Корисні поради
на всі випадки життя
» » Смартфон LG Spirit: відгуки, огляд, характеристики, порівняння та опис

Смартфон LG Spirit: відгуки, огляд, характеристики, порівняння та опис

Додано: 27.11.15

Типовий представник смартфонів початкового рівня зі злегка вигнутим екраном – це LG Spirit. Відгуки про цей апарат, його можливості, апаратні і програмні специфікації даного гаджета – ось те, що буде в подальшому детально розглянуто в цій статті.

Смартфон LG Spirit: відгуки, огляд, характеристики, порівняння та опис

Позиціонування «розумного» телефону

Апаратна начинка явно вказує на те, що рішенням початкового рівня є даний гаджет. ЦПУ - з чотирма обчислювальними модулями, які не можуть похвалитися високим рівнем продуктивності, але при цьому з енергоефективністю у нього все в повному порядку. Досить скромна підсистема пам'яті з мінімальними характеристиками, невеликий, як за нинішніми мірками, дисплей – все вказує, що це девайс початкового рівня. Ключовою особливістю цього смартфона є вигнутий дисплей. Саме за це ноу-хау потенційному власнику цього «розумного» телефону доведеться переплатити. Існує чотири кольори корпусу цього гаджета: біла, синя, золота і титанова. Так що виразити свою індивідуальність шляхом особливого забарвлення корпусу свого девайса в цьому випадку не складе особливої праці. Найбільшим попитом користується на сьогоднішній день смартфон LG Spirit H422 Titan. Відгуки виділяють його особливу кольорове оформлення, яке цей девайс робить ще більш стильним і просунутим.
Комплектація

Дуже у скромна, як навіть для гаджета початкового рівня, комплектація в LG Spirit. Відгуки вказує на наявність таких аксесуарів і компонентів:

 • Смартфон з вигнутим дисплеєм.
 • Зарядний адаптер.
 • Стандартний інтерфейсний шнур.
 • Керівництво по використанню девайса.
 • Гарантійний талон.

Смартфон LG Spirit: відгуки, огляд, характеристики, порівняння та опис

Дизайн

Багато спільного в плані дизайну має з більшістю пристроїв даного корейського виробника цей смартфон. Лицьова панель практично повністю зайнята сенсорним дисплеєм. Його нижня частина використовується як стандартна панель управління. Трохи нижче, на пластиковій смужці, виведений логотип компанії-виробника. Над екраном згруповані розмовний динамік, вічко фронтальної камери і сенсори. На нижньому ребрі пристрою виведений розмовний мікрофон і порт мікро-ЮСБ, а на верхньому – аудіопорт і мікрофон для придушення шумів під час розмови. На задній кришці пристрою розташувалися основна камера разом з системою підсвічування, гучний динамік, кнопки блокування та регулювання рівня гучності, логотип виробника. Є чотири варіанти кольору корпусу цього пристрою. Найбільш популярний з них – це LG Spirit H422 Titan. Відгуки виділяють даний колірний варіант як незвичайний і стильний.
Обчислювальна частина

Одним з найбільш слабких місць є центральний процесор в LG Spirit. Відгуки вказують на дуже низький рівень його продуктивності. Це і не дивно. Адже в основі даного гаджета лежить МТ6582. Це, звичайно, надійний ЦПУ, але він вже на ринку є понад 2-х років. За подібний інтервал часу будь процесорне рішення встигає «постаріти». Тим більше що МТ6582 на момент початку своїх продажів позиціонувався як ЦПУ середнього рівня. Зараз же це найбільш популярний кристал смартфонів початкового рівня. Він складається з 4-х обчислювальних ядер архітектури «А7». Кожне з них може динамічно змінювати свою частоту в діапазоні від 600 МГц до 13 ГГц в залежності від рівня складності розв'язуваної задачі.


Смартфон LG Spirit: відгуки, огляд, характеристики, порівняння та опис

Екран і графічна підсистема

Основною «родзинкою» цього гаджета початкового рівня є екран. Він трохи зігнутий, а його діагональ дорівнює всього 47 дюйма, дозвіл складає 1280х720 (тобто 720р). Його матрична панель виготовлена по технології «ІПС». Також потрібно відзначити реалізовану в даному пристрої технологію «ОЖС», тобто між передньою сенсорною панеллю і поверхнею екрана немає повітряного прошарку. У підсумку якість картинки на екрані практично ідеальне. Єдине, що може викликати незручність під час роботи на цьому гаджеті – це відсутність датчика забезпечує яскравість дисплея. Тому цей параметр доведеться регулювати вручну. Але ця проблема властива більшості гаджетів початкового рівня, і в цьому немає нічого особливого. Для обробки графічної інформації цей смартфон оснащений прискорювачем «Малі-400МП2». Звичайно, за рівнем продуктивності він зірок з неба не хапає, але для вирішення більшості повсякденних завдань він відмінно підходить.

Камери

Стандартні характеристики основної камери, як на сьогоднішній день. У неї -сенсор на «звичні» 8 Мп. Є система автофокусування, світлодіодне підсвічування і можливість здійснювати фотозйомку з допомогою жесту. Звичайно, видатним якістю фото вона не може похвалитися, але при нормальному рівні освітлення ця камера дозволяє отримувати дуже навіть непогані фотографії. З записом відео все досить добре. Ролики можна записати у форматі 1080р. При цьому швидкість оновлення зображення буде дорівнює 30 кадрів в секунду. Якість записаних відео при нормальному рівні освітлення, як і зі знятими фото, нарікань не викликає. Більш скромний сенсор у фронтальній камері: 1 Мп. Причому деякі власники ставлять це значення під великий сумнів. Швидше за все, цей 1 Мп виходить з 03 Мп з допомогою так званої інтерполяції, тобто коли на програмному рівні картинка з меншою кількістю мегапікселів перетворюється в зображення з великою кількістю мегапікселів, але при цьому якість кінцевого результату значно погіршується. Для відеодзвінків заявленого 1 Мп цілком достатньо. А ось якісний «селфи» отримати з допомогою цієї камери досить важко. Серед інших її особливостей можна відзначити можливість підсвічування під час зйомки фото.


Смартфон LG Spirit: відгуки, огляд, характеристики, порівняння та опис

Пам'ять

Стандартна кількість вбудованої пам'яті в LG Spirit H422 - 8 Гб. Відгуки на більшості тематичних форумів говорять про те, що близько 3 Гб з них вільно для установки софта і зберігання обличчястої інформації (фото, відео, музики). Збільшити ємність вбудованого накопичувача можна максимум на 32 Гб. Для цього достатньо встановити зовнішню флеш-картку у відповідний слот девайса. Оперативної пам'яті в цьому пристрої усього 1 Гб. При цьому після закінчення завантаження гаджета користувач може розраховувати лише на 300 Мб. Інша ж частина ОЗП буде зайнята системними процесами, які вивантажити з неї неможливо. Цього, звичайно, цілком достатньо для запуску 1-2 простих і невимогливих додатків. А ось чогось більшого очікувати від смартфона початкового рівня не доводиться. Також в цьому випадку без оптимізаційного софта для чищення ОЗП не обійтися. Так що відразу ж після покупки потрібно встановити AVG Cleaner, наприклад.

Автономність

2100 маг – це ємність акумулятора, яким комплектується смартфон LG Spirit. Відгуки явно і чітко вказують на досить великі проблеми з автономністю у цього гаджета. Звичайно, невелику ємність батареї компенсує екран з роздільною здатністю 720р і енергоефективної матрицею. Все це в сумі власнику даного пристрою дозволяє розраховувати при середньому рівні навантаження на стабільні два дні автономної роботи. При зниженні навантаження можна буде протягнути вже 3 дня на одній зарядці. Ну а при запуску ігор або перегляду відео час автономної роботи скоротиться до 12 годин. Суттєво поліпшити ситуацію з автономністю шляхом встановлення додаткового спеціалізованого софту не вийде. Так що єдиним рішенням проблеми з автономністю є покупка додаткового зовнішнього акумулятора із збільшеною ємністю.

Смартфон LG Spirit: відгуки, огляд, характеристики, порівняння та опис

Інтерфейси пристроїв

Непоганий набір способів передачі даних, якими може похвалитися телефон LG Spirit H422. Відгуки виділяють наступне:

 • Основний спосіб обміну інформацією – це «Вай-Фай».
 • Пристрій підтримує всі три види стільникових мереж: GSM /LTE і 3G.
 • Для обміну інформацією зі схожими пристроями девайс оснащений модулем «Блютуз».
 • Навігаційні можливості смартфона відповідає модуль GPS.
 • Для здійснення синхронізації з різними ЕОМ гаджет оснащений портом мікро-ЮСБ.
 • Для виводу звуку оптимально використовувати аудіопорт.

Софт

Як було зазначено раніше, невеликою ємністю інтегрованого накопичувача може похвалитися смартфон LG Spirit H422 - 8 Гб. Відгуки вказують на те, що більшу частину з них займає системний софт. В даному випадку це ОС «Андроїд». Причому на цьому пристрої проінстальована досить свіжа його версія – 5.0. Поверх нього є фірмова оболонка компанії-виробника. Але при цьому зміни в софті по відношенню до звичайної версії ОС мінімальні.

Смартфон LG Spirit: відгуки, огляд, характеристики, порівняння та опис

І скільки він коштує зараз?

150 доларів – це ціна, яку доведеться викласти за смартфон LG Spirit H422. Відгуки вказують на те, що вартість цього апарату досить сильно завищена на тлі аналогів. Гаджет Схожий на аналогічній платформі, з більшою практично на дюйм діагоналлю дисплея і кращої автономністю коштує практично стільки ж. Тобто у цього телефону є тільки один плюс – вигнутий дисплей. Це перевага досить спірне. Та й ступінь зігнутості в цьому гаджеті не настільки вже й велика. Так що переплачувати за це нововведення немає сенсу.

Відгуки

Дуже непоганим з позиції програмного забезпечення та апаратної начинки вийшов смартфон LG Spirit H422. Відгуки це зайвий раз доводять. Нарікання викликають лише ЦПУ і відсутність датчика, який забезпечує автоматичне регулювання яскравості дисплея. З урахуванням того, що це пристрій бюджетного класу, і такі ж недоліки є у його прямих конкурентів, нічого особливого в цьому немає. Але основний мінус цього смартфона – досить висока ціна, яка ставить його в один ряд з більш просунутими пристроями (нехай і з неизогнутим краєм). В цьому випадку вже вибір очевидний: всі переваги (висока якість збірки, тонкий корпус, свіжа версія системного софта, вигнутий дисплей) LG Spirit в такій ситуації нівелюються.

Смартфон LG Spirit: відгуки, огляд, характеристики, порівняння та опис

Підсумки

Звичайно як смартфон вельми непоганим вийшов LG Spirit. Відгуки дійсно характеризують його тільки з кращого боку. Але ось є у нього в порівнянні з прямими конкурентами один істотний недолік – це сильно завищена ціна. Причому вона настільки завищена, що не компенсується ні зігнутим дисплеєм, ні добре відточеним програмним забезпеченням. Для порівняння: «Кулпад Модена» з ідентичною апаратною начинкою і більшою на 075 дюйма діагоналлю екрана (нехай і не зігнутої) коштує стільки ж. Тому в цій ситуації вибір очевидний: немає сенсу переплачувати за те пристрій, який при найгірших параметрах коштує стільки ж, скільки і більш сучасне і якісне.