Корисні поради
на всі випадки життя
» » Топ-10 ознак психічно здорової жінки

Топ-10 ознак психічно здорової жінки

Додано: 24.11.15
Як відомо, саме жіночий підлогу прийнято називати «слабким», що стосується не тільки фізичної сили, але і тонкої душевної організації або психічного стану, що у прекрасної половини суспільства часто куди більш нестійка, ніж у чоловіків.
Жінкам властиво більше хвилюватися: за родину і дітей, за домашній побут, за обставини на роботі або в колективі, вони набагато гірше і важче переносять душевні травми, що безпосередньо позначається на їх психічне здоров'я.
Топ-10 ознак психічно здорової жінки

Сьогодні ми вирішили поговорити і перерахувати топ 10 ознак, які визначають психічно здорову і врівноважену жінку, за таких представниць прекрасної статі можна не переживати, адже вони спобличчя впоратися з багатьма життєвими складнощами з високо піднятою головою.

  • Отже, перша ознака – це квітучий і доглянутий зовнішній вигляд жінки. Вона завжди стежить за собою, їй хочеться радіти себе і навколишніх своєю привабливістю і, що важливо, їй зовсім не лінь витрачати на це час і сили.

  • Психічно здорова жінка завжди відкрита для відносин і любові: при цьому, вона любить не з-за чого або заради чогось, а просто так, не очікуючи нічого взамін. При цьому подібний принцип відносин вона буде будувати не тільки в батьківській любові, але і в партнерській.

  • У неї практично повністю відсутні шкідливі звички, вона не курить та не п'є. Просто їй цього не потрібно, щоб відчувати себе щасливою або впевненою в собі, все це замінює врівноважена і гармонійна душова організація.

  • Вона любить і вміє приймати компліменти. Ви помічали, як іноді жінки соромляться або зовсім відмовляються від приємних слів протилежної статі? Це абсолютно хибна позиція, заснована на внутрішніх комплекси й страхи. Справжня жінка зі здоровою психікою і гідною самооцінкою тримається впевнено з протилежною статтю, вміє зацікавити і привернути увагу.

  • Такі жінки завжди прагнуть до саморозвитку. Вони прекрасно розуміють, що життя – це постійний рух, а тому дуже важливо проявляти інтерес і допитливість в самих різних областях. Зазвичай вони мають якесь улюблене хобі, яке приносить їм задоволення і допомагає розвиватися.

  • Вона здатна радіти, жартувати і посміхатися щиро. Здорові жінки не чекають особливого приводу, щоб випробувати щастя і задоволення (свята, вихідні), вони завжди знаходять, з чого посміхнутися. При цьому, причина для радості може бути навіть сама проста, на перший погляд, наприклад, перші квіти на клумбі, що зірвався листок з дерева або ясне сонечко за вікном.

  • Психічні здорові дами рідко скаржаться і вміють бути вдячними. Ви, напевно, зустрічали таких, які постійно скаржаться на долю, на чоловіка, на маленьку зарплату, на докучливих родичів або сусідів, загалом, на все, що тільки можна придумати. Але є й ті, які дійсно відчувають почуття глибокої вдячності за все те, що у них вже є на даний момент.

  • Вона не намагається постійно уникати солодкого або мучного, підраховувати калорії і набрані кілограми. Щаслива і здорова жінка живе в гармонії зі своїм тілом, вона отримує справжнє задоволення від живлення, в результаті чого не відчуває постійні стреси.

  • Такі жінки повністю розуміють всю відповідальність за своє життя і близьких, вони ніколи не звинувачують інших (чоловіка, батьків, близьких) у власних промахи і невдачі.

  • І все-таки жінки – це особлива «раса», іноді їм властиві слабкості, за які їх люблять чоловіки. Життя не може проходити рівно і без всяких стрибків і хвилювань, які відображаються на душевної організації прекрасної статі. Однак якщо вони здатні швидко відновлюватися і повертатися на круги свого існування», то і переживати нема чого.