Корисні поради
на всі випадки життя
» » "Бранолинд Н": інструкція по застосуванню, аналоги, опис, відгуки

"Бранолинд Н": інструкція по застосуванню, аналоги, опис, відгуки

Додано: 29.11.15

У кожної людини може виникнути потреба у першої допомоги і накладення пов'язки на рану або пошкоджену поверхню шкіри. Це можна зробити старими перевіреними способами, а можна застосувати сучасні засоби.

"Бранолинд Н": інструкція по застосуванню, аналоги, опис, відгуки

Останнім часом створено низку препаратів, спеціально розроблених для допомоги в таких випадках. Вони не тільки прикривають рану, але і виконують деякі інші функції. Один з них – «Бранолинд Н». Інструкція по застосуванню цього кошти проста.

Опис

«Бранолинд» являє собою антисептичну мазевую пов'язку, яка надає ранозагоювальну дію. Застосовується для лікування пошкоджених шкірних покривів. Завдяки входить до складу просочення перуанським бальзаму, надає широкий спектр позитивних впливів.

"Бранолинд Н": інструкція по застосуванню, аналоги, опис, відгуки
Одна картонна упаковка ліки містить від десяти до тридцяти пов'язок в індивідуальних пакетах або продається у вигляді пакета для одноразового застосування. Пов'язка просочена безводній маззю, складається з бавовняної тканини з великими отворами, відмінно пропускає повітря і не утримує секрет рани – так описує «Бранолинд» інструкція по застосуванню. Покази до його використання досить широкі, тому розмірна сітка пов'язок складається з двох типів: 100х200 мм і 75х100 мм.

Вони не прилипають до рани і її краях, тому не завдають пошкоджень наростаючому молодому епітелію. Пов'язки також не дозволяють рани швидко висихати, роблять її м'якою, податливою і сприяють тому, щоб не утворювалися рубці.

Фармакологічна дія і склад «Бранолинда»

Пов'язка містить спеціальну мазевую просочення, яка містить 50 мг активної речовини – перуанського бальзаму. Допоміжними компонентами є вазелін, тригліцериди середньої ланки, гидрогенизированний жир, цетомакрогол 1000 і 40-50%-ний моностеарат гліцерину.

"Бранолинд Н": інструкція по застосуванню, аналоги, опис, відгуки
Перуанський бальзам містить ефірні масла, а також його склад включає ефіри коричної та бензойної кислот. Даний інгредієнт – в'язка рідина коричнево-червоного кольору, якій притаманні антисептичні, антибактеріальні та протизапальні властивості. Цим пояснюється і відповідне виражену дію пов'язок «Бранолинд Н». Інструкція по застосуванню препарату свідчить, що він є ефективним засобом загоєння ран, прискорює процес регенерації тканин, сприяє зменшенню ризику утворення рубців і шрамів в області ураження шкіри.

Також «Бранолинд» здатний знеболювати протягом двох-трьох діб, в залежності від тяжкості ушкодження.

Показання

Пластична хірургія і дерматологія – основні сфери, де використовується пов'язка «Бранолинд». Інструкція, застосування, відгуки свідчать про те, що даний препарат корисний при лікуванні:

 • рваних поверхневих ран;
 • забоїв;
 • саден;
 • хімічних і термічних опіків;
 • обморожень;
 • гнійних наривів;
 • видалення нігтів;
 • при процедурі трансплантації шкіри з метою фіксації трансплантатів або шкірних клаптів;
 • при фимозних операціях;
 • при загальній обробки інфікованих ран (виразок різного походження, пролежнів та іншого).

Пластир «Бранолинд Н»: інструкція по застосуванню

"Бранолинд Н": інструкція по застосуванню, аналоги, опис, відгуки


Для ефективного використання важливо правильно застосовувати пов'язки. Інструкція наказує робити це таким чином:

 • Розкрити Упаковку і витягти пакет з пов'язкою. Якщо рана має менші розміри, ніж пов'язка, то останній слід обрізати до потрібних параметрів, які відповідають ушкодженої ділянки шкіри.
 • Видалити з пов'язки захисний шар паперу з однієї сторони і прикласти її до рани. Потім зняти такий же шар з іншого боку. Далі слід покрити всі всмоктуючою пов'язкою і акуратно зафіксувати цей компрес бинтом або пластиром.
 • Зазвичай пов'язки «Бранолинд» замінюються при кожній перев'язці, як правило, щоденно. Виняток становлять опікові ураження шкіри, при лікуванні яких зміна проводиться один раз у дві-три доби. Зміна компресу здійснюється безболісно, тому що пов'язки не присихають до рани. Якщо з рани відбувається рясне виділення секрету, то допускається заміна пов'язки до трьох разів на добу.

  При необхідності тривалого накладення на ранову поверхню асептичної накладки, можна приклеїти до рани пов'язку з резорбцією мазі. У цьому випадку зверху закріплюється друга пов'язка «Бранолинд».

  Протипоказання і побічні ефекти

  Як і будь-який медичний засіб, мають свої особливості і пов'язки «Бранолинд Н». Інструкція по застосуванню забороняє їх використання, якщо до перуанським бальзаму є виражена гіперчутливість або непереносимість. Те ж саме відноситься і до інших складових інгредієнтів мазевої маси. Крім того, пов'язки-антисептики «Бранолинд» не застосовуються, якщо шкірні ушкодження ускладнені некротичним процесом.

  "Бранолинд Н": інструкція по застосуванню, аналоги, опис, відгуки

  До можливих побічних ефектів пов'язок відносяться алергічні реакції з різними ступенями тяжкості. Це пов'язано з тим, що марлеві пов'язки накладаються на відкриті рани та компоненти препарату миттєво вбираються в кров, а тому при наявній алергії можливе швидке настання анафілактичного шоку.


  В інших випадках «Бранолинд» чудово переноситься пацієнтами, але іноді, як свідчать відгуки, ймовірно виникнення таких побічних явищ:

  • легке печіння в області рани;
  • гіперемія здорових шкірних покривів;
  • симптоми кропивниці.

  Якщо з'являється хоча б одне з перерахованих вище явищ або настає загальне погіршення стану, то потрібно терміново звернутися до лікаря.

  «Бранолинд»: інструкція, застосування, аналоги

  Даних про те, як цей препарат поєднується з іншими лікарськими засобами, офіційна анотація не дає. Випадків передозування не було.

  Дослідження з приводу прийому алкогольних напоїв одночасно з лікуванням не проводилися. Але, як і при будь-якому прийомі лікарських засобів, вживання спирту і рідин, що містять його, небажано.

  Яких-небудь специфічних особливостей у використанні засоби «Бранолинд Н» інструкція по застосуванню не містить.

  Відсутні протипоказання до використання пов'язок вагітним і годуючим груддю жінками. Застосування у дітей різних віків дозволено, причому дозування як у дорослих, так і у дітей однакова.

  Зберігається «Бранолинд» при кімнатній температурі протягом п'яти років. Структурних аналогів даного типу антисептичних пов'язок немає.