раз хворому потрібно взяти 50 г цього цілющого желе. При цьому неважливо, коли його ковтати: до їжі, після або під час їжі. А ще засіб «Диабеталь» можна змішувати з різними соками і водою. Отже, достатньо приймати по 1 дозі цього желе один раз в день, щоб незабаром насолоджуватися повноцінним життям.

  Вартість

  Препарат «Диабеталь», ціна якого для багатьох людей може здатися непідйомною, можна придбати в інтернеті. На жаль, в аптеці знайти це цілюща желе навряд чи вийде. Яка ж вартість цього російського кошти, спрямованого на поліпшення стану хворого на діабет? Так, в Росії близько 3170 грн необхідно заплатити за 1 банку препарату «Диабеталь». Ціна вказана за 10 порцій, тобто цього препарату хворому вистачить лише на 10 днів. Якщо порахувати за місяць, то виходить кругленька сума: 10500 руб. Це задоволена висока вартість продукту, спрямованого на підтримку нормального стану діабетика.

  Препарат "Диабеталь": відгуки медиків, інструкція із застосування, опис


  Протипоказання. Умови зберігання

  Засіб «Диабеталь», відгуки медиків про який можна прочитати нижче, можна використовувати тільки в одному випадку: при індивідуальній непереносимості компонентів продукту.

  Зберігати препарат необхідно в сухому, захищеному від сонця місці. Також потрібно ховати подалі від дітей. Незважаючи на те, що жодних шкідливих елементів у ньому не міститься, все одно хлопчикам і дівчаткам цей препарат не повинен потрапляти на очі. Оптимальна температура заощадження гелю «Диабеталь» +2 градуси. Термін придатності препарату становить 6 місяців.

  Проводиться засіб в Російській Федерації, р. в Москві.

  Препарат "Диабеталь": відгуки медиків, інструкція із застосування, опис

  Позитивні відгуки фахівців

  Цілющий продукт «Диабеталь» відгуки медиків має різні. Оскільки це відносно новий препарат, то багато лікарі ще не чули про нього. Але ті, хто вже зіткнувся з його дією, відзначають, що гель «Диабеталь» дійсно творить дива. Лікарі впевнені в тому, що цей препарат виконує свою найважливішу функцію – він повертає організму діабетика здатність нормально засвоювати цукор. Проникаючи в клітини, фукоза – один з компонентів засобу - відновлює функції інсулінових рецепторів, а також відновлює їх здатність правильно реагувати на глюкозу в крові. Медики впевнені в тому, що продукт «Диабеталь» не тільки усуває симптоми, але і бореться з причинами хвороби. Також фахівці відзначають унікальний склад цього препарату, який не містить в собі ніяких консервантів, а також не проходить температурну обробку. Всі елементи цього російського продукту є натуральними і корисними. А висока ціна препарату, за словами лікарів, повністю виправдовує себе.

  Препарат "Диабеталь": відгуки медиків, інструкція із застосування, опис

  Негативні відгуки фахівців

  На жаль, засіб «Диабеталь» відгуки медиків має не тільки приємні, але і несхвальні. Так, багато лікарів ще не стикалися з цим продуктом, який з'явився на ринку порівняно недавно. Тому лікарі не можуть дати адекватну оцінку цього засобу. Однак багато з них коментують дії своїх пацієнтів, які вже не тільки чули про цей препарат, але і користувалися ним. Виходить, що хворі, не порадившись з лікарем ендокринологами, просто закидали своє звичайне лікування таблетками проти діабету і набували засіб «Диабеталь». А в підсумку виявлялося, що стан пацієнтів тільки погіршувався. Якийсь відсоток провини в такій ситуації лікарі перекладають на продукт «Диабеталь». Але звичайно ж, першопричиною погіршення стану є сам пацієнт. Адже не потрібно кидати лікування призначеними лікарем препаратами. Фахівці твердять, що можна приймати продукт «Диабеталь», але тільки паралельно з лікуванням, яке прописав ендокринолог. Адже сам по собі гель не може позбавити людину від діабету 2 типу.

  А ще ендокринологи просять людей перш, ніж купувати цей російський продукт, радитися з ними, щоб виключити появу негативних наслідків.

  Висновок

  Тепер ви знаєте, що являє собою засіб «Диабеталь», відгуки медиків про нього, склад, правила прийому ми також розглянули. З'ясували, що цей препарат з'явився недавно, тому деякі лікарі ще не стикалися з ним. А ті фахівці, яким пощастило дізнатися про це російському цілющий продукт, тільки позитивно відгукуються про нього. Пацієнти повинні знати, що вартість даного засобу є досить високою, проте напевно багато людей готові віддати чималі гроші за те, щоб жити нормальним життям, не затьмареною різними проблемами зі здоров'ям.