Корисні поради
на всі випадки життя
» » Хеппі Міл, МакДональдс: опис, склад, іграшки, ціни та відгуки

Хеппі Міл, МакДональдс: опис, склад, іграшки, ціни та відгуки

Додано: 26.11.15
Рубрика: Цікаве

Філії корпорації "МакДональдс" відомі вже навіть глибинці нашої країни. Страви швидкого харчування користуються чималим попитом, особливо у молоді. Юне населення країни із захопленням ділиться досвідом поїдання різних за складом бургерів, оцінює, якою кави краще або яке морозиво смачніше. Особливо подобається молоді та дітям картопля фрі, має золотисту і хрустку скоринку. Діти йдуть у філії "МакДональдса" заради єдиного страви - Хеппі Міла, так як там їх чекає сюрприз

Як утворилося блюдо Хеппі Міл?

Хеппі Міл, МакДональдс: опис, склад, іграшки, ціни та відгуки
Спочатку Хеппі Міл ("МакДональдс") було задумано як страва-конструктор. Ідея полягає в тому, що дитина сам вибирає ("складає") свою страву. Він може скласти з картоплі, гамбургера, соку або Чікен Макнаггетса і молока. Такий підхід зробив це блюдо популярним у багатьох містах нашої країни.
Хеппі Міл ("МакДональдс") почав своє існування з 1995 року. До сьогоднішнього дня асортимент входять до складу страви продуктів значно розширився. Це продиктовано турботою про дитину, адже кожному маленькому чоловічкові необхідна багата мікроелементами і вітамінами їжа.

Його склад

Хеппі Міл, МакДональдс: опис, склад, іграшки, ціни та відгуки
Багатьох батьків цікавить питання про склад Хеппі Міла. Розробники меню врахували всі нюанси складання страви для дітей. Вони розуміють, що важливий не тільки зовнішній вигляд, але і якість продукції. Тому Хеппі Міл ("МакДональдс") складається з різних продуктів, які можна вибирати самим. Туди входять:

 • гамбургер;
 • нагетси;
 • чізбургер;
 • соус (на вибір дитини);
 • морквяні палички;
 • картопля фрі;
 • "Кока-Кола";
 • "Фанта";
 • "Спрайт";
 • різні соки;
 • шоколадний напій;
 • просто мінеральна вода;
 • ще один цікавий інгредієнт – шоколадна іграшка.

Був запущений ще один проект – створення дорослого Хеппі Міла. При замовленні цієї страви потрібно уточнювати, який Хеппі Міл в "Макдональдсі" ви хочете придбати. Дорослий варіант включає в себе мінеральну воду, салат, ще деякі інгредієнти на вибір і корисну річ – шагометр. Також в коробочці можна знайти буклет з рекомендаціями, як правильно харчуватися і вести здоровий спосіб життя.
Якість продукції

Хеппі Міл, МакДональдс: опис, склад, іграшки, ціни та відгуки
У філіях цього ресторану швидкого харчування приділяють максимум уваги якості продуктів, використовуваних для приготування страв, особливо дитячих. Для приготування сендвічів в Хеппі Міл МакДональдс" беруть натуральну яловичину,а до складу чикенбурга входить панірована котлета з курячого філе. У приготуванні використовуються нагетсів добірні шматочки курячого м'яса. Всі м'ясні складові кілька разів перевіряються, перш ніж потрапити на стіл для приготування. Тому на запитання: "Скільки коштує Хеппі Міл в Макдональдсі?" можна відповісти: "Не так вже й багато, порівняно з якістю кожного інгредієнта і численними перевірками перед використанням".

Відомо, що мережа магазинів "МакДональдс" висуває дуже жорсткі вимоги до добору продуктів. Овочі, що входять до складу Хеппі Міла, повинні вирощуватися в екологічно безпечних районах. У Росії вони поставляються з перевіреною на якість агрофірми "Біла Дача". З численних видів картоплі для приготування такого дитячого страви відбирають тільки 2 сорту.


Масло є не селекційним продуктом, а на 100% натуральним, вирощених на полях країни соняшниках. Воно також проходить безліч перевірок на якість і поставляється зі спеціального заводу з виробництва фритюрних олій р. Єфремов (Тульська область).

Молоко та суміші для коктейлів також є якісними продуктами. Вони поставляються з ферм Володимирської та Московської областей. Незбиране молоко переробляється, і ми отримуємо чудові коктейлі, морозиво, Макфлурри.

Яка у Happy Meal є особливість?

Хеппі Міл, МакДональдс: опис, склад, іграшки, ціни та відгуки
Це блюдо доставляє радість малюкам та їх батькам з-за наявності в ньому різних сюрпризів. Покликаний радувати своїх маленьких відвідувачів "МакДональдс". Іграшки Хеппі Міл в ньому постійно змінюються, в залежності від того, як змінюються інтереси дітей. Якщо вийшов якийсь новий мультик, дитина з радістю зустрічає в купленому блюді маленького героя популярного мультфільму.

Відрізняються ці страви в різних містах?

У мережі ресторанів приблизно однакове меню. Воно може змінюватися тільки в залежності від проведених акцій всередині мережі. Наприклад, коли була акція за здоровий спосіб життя для підлітків, в меню Хеппі Міл ("МакДональдс") входили не тільки звичні інгредієнти, але і обов'язково пляшка з мінеральною водою.

У різних містах країни є стандартний набір інгредієнтів: бургер з сиром, салат, скибочки яблука. А також на вибір відвідувача видається широкий спектр додаткових інгредієнтів: молоко, лимонад, сендвічі з іграшками і так далі.

"МакДональдс", які іграшки в Хеппі Міл?

Хеппі Міл, МакДональдс: опис, склад, іграшки, ціни та відгуки
Для багатьох похід у ресторан швидкого харчування запам'ятовується надовго. Умови подачі їжі, приємна атмосфера, швидкість обслуговування та просто цікаве спілкування надовго залишають слід у пам'яті. Хтось приходить туди майже кожен день і вже стає колекціонером іграшок і різних фірмових дрібниць. Найпопулярнішими питаннями відвідувачів ресторану є: "Скільки коштує Хеппі Міл в "Макдональдсі" і "Які іграшки можна в ньому побачити?"


Вибір іграшок за стільки років існування цієї страви обчислюється мільярдами. Завжди стежать за популярними героями, виробляючи їх маленькі копії і продаючи відвідувачам засновники мережі "МакДональдс". Іграшка в Хепі Милі може бути будь, інтрига зберігається до відкриття страви, так як ніхто не знає, що їй трапиться в наступний раз. Тут зустрічаються трансформери, Хелло Кітті, Телепузики, Лего, солдат Джо, Біні Бебі, Тін Тін, близнюки Дюпони, пес Сноу, капітан Хеддок, рукописи Єдинорога, Червоний Ракхам, різні тварини і інші герої мультфільмів і дитячих фільмів.

У новій єдиної серії 10 оригінальних іграшок-гаджетів, за сюжетом фільму належать самим різним його героям: як добрим (Тін Тіну, його вірному песику Сноу, капітану Хэддоку, детективам-близнюкам Дюпонам), так і лиходіям (Червоного Ракхаму). Також в серію включений справжній "артефакт", навколо якого і розгортається основна дія стрічки, – секретна рукопис Єдинорога.

Умови виготовлення Хеппі Міла в Макдональдсі

Хеппі Міл, МакДональдс: опис, склад, іграшки, ціни та відгуки
Потрібно зазначити, що головним правилом корпорації є чистота та швидкість приготування їжі. Це досягається за рахунок вже готових деяких інгредієнтів. Працівникам кас просто потрібно прийняти замовлення і скласти необхідне блюдо.

Вартість Хеппі Міл ("МакДональдс") залежить від найменування і кількості інгредієнтів, що входять до його складу. Ціна коливається від 45 до 70 гривень. На вартість впливає також, сніданок складається або обід. Останні коштують трохи дорожче.