Корисні поради
на всі випадки життя
» » Сушарка "Ротор" для овочів і фруктів: відгуки, опис

Сушарка "Ротор" для овочів і фруктів: відгуки, опис

Додано: 28.11.15
Рубрика: Дім і затишок

Одним з найголовніших етапів у процесі заготівлі фруктів і овочів на зиму є сушка. Переваги такого способу зберігання продуктів очевидні – це і економія місця, і збереження вітамінів. Єдиний мінус в цій процедурі – тривалість процесу, адже потрібна постійна обробка високими температурами.

Сушарка "Ротор" для овочів і фруктів: відгуки, опис

Однак для домогосподарок і ця праця сьогодні полегшується за допомогою використання електричних сушарок, тепер не потрібно дари природи виносити на сонці або ставити у піч. Одним з найбільш затребуваних сьогодні приладів на російському ринку є сушарка "Ротор".
Основні поняття

Зручна і проста в експлуатації сушарка для овочів "Ротор". Відгуки споживачів свідчать про те, що техніка цієї марки заслужено вважається однією з кращих. Побутова електрична сушарка "Ротор" використовується не тільки для швидкої сушки продуктів, але і для чищення ягід, трав, грибів, фруктів.

Нижня частина пристрою складається з:

 • металевого корпусу;
 • електровентилятора;
 • Тена;
 • регулятора температури.

Верхня частина приладу включає:

 • пластикові лотки з отворами;
 • кришку.

Сушка проводиться шляхом примусового охолодження повітря, що нагрівається до температури від 30 до 70 градусів. Такий процес передбачає повне усунення вологи і збереження вітамінів. Теплове випромінювання генерується Теном, потім поглинається водою, яка міститься в продукті. Однак тканиною продукту волога не поглинається, тому її видалення необхідно проводити при невисокій температурі. Це дозволити зберегти в овоче або фрукті всі корисні речовини.
Сушарка "Ротор" для овочів і фруктів: відгуки, опис

В металевому корпусі сушарки розташовані також терморегулятор, термореле і три піддони у вигляді звт. Сушарка "Ротор" може працювати тривалий час.

Застосування приладу

Переоцінити переваги даного пристрою неможливо, особливо для використання в регіонах з затяжною осінню, коли йде масова заготівля продуктів на зиму, але не вистачає сонячного тепла, щоб їх висушити як годиться. Причому якісно висушити плоди вдається виключно тоді, коли стоїть спекотна погода протягом кількох днів.

Тепер не потрібно стежити за погодою, якщо є електрична сушарка для фруктів "Ротор". Відгуки споживачів говорять про те, що зручність і якість техніки сповна виправдовує вкладені в неї гроші.

Якщо брати за основу процесу сушіння в газовій плиті, то тут можна виявити ряд недоліків, серед яких:

 • незручність процедури;
 • кіптява, яка осідає на меблях та побутових приладах.

Сушарка "Ротор" – це пристрій нового покоління, розроблений з урахуванням вищевказаних недоліків. Працювати з приладом можна як вдома, так і на дачі.

Технічні характеристики

Тепер є можливість робити заготовки швидко, не шкодячи здоров'ю. Що найважливіше, при такій обробці можна зберегти всі цінні речовини і вітаміни, що містяться в овочах і фруктах. Технічні характеристики пристрою:

 • 520 Вт – споживана потужність;
 • 220 Вт – напруга живлення;
 • 5 решіток для сушіння;
 • 20 літрів – загальний обсяг сушильної камери.

Сушарка "Ротор" для овочів і фруктів: відгуки, опис

Підтримується температура допомогою вентилятора і терморегулятора. Навіть при показники 70 °С потужність у справного пристрою не перевищує 300 Вт. В залежності від виду продукту час ефективної сушки може варіюватися від 2 до 20 годин.


Сухофрукти – багатий вітамінами корисний продукт, однак купувати такі ласощі не завжди виходить в силу його високої вартості, так і продукт з прилавків магазинів не завжди може відповідати заявленій якості. Тому вихід з положення – сушити фрукти самостійно. За допомогою сучасної техніки для кухні зробити це стало набагато зручніше, швидше і приємніше.

За оцінками численних споживачів можна зробити висновки, що сушарка "Ротор" відгуки має в основному позитивні. За словами власників, пристрій працює дуже швидко, безшумно і акуратно.

Як користуватися?

Це найбільш часто задається питання, який викликає інтерес, якщо куплена сушарка "Ротор". Відгуки про експлуатації апарату не відрізняються негативними враженнями, але питання про те, як користуватися новим пристроєм, завжди буде актуальним. Це досить простий в експлуатації прилад, щоб у ньому змогла розібратися будь-яка господиня.

Звертаємо увагу на джерело сухого тепла в самому низу пристрою. Апарат досить підключити до мережі живлення, щоб запустився вентилятор із підрозділу, що наганяє це повітря. Температура виставляється і регулюється самостійно. Асортимент моделей сушок дуже різноманітний як за розмірами, так і за функціональними можливостями.

На кожному приладі встановлена рекомендована температура і датчик для вибору режиму. Мінімальна кількість піддонів в комплекті - 3 максимальне - 15 в кожному з них є багато отворів, через які повітря постійно циркулює.

Що можна сушити?

Відповідь на це питання дуже простий. Прилад передбачений для сушіння в домашніх і дачних умов ягід, фруктів, м'яса, овочів, квітів, риби, трав.

Сушарка "Ротор" для овочів і фруктів: відгуки, опис

Сушці піддається все те, що містить вологу, це і заморожені і консервовані продукти, і відвологлі горіхи, насіння. Пристрій ідеально підходить для самостійного приготування сухарів і вермішелі. За словами споживачів, сушарка для овочів і фруктів "Ротор", відгуки про яку однозначно позитивні, підходить для будь-яких продуктів. Причому режими обробки також можна вибирати самостійно.


Живлення електроприладу здійснюється від мережі напругою 220 В змінного струму. Важливо знати! Заздалегідь готувати до обробці продукти не рекомендується, оскільки в такому разі утворюється занадто багато вологи, що сильно ускладнює роботу приладу.

Огляд сушарки "Ротор-Діва" ЗОШ-007

Пристрій складається з вентилятора, є функція термозахисту, 5 пластикових піддонів.

 • 520 Вт - потужність;
 • 70 °C - максимальна температура;
 • вага - 5 кг;
 • об'єм камери - 20 л;
 • матеріал - міцний термостійкий пластик

Сушарка "Ротор" для овочів і фруктів: відгуки, опис

В залежності від виду продукту забезпечується ефективність сушіння. Пристрій відрізняється високою продуктивністю, довгим терміном служби і легкістю в експлуатації.

Як це працює?

Якщо у вас вдома з'явилася сушарка "Ротор" (інструкція щодо застосування пристрою обов'язково додається в комплекті), ознайомтесь з правилами її експлуатації.

На дні сушарки встановлений пластиковий термостійкий корпус, тут же знаходиться джерело тепла. Ще одна перевага даного способу обробки овочів і фруктів – чисте повітря, так як якщо процес відбувається на вулиці, на продукти неминуче комахи сідають, осідає пил.

Сушарка "Ротор" для овочів і фруктів: відгуки, опис

Дуже просто працює сушарка для овочів і фруктів "Ротор". Відгуки споживачів про цю техніці свідчать про простоту використання, пристрій знайшов своїх численних відданих покупців.