Корисні поради
на всі випадки життя
» » Препарат "Апізартрон": відгуки, інструкція, ціни

Препарат "Апізартрон": відгуки, інструкція, ціни

Додано: 28.11.15

Що являє собою такий медикамент, як «Апізартрон»? Інструкція по застосуванню, ціна, відгуки, а також форма випуску цього препарату будуть представлені в даній статті. З неї ви дізнаєтесь про те, для чого необхідно це засіб, які властивості йому притаманні, чи є у нього протипоказання і небажані дії.

Препарат "Апізартрон": відгуки, інструкція, ціни

Форма випуску, опис, склад, упаковка

В якому вигляді продається медикамент «Апізартрон»? Відгуки пацієнтів повідомляють, що цей засіб можна придбати в формі однорідної мазі для зовнішнього використання від білого до жовтуватого кольору з запахом метилсаліцилату. Її діючими інгредієнтами є бджолина отрута, аллилизотиоцианат і метилсаліцилат.
Крім перерахованих речовин до складу препарату входять і допоміжні компоненти у вигляді емульгованого цетостеарилового спирту, натрію лаурилсульфату, води і вазеліну білого.

У продаж розглянуте засіб надходить в алюмінієвих тубах об'ємом 50 і 20 г, поміщених в пачки картонні.

Особливості медикаменту

Які особливості притаманні мазі «Апізартрон»? Інструкція, відгуки фахівців інформують нас про те, що це комбінований засіб, виготовлений на основі бджолиного отрути.

Такий діючий компонент препарату, як апізартрон, здатний надавати міорелаксуючу, місцевоподразнювальна та місцеве судинорозширювальну дію. Він стимулює нервові закінчення на периферії і має аналгетичну ефектом.

Також згаданий інгредієнт розширює просвіт судин, сприяючи припливу крові і прискорюючи розпад продуктів метаболізму, які викликають больові відчуття. Завдяки цій речовині пошкоджені тканини отримують більше кисню і швидше відновлюються.

Препарат "Апізартрон": відгуки, інструкція, ціни
Вхідні до складу медикаменту метилсаліцилат, аллилизотиоцианат і бджолина отрута сприяють почервоніння і гіперемії шкіри, а також надають знеболюючу і розігріваючу дію.

Апізартрон знижує тонус м'язових і сполучних тканин, підвищує їх еластичність.

Як показує практика, розглянутий препарат починає свою активну дію приблизно через 6 хвилин після використання.

Кінетичні властивості

Які кінетичні показники притаманні медикаменту «Апізартрон»? Мазь, відгуки про яку наведено нижче, є комбінованим препаратом з натуральними складниками. Тому вивчити її фармакокінетичні властивості не представляється можливим.

Показання до застосування

При яких захворюваннях використовують медикамент «Апізартрон»? Відгуки фахівців повідомляють, що розглянута мазь найбільш ефективна при патологічних станах опорно-рухового апарату. Тому її активно застосовують при ревматичних захворюваннях м'яких тканин та остеоартрозі.

Не можна не відзначити і те, що даний медикамент ефективний при ішіасі, люмбаго, поліартриті, невралгії, міалгії, періартрит, артрозі, артралгії, функціональному пошкодження зв'язок, сухожиль і м'язів, хронічному невриті, а також при розтягненнях, порушення периферичного кровообігу, ударах і спортивних травмах.

Мазь «Апізартрон» дуже часто використовують перед фізичними навантаженнями з метою розігріву м'язових тканин.

Препарат "Апізартрон": відгуки, інструкція, ціни

Протипоказання до застосування

Які стани людини не дозволяють використовувати «Апізартрон» (мазь)? Відгуки фахівців свідчать, що у даного препарату існує досить велика кількість протипоказань. Згідно інструкції, його не рекомендується застосовувати при нирковій недостатності (хронічної), гострій фазі артриту, захворюваннях шкірних покривів, недостатності ниркової системи, туберкульозі, злоякісних новоутвореннях, інфекційних захворюваннях, цукровому діабеті, сепсисі, пригнічення кістковомозкового кровотворення, психічних захворюваннях, кахексії і вагітності. Також слід зазначити, що даний крем не слід призначати дітям, які не досягли 12-річного віку.


Мазь «Апізартрон»: інструкція по застосуванню

Відгуки фахівців повідомляють, що згаданий медикамент може стати причиною появи побічних реакцій. Тому застосовувати його слід тільки після консультації з лікарем і тільки за показаннями (в рекомендованих дозуваннях).

Згідно інструкції крем «Апізартрон» необхідно застосовувати місцево. Смужку мазі довжиною 3-5 см рівномірно наносять (товщиною 1 мм) на поверхню ураженої ділянки. У такому вигляді препарат витримують протягом трьох хвилин. Після появи відчуття тепла і почервоніння шкірних покривів медикамент акуратно і інтенсивно втирають в уражену ділянку. Після здійснення лікувального масажу оброблену шкіру покривають повітропроникною тканиною. Такі процедури здійснюють два або три рази на добу до повного зникнення всіх ознак захворювання. Як правило, курс терапії таким препаратом триває не більше 10 днів.

Препарат "Апізартрон": відгуки, інструкція, ціни

Щоб уникнути попадання крему в очі та на інші слизові оболонки руки після лікувальної процедури потрібно ретельно промити під проточною водою з дитячим милом.

Побічні дії

Які побічні ефекти може викликати медикамент «Апізартрон»? Відгуки лікарів повідомляють, що даний препарат досить рідко стає причиною розвитку небажаних реакцій. Хоча в деяких випадках він все ж викликає алергію у вигляді шкірного висипу і свербежу в місці нанесення мазі. При спостереженні таких відхилень використання крему необхідно припинити.


Симптоми передозування

Випадки передозування медикаментом «Апізартрон» не описані в інструкції. Проте фахівці вважають, що при нанесенні великої кількості препарату, особливо протягом тривалого часу, у пацієнта можуть посилитися побічні ефекти.

Сумісність мазі з іншими препаратами

Лікарська взаємодія крему «Апізартрон» в прикладеній інструкції не описано. Проте лікарі рекомендують проінформувати лікаря про застосування інших препаратів на момент призначення мазі.

Препарат "Апізартрон": відгуки, інструкція, ціни

Слід зазначити, що інтервал між нанесенням «Апизартрона» та інших зовнішніх засобів повинен складати не менше трьох годин.

Годування грудьми і період вагітності

Чи можна під час виношування дитини використовувати медикамент «Апізартрон»? Відгуки акушерів повідомляють, що в період вагітності застосовувати згадану мазь забороняється. Те ж стосується і грудного вигодовування.

Особливі рекомендації з використання мазі

Згідно інструкції крем «Апізартрон» не рекомендується наносити на подразнену або ушкоджену шкіру. Також його можна використовувати при шкірних захворюваннях.

У людей з нирковою недостатністю розглянутий медикамент не слід наносити на великі поверхні, особливо протягом тривалого часу.

Контакт препарату з слизовими оболонками, очима і відкритими ранами може привести до сильного подразнення.

Медикамент «Апізартрон»: відгуки, ціна

Вартість даного засобу не дуже висока. Придбати тубу (20 або 50 г) з лікарської маззю ви зможете за 140-60 грн.

Препарат "Апізартрон": відгуки, інструкція, ціни

Що стосується відгуків, то більшість пацієнтів залишають про цей препарат тільки позитивні повідомлення. Вони стверджують, що цей медикамент ефективно усуває больові відчуття, пов'язані з патологічними процесами в опорно-руховому апараті. Мазь добре зігріває і швидко покращує стан хворого. При цьому вона практично ніколи не викликає алергічних реакцій (при адекватних дозах).