Корисні поради
на всі випадки життя
» » Володимир Капустін: фільмографія актора

Володимир Капустін: фільмографія актора

Додано: 27.11.15
Рубрика: Цікаве

Володимир Капустін – уродженець міста Ангарськ Іркутської області. День народження відзначає 16 березня. З'явився на світ в 1971 році. Вступив в Іркутське театральне училище і в 1994 році отримав диплом про його закінчення. Але порахував, що для освоєння професії актора цього мало, і вступив у 1998 році у ВДІК. Євгеній Киндинов набирав молодих талановитих людей, і Володимир опинився в їх числі.

Володимир Капустін: фільмографія актора

Попутно з 1998 року Володимир Капустін служить артистом театру. Керує цим закладом відомий актор Армен Джигарханян.

За чудово зіграні ролі в театрі і кіно Володимир Капустін у 2006 році отримав звання Заслуженого артиста Росії.

Його ролі були найрізноманітнішими по характеру і масштабності. У кожній з них по-своєму розкривається Володимир Капустін. Актор обирає ролі настільки багатопланові, що аж дух захоплює. Давайте перерахуємо їх. Це адвокат і суддя, заєць із казки і Вершинін з чеховського вистави «Три сестри».
Володимир Капустін: фільмографія актора

Початок кінокар'єри актора Капустіна

Володимир Капустін, фото якого представлено в статті, вище середнього зросту (один метр 74 сантиметри), важить актор 70 кілограмів. Добре знайомий глядачеві по епізодах у фільмах «Брестська фортеця» і «Стомлені сонцем-2». Ролі невеликі, але акторові вдалося зробити їх яскравими і запам'ятовуються.

Володимир рано залишився без батька, і йому не вистачало чоловічого виховання. Тому мама всіляко намагалася замінити його синові. Працюючи вчителькою початкових класів, вона не тільки містила всю сім'ю, але і вміло допомагала і підтримувала Володимира у всіх його починаннях, у тому числі схвалила рішення сина стати актором.
Володимир Капустін: фільмографія актора

Ще будучи школярем, хлопчик грав на сцені міського Будинку культури в казках, які зазвичай розучували до Нового року.

Світ не без добрих людей. Режисер одного з таких самодіяльних спектаклів, молода дівчина, дізнавшись про бажання Володимира вчитися в театральному училищі, допомогла йому скласти програму для здачі іспитів. Володя з азартом готує всі уривки з творів, багато вчить. Його завзятість допомогло йому здійснити свою мрію.

Театральне училище і театр

Тільки одного разу потрапивши у стіни Іркутського театрального училища, майбутній актор вирішив, що абсолютно правильно вибрав і спланував своє майбутнє. «Я відразу закохався в атмосферу, старовинна будівля, зрозумів, що хочу в це життя!» - так згадує зараз сам Володимир Капустін. Його закоханість в театр відзначали багато викладачі. Акторська майстерність, сценічна мова – все заворожувало Володимира. Викладач Арно Надія Сергіївна згадує про своє студента з повагою. І вже в ті роки відзначала його велику наполегливість при досягненні цілей.

1994 рік став роком закінчення майстерні А. Булдакова і Ст. Ділову. 1998 рік – знову вступ і навчання у Вдіку. Там його помітили і взяли в трупу геніального актора А. Джигарханяна. П'єси, в яких отримує ролі молодий, поки не визнаний талант, досить значущі: «Ревізор», «Три сестри», «Повернення додому».

Володимир Капустін: фільмографія актора

Відомі кінострічки, в яких знявся актор

У 1990 році вперше починає зніматися в кіно Володимир Капустін. Фільмографія його обширна. Зіграно вже більше трьох десятків ролей. Вважається, що загальне визнання принесла йому головна роль у фільмі «Заповіт Леніна». За роль у цьому фільмі Володимир одержує заслужену нагороду «Золотий орел» в номінації «Кращий актор на ТБ».


Робота, сім'я і друзі

Володимир працює в театрі і кіно. Всі думають, що в акторській родині не може бути справжньої міцної дружби. Напевно, це не про Володимира Капустіна та його оточення. Справжній друг, перевірений часом, у нього є. Це теж актор за професією – Олександр Бухаров. Навчання в інституті не дуже зблизила тоді двох сильних духом людей. Тільки випробувавши справжні труднощі, «в одній зв'язці там зрозумієш, хто такий», як у Висоцького, друзі зрозуміли, повернувшись з тайговій експедиції, що тепер вони – не розлий вода. І ВДІК, і робота в театрі – все спільно. Володимир одружений на жінці, яка безпосередньо пов'язана з його професією, вона кінознавець. Виховують сина, якому дали чудове російське ім'я Тимофій.

Театр дає можливість акторові наживо спілкуватися з глядачем, переживати ту бурю пристрастей, яку йому дають його ролі.

Грає він багато, з азартом. Береться за все. Йому підвладні і зовсім маленькі епізодичні персонажі, і ролі, з якими потрібно повозитися, знаходячи потрібний образ. Володимиру Капустіну це вдається. Може, це спадкове, передалася невгамовна енергія і пристрасть до роботи від матері. Але глядачам це тільки в радість, вони із задоволенням ходять у театр на класичні вистави і на сучасні.

«Казки вченого кота» і «Висоцький. Спасибі, що живий»

Вистава «Казки вченого кота» – дуже яскравий і веселий, подобається і дітям, і дорослим. У виставі звучать пісні та жарти, все супроводжується динамічними танцями.

Володимир Капустін: фільмографія актора

«Висоцький. Спасибі, що живий» – картина біографічного плану, сценарій до цього кінематографічного нагадуванню про великого співака написав син Володимира Висоцького Микита. Він залишився задоволений тим, як представили фігуру батька актори, як зіграли його оточення.


«Моя прекрасна няня»

Серіал «Моя прекрасна няня», зйомки якого велися 2 роки, з 2004 по 2006 рік, знятий за сюжетом американського ситкому, тільки всі герої діють у нашій дійсності, потрапляють в обставини звичної для глядачів життя. І у всіх цих творах обов'язково грає Володимир Капустін. Його не назвеш молодим актором, адже він вже багато що пройшов. Він знаходиться зараз на творчому підйомі.

Актор сповнений бажання працювати, створювати яскраві і неповторні образи. Володимир з величезним завзяттям працює над своїми персонажами. Він додає родзинку в розкриття образу кожного з них. Всі актори, що працюють на одному майданчику з Володимиром Капустіним, з великою любов'ю відгукуються про нього, як про прекрасну людину і великого трудівника. «Він завжди готовий прийти на допомогу, поділитися своєю майстерністю», – кажуть товариші Володимира по цеху.

Невеликий висновок

Тепер ви знаєте, хто такий Володимир Капустін, фільми, в яких він знявся, ми також обговорили. Ми коротко розглянули його біографію, а також познайомилися з творчістю цього талановитого актора театру і кіно.