Корисні поради
на всі випадки життя
» » Опис Sony Xperia C5 Ultra Dual. Відгуки власників про смартфон Sony Xperia C5 Ultra Dual (E5533)

Опис Sony Xperia C5 Ultra Dual. Відгуки власників про смартфон Sony Xperia C5 Ultra Dual (E5533)

Додано: 27.11.15

Смартфон Sony Xperia C5 Ultra Dual E5533 відгуки заслуговує тільки позитивні. Якщо розглядати основні його характеристики, то дозвіл екрану складає 1920 на 1080 пікселів. Операційна система на пристрої Android серії 5.5. Процесор виробником передбачено "Медіатек", а частотність його знаходиться на рівні 1.6 ГГц. Камера, в свою чергу, встановлена на 13 Мп. Якщо говорити про продуктивність, то оперативної пам'яті, є 2 Гб. Всі основні бездротові технології смартфоном підтримуються. Блютуз у даному випадку встановлений серії 4.1. Варто на ринку телефон Sony Xperia C5 Ultra Dual у районі 26 тис. руб.
Опис Sony Xperia C5 Ultra Dual. Відгуки власників про смартфон Sony Xperia C5 Ultra Dual (E5533)

Залізо

Мікросхема в зазначеній моделі встановлена досить якісна. В даному випадку вона є на три каналу, тому Sony Xperia C5 Ultra Dual E5533 відгуки по цій частині отримує хороші. Таким чином, продуктивність системи в цілому непогана. Також слід враховувати, що контакти в пристрої використовуються виключно з обкладкою. В результаті збої відбуваються досить рідко. Фільтри в цієї моделі встановлені як дуплексного, так і напівдуплексного типу. Провідність у них дуже хороша. Також слід враховувати, що конденсатор використовується самозарядної. Енергії від акумулятора він споживає дуже мало.

Інструменти для спілкування

Спілкуватися з друзями за допомогою телефону Sony Xperia C5 Ultra Dual дуже комфортно. В першу чергу слід зазначити, що браузери зазначена модель підтримує практично всі. Також важливо згадати про те, що стандартні повідомлення в девайсі можна налаштовувати. Функція інтелектуального введення передбачена, тому від власників смартфон Sony Xperia C5 Ultra Dual відгуки заслуговує позитивні. Додатково користувач здатний змінювати мову повідомлення.
Опис Sony Xperia C5 Ultra Dual. Відгуки власників про смартфон Sony Xperia C5 Ultra Dual (E5533)

Якщо говорити про об'єкти, то їх можна передавати друзям за допомогою блютуза. Актувати дане обладнання користувач здатний через меню налаштувань у вкладці пристрою. Посиланнями керувати у зазначеній моделі дуже просто. При цьому масштабність користувач здатний налаштовувати. В даному випадку закладки можна перейменувати.

Камера

Камера використовується в цій моделі з хорошими параметрами. Функція автофокусування у пристрої встановлено за промовчанням. Опція кодування файлів виробником передбачена. Відблиски в представленій моделі користувач здатний налаштовувати. З головного меню перемикатися на фотоапарат можна досить швидко. Затемнення в представленому пристрої також налаштовуються.

Опис Sony Xperia C5 Ultra Dual. Відгуки власників про смартфон Sony Xperia C5 Ultra Dual (E5533)

Мінімальна роздільна здатність відео задається через вкладку додаткових можливостей пристрою. При цьому режими для зйомки передбачені самі різноманітні. Збереження фотографій здійснюється з великою швидкістю. Режим перегляду зображень можна активувати через вкладку загальних налаштувань. Параметри експозиції в пристрої також можна ставити. Вирівнювання фотографій здійснюється тільки по горизонталі. Формати ААС дані пристрої підтримують.

Відгуки про камері

Про камеру Sony Xperia C5 Ultra Dual чесний відгук знайти складно. Кажуть про неї користувачі по-різному. Однак позитивних коментарів камера має досить багато. В першу чергу слід згадати про високої чіткості зйомки. При цьому максимальний дозвіл відео можна задавати за допомогою головного меню. У даному випадку параметри експозиції виставляються в точковому режимі. Кодування файлів здійснюється при підтримці всіх основних форматів, і за це Sony Xperia C5 Ultra White Dual відгуки отримує хороші.


Перемикання на відеокамеру проводиться на головній панелі. При цьому гучність під час зйомки регулювати у користувача є можливість. Звук затвора в даному випадку настроюється через вкладку спеціальних ефектів. При необхідності скинути всі параметри кодування можна. Світлочутливість в камері налаштовується доволі точно.

Медіаплеєр

Медіапрогравач в телефоні функцій має досить багато. Кнопки управління у нього розташовуються в нижній частині. Зорові образи при відтворенні треку регулювати у користувача є можливість. Безпосередньо звук можна вимкнути за допомогою кнопки, яка розташовується на панелі медіапрогравача.

Опис Sony Xperia C5 Ultra Dual. Відгуки власників про смартфон Sony Xperia C5 Ultra Dual (E5533)

Також рівень гучності користувач здатний коригувати за допомогою головного меню пристрою. Безпосередньо відеокліпи відтворюються різних форматів. Інформацію він них користувач здатний переглянути з альбому. Для того щоб завантажити нові пісні, необхідно в першу чергу вказати джерело. Функція повторення мелодії в даному музичному програвачі виробником передбачена. Однак пошук по назви можна зробити тільки з головного меню пристрою.

Відгуки про медіаплеєрі

За медіапрогравач Sony Xperia C5 Ultra Dual відгуки власників має різні. В першу чергу це пов'язано з тим, що регулювати кольоровість інтерфейсу в користувача немає можливості. Стандартний фоновий режим не всім подобається, і це слід враховувати. Безпосередньо зорові образи налаштовуються з параметрів вкладки. Ефекти для цих цілей виробником передбачено досить багато, тому Sony Xperia C5 Ultra Dual отзиви має хороші.


Також слід враховувати, що в зазначеному музичному програвачі можна займатися розбивкою по алфавітом. В даному випадку альбоми призначаються навіть з карти пам'яті. Безпосередньо завантаження мелодії з пристрою здійснюється швидко. Однак у даному випадку багато що залежить від її розміру. Всі основні жанри в зазначеному допомогою медіапрогравача представлені. Інформація про треки знаходиться у вкладці параметрів.

Прошивка

У деяких випадках продуктивність у цього телефону може значно знижуватися, і за це Sony Xperia C5 Ultra Dual відгуки часто отримує негативні. Для того, щоб повністю оновити системні файли, необхідно прошити зазначену модель. На сьогоднішній день прихильників даної процедури є досить багато. Деякі фахівці в цьому плані віддають перевагу програмі "Флешера". Знайти її у відкритому доступі досить просто, завантажується швидко. Для того щоб запустити її, потрібно натиснути на вкладку стартинга. Однак перед цим безпосередньо сам смартфон підготовляється для прошивки.

З цією метою в першу чергу телефон важливо повністю зарядити. Додатково користувач зобов'язаний перейти в налаштування моделі і видалити існуючі системні файли. Після цього береться кабель для підключення до персонального комп'ютера. Після розпізнавання останнім моделі необхідно запустити програму на екрані. Далі активується безпосередньо програма. Для запуску прошивки натискається кнопка пуску. Після цього залишиться лише дочекатися закінчення процесу. Займає процедура в середньому не більше 20 хвилин.

Опис Sony Xperia C5 Ultra Dual. Відгуки власників про смартфон Sony Xperia C5 Ultra Dual (E5533)

Загальні налаштування

Панель налаштувань у представленому смартфоні є досить велика. Зокрема, користувач має можливість призначати мелодії на пристрій. При цьому контакти можна регулювати через головне меню, і за це Sony Xperia C5 Ultra Dual отзиви має хороші. Для того щоб поставити мелодію, необхідно перейти у вкладку "Звуки". Завантажуються треки в даному випадку через галерею або карту пам'яті. Також слід зазначити, що звуки для блокування вибираються в головному меню. Для того щоб ввести інформацію про контакти, необхідно зайти в налаштування.

Вібровиклик в представленій моделі регулюється. При цьому режимів використання для цього є досить багато. Параметри безпеки призначаються в представленому апараті через вкладку додаткових можливостей. Для очищення пам'яті є в меню пункт "Пристрій". Локальні групи в цьому смартфоні призначати можна. Взводящие дзвінки з пристрою відстежувати досить просто.

Опис Sony Xperia C5 Ultra Dual. Відгуки власників про смартфон Sony Xperia C5 Ultra Dual (E5533)

Спеціальні можливості

Спеціальні можливості смартфона Sony Xperia C5 Ultra Dual E5533 є досить великі. З їх допомогою поліпшити роботу системи досить просто. В першу чергу слід зазначити, що захист додатків у зазначеній моделі можна налаштовувати. Додатково користувач здатний переглядати звіти про помилки, на підставі яких приймаються відповідні рішення. Функція озвучування паролів в системі активований.

Також важливо згадати про те, що роботу процесора можна відстежувати. Функції моніторингу виставляти є можливість за замовчуванням. Також варто відзначити спеціальних можливостей опцію форматування. Якщо вірити відгуками споживачів, то регулювати масштаби переходів є можливість.

Додатки

Корисних додатків в смартфоні Sony Xperia C5 Ultra Dual E5533 є досить багато. В першу чергу слід відзначити якісну антивірусну систему, яка здатна боротися з шкідливими програмами. В даному випадку за замовчуванням вона використовує одну з версій утиліти "Доктор Веб". За неї Sony Xperia C5 Ultra Dual отзиви має хороші. Настроювати параметри антивірусної системи можна з головного меню. При цьому для розваг ігор у зазначеній моделі є багато, і за жанром вони досить сильно відрізняються.

В першу чергу слід відзначити велику кількість карткових програм. В частотності, можна виділити пасьянс з цікавою анімацією. Додатково у смартфоні є безліч гоночних симуляторів, які припадуть до душі чоловічої аудиторії користувачів. Текстовий редактор в моделі встановлений типу ТХТ 200. З форматами він дозволяє працювати різними. При цьому оновлення програми здійснюється в автоматичному режимі.

Опис Sony Xperia C5 Ultra Dual. Відгуки власників про смартфон Sony Xperia C5 Ultra Dual (E5533)

Комплектація

Разом зі смартфоном користувач в комплекті отримує зручне зарядний пристрій. В даному випадку кабель виробником передбачено досить довгий, користуватися ним комфортно. Безпосередньо коробка девайса виглядає чудово. Диск з драйвером в ній є. Навушники виробник докладає досить якісні, і немає у покупця необхідності купувати їх окремо.

Чохол в представленому девайсі є бамперного типу. Якщо вірити відгуками покупців, то дисплей він від механічних пошкоджень захищає надійно. Флешка у даному випадку встановлюється на 20 Гб. Однак комплектація апарату може змінюватися.