Корисні поради
на всі випадки життя
» » Які оновлення Windows 7 можна встановлювати? Поради

Які оновлення Windows 7 можна встановлювати? Поради

Додано: 28.11.15

Людина, яка тривалий час перебуває в тісному контакті з комп'ютерною технікою, знає, що не всі програми однаково корисні. Викачувавши з інтернету яку-небудь утиліту, ви можете підхопити вірус, який завдасть шкоди вашому комп'ютеру. Так і з оновленнями операційної системи. Вони, звичайно, не містять вірусів, але можуть викликати збої, критичні помилки і гальмувати систему в цілому. Тому дуже важливо знати, які оновлень Windows 7 не можна встановлювати.

Які оновлення Windows 7 можна встановлювати? Поради

Час

Перший і головний рада при оновленні системи - не встановлюйте свіжі "апдейти". Бувають випадки, коли в Microsoft самі відкликають невдалі патчі і оновлення. Тому якщо ваша ОС виявила цілий список свіжих файлів, не поспішайте їх завантажувати. Почекайте місяць-інший. Список напевно скоротиться. Так буде простіше зрозуміти, які оновлення Windows 7 не можна встановлювати.
Неліцензійна ОС

Більшість проблем з оновленнями зазвичай виникають в піратських операційних системах. З-за того, що складання виконуються вручну і доводиться збирати "вісь" по частинах, в них використовуються настроювання, відмінні від офіційних драйверів. В результаті з'явився цілий список "вбивць" неліцензійних ОС. Отже, які оновлення не можна встановлювати (Windows 7 x64)?

 • KB2872339;
 • KB2859537;
 • KB2882822.

Дані три оновлення призводять до конфлікту з ядром системи. В результаті перестають запускатися програми, відбуваються критичні системні помилки та інші неприємні конфузи. Це виходить з-за несумісності ядра і деяких кряків і активаторів.
Не слід встановлювати оновлення KB971033. Воно змінює систему активації. В результаті ОС починає видавати повідомлення про те, що ви використовуєте неліцензійну версію, і вимагає активації.

Які оновлення Windows 7 можна встановлювати? Поради

Безпека

Ще оновлень Windows 7 можна встановлювати? 2015 рік став одним з найбагатших на "сюрпризи":

 • KB2862330;
 • KB2864058;
 • KB2965768;
 • KB2993651;
 • KB2982791;
 • КВ2973201;
 • КВ2970228;
 • КВ2975719;
 • КВ2975331.

Дані оновлень "люблять" повністю трощити систему, заважають запуску додатків і призводять ОС повністю неробочий стан. Відкриті вікна можуть зникати або ставати невидимими. Можна було б назвати це містикою, але тут не до сміху, адже система стає повністю непрацездатною.

Поради

Скачувати можна все. Відключивши на піратської операційної системи автоматичне оновлення, ви повинні зрозуміти одне - від того, що ви скачаєте оновлення, нічого не зміниться. Головне, не встановлюйте їх. Завжди вручну перевіряйте, що саме пропонує встановити "Центр оновлень".

Не ставте оновлення всі разом. Особливо якщо пройшов великий проміжок часу. Тут така ж ситуація, як і з драйверами для обладнання. Встановивши всі купою, знання, які оновлення Windows 7 можна встановлювати, не допоможуть. Можуть відбуватися конфлікти в програмному забезпеченні, а більш старі патчі ставяться поверх нових. Ні до чого хорошого це не призведе.

Які оновлення Windows 7 можна встановлювати? Поради

Перед оновленнями системи завжди створюйте точки відновлення, щоб можна було відкотити останні зміни. Таким чином ви убезпечите себе від неприємних наслідків. Втім, у разі якщо зникне активація Windows, вам все-таки доведеться спробувати зламати її заново.


Не варто вірити тому, що оновлювати систему обов'язково. Основний довід деяких користувачів в тому, що відбувається оновлення захисту операційної системи. Насправді це не так. Від більшості небезпек комп'ютер захистять антивірусні програми і утиліти для захисту від рекламного програмного забезпечення. Та, яка оновлюється через центр, служить для безпеки комп'ютера "на місці". Грубо кажучи, це останній рубіж, який треба подолати зломщикові. Але нікому не потрібні домашні комп'ютери. Ніхто не буде їх зламувати. А у великих фірмах та корпораціях у будь-якому випадку варто ліцензійне ПЗ, яке нестрашно оновлювати.

Отже, ви дізналися, які оновлень Windows 7 можна встановлювати? Оновлювати операційну систему, якщо у вас все працює як годинник, не обов'язково. Ви можете нажити собі головний біль, не отримавши взамін нічого путнього.