Корисні поради
на всі випадки життя
» » "Тексамен" - аналоги. Таблетки "Тексамен": інструкція

"Тексамен" - аналоги. Таблетки "Тексамен": інструкція

Додано: 30.11.15

Остеохондроз, артрит, подагра та інші проблеми кістково-м'язової тканини деколи приносять людям страшний біль, позбавитися від якої досить складно. Однак препарат «Тексамен» здатний полегшити симптоматику хвороби. Це медикамент нового покоління, який має знеболювальну, жарознижувальну, а також протизапальним ефектом. Сьогодні дізнаємося корисну інформацію стосовно ліки «Тексамен»: аналоги засобу, форми його випуску, показання до застосування, вартість. А також визначимо, що самі пацієнти думають про цього медикаменту.
В яких формах випускається? Склад

Препарат «Тексамен» належить до групи ненаркотичних анальгетиків. Медикамент надає знеболюючий, протизапальний та жарознижувальний ефект.

Засіб «Тексамен» реалізовується в 2 формах:

 • Таблетки.
 • Ліофілізат для ін'єкцій.
 • У кожній пігулці міститься 20 мг активного елемента теноксикама. Допоміжними речовинами служать: крохмаль, лактоза, тальк, стеарат магнію. Кожна таблетка має спеціальну плівку, складається з жовтого оксиду заліза, титанового діоксиду, гідроксипропілметилцелюлози і поліетиленгліколю.

  У кожному флаконі з препаратом «Тексамен» знаходиться теж 20 мг теноксикама, а додатковими компонентами є: гідроксид натрію, эдатат магнію, метабисульфид натрію, манітол, трометамол.

  "Тексамен" - аналоги. Таблетки "Тексамен": інструкція

  В яких випадках призначають?

  Препарат виписують пацієнтам при постановці таких діагнозів:

  - Остеохондроз.

  - Подагра.

  - Остеоартроз.

  - Анкилозурующий спондиліт.

  - Артроз.

  Препарат «Тексамен» (уколи) призначають хворим для оперативного заходу больового синдрому при таких проблемах, як:

  - Тендиніт (запалення тканин сухожилля).

  - Міозит (ураження скелетної мускулатури).

  - Травматичні ушкодження.

  - Ураження зв'язкового апарату.

  - Поліартрит.

  - Периатрит (запалення навколосуглобових тканин).

  - Люмбаго (гострий біль в нижній частині спини).

  - Невралгії.

  Як правильно приймати?

  Таблетки «Тексамен», інструкція по застосуванню яких входить в упаковку, призначені тільки для перорального використання. Звичайна схема терапії: по 20 мг (1 пігулка) щодня.
  В залежності від діагнозу лікар може збільшити дозу прийому препарату.

  Тривалість лікування таблетками повинна становити від 7 до 14 днів.

  Застосування «Тексамена» у вигляді уколів виправдано в тому випадку, якщо у пацієнта сильний больовий синдром. У цьому випадку медсестра вводить хворому внутрішньом'язово по 1 флакону кошти щоденно (по 20 мг). «Тексамен» (уколи), на відміну від таблеток, можна використовувати не більше 5 днів. Потім слід переходити на пігулки.

  "Тексамен" - аналоги. Таблетки "Тексамен": інструкція

  Вартість

  Препарат «Тексамен», ціна якого може бути різною залежно від форми випуску засоби, від місцезнаходження аптеки і накрутки в ній, можна придбати без праці. Так, вартість таблеток (10 шт.) коливається в межах 60-100 гривень. Ціна лиофилизата для приготування розчину становить в середньому 60 грн за флакон.

  Подібні препарати

  У медикаменту «Тексамен» аналоги є, і їх достатньо. Є препарати схожі за складом, а є такі, які мають ідентичні властивості. Використовувати аналоги можна в разі відсутності ліки «Тексамен» в аптеках або якщо є індивідуальна непереносимість компонентів. Однак змінювати засіб на інше можна тільки з дозволу лікаря.


  Отже, препаратами, подібними і за складом і за дії з ліками «Тексамен», є такі таблетки: «Окситен», «Теноктил», «Теникам», «Тобитил», «Теноксикам», «Тилкотил».

  Аналогами медикаменту, якому присвячена стаття, у формі уколов можна вважати наступні розчини: «Ксефокам», «Лоракам», «Мелбек», «Рекокса», «Ревмоксикам».

  "Тексамен" - аналоги. Таблетки "Тексамен": інструкція

  Таблетки «Окситен»

  Цей препарат призначається для лікування хвороб, пов'язаних з опорно-руховим апаратом: ревматоїдний артрит, остеартроз, бурсит, радикуліт, тендиніт, періартрит, первинна дисменорея.

  Одна таблетка кошти «Окситен» теж містить 20 мг основної речовини – теноксикама, як і в випадку з ліками «Тексамен». А додатковими елементами тут виступають: магнію стеарат, лактози моногідрат, крохмаль, тальк, гіпромелоза, діоксид титану, жовтий оксид заліза.

  Приймати таблетки «Окситен» потрібно по 1 штуці один раз в день.

  "Тексамен" - аналоги. Таблетки "Тексамен": інструкція

  Вартість цього препарату варіюється в межах 130-150 грн за упаковку (10 таблеток). Ліки «Тексамен», аналоги якого можна знайти в будь-якій аптеці, виходить за ціною значно дешевше. Але все ж якщо цього немає, то можна замінити його таблетками «Окситен».

  Препарат Мелбек»

  Цей препарат має протизапальну, жарознижувальну дію.

  Одна ампула препарату Мелбек» містить 15 мг головного компонента – мелоксикаму, а також додаткові елементи: меглюмин, гликофурол, гліцин, полоксамер, хлорид і гідроксид натрію, вода для ін'єкцій.


  Уколи з цим засобом використовуються при остеоартрозі та інших патологіях хребта і суглобів, для яких характерний больовий синдром; ревматоїдний артрозі, анкілозуючому спондиліті; болі при міалгії, бурсит, ішіасі, люмбаго; зубний біль, тендините та ін.

  Ліки «Мелбек» в ампулах можна використовувати тільки перші 2 або 3 доби, потім потрібно переходити на таблетки.

  Дозування цього препарату повинен визначати лікар залежно від больового синдрому пацієнта, а також інтенсивності запального процесу.

  "Тексамен" - аналоги. Таблетки "Тексамен": інструкція

  Уколи роблять глибоко у м'яз, одноразово на добу, доза може становити від 75 до 15 мг. Якщо хворі перебувають у зоні ризику появи ускладнень, то їм потрібно призначення добової дози до 75 мг, не більше.

  Вартість трьох ампул ліків «Мелбек» - близько 100-120 грн. Якщо взяти до уваги той факт, що це ціна за 3 ампули, то виходить, що цей медикамент буде дешевше, ніж препарат «Тексамен». Тому з точки зору економії краще купувати ліки «Мелбек».

  Хороші оцінки людей

  Засіб «Тексамен» відгуки пацієнтів має неоднозначні: одні його хвалять, інші завзято критикують. Ті люди, яким сподобався цей препарат, відзначають, що він дуже потужний, володіє відмінним протизапальну і болезаспокійливу дію. Жінки і чоловіки, яким ставили уколи засобом «Тексамен», стверджують, що вже після першої ін'єкції вони відчули сильне полегшення. Також плюсом препарату є абсолютна безболісність його введення внутрішньом'язово. Про таблетках люди теж непогано відгукуються, адже вони часто заміняють уколи, які після 5 раз введення забороняється робити.

  "Тексамен" - аналоги. Таблетки "Тексамен": інструкція

  Погані оцінки людей

  На жаль, засіб «Тексамен» має і негативні відгуки. І їх кількість велика. Так, люди не заперечують дієвості цього препарату, але заковика в іншому. Пацієнти відзначають, що це засіб у вигляді таблеток сильно впливає на шлунок (починаються болі). Тому, якщо людині призначено пігулки «Тексамен», то паралельно з ними необхідно приймати препарати для шлунка. Також після лікування цим засобом у хворих з'являлися такі побічні ефекти, як млявість, сухість у роті, запаморочення, тахікардія. Правда, такі небажані прояви стосуються тільки таблеток. Ін'єкції з цим препаратом люди переносять добре.

  Враховуючи той факт, що у кошти «Тексамен» багато негативних відгуків, можна зробити розумний висновок: застосовувати ці ліки необхідно лише за призначенням фахівця. Самолікування в цьому випадку неприпустимо, оскільки людина може собі нашкодити.

  Висновок

  Зі статті ви дізналися багато корисної інформації про препарат «Тексамен»: аналоги цього засобу, дозування, вартість, показання до застосування. Відгуки про цього медикаменту двоякі: є як його противники, так і прихильники. Це досить серйозне ліки, має побічні ефекти, тому лікуватися їм самостійно заборонено. Тільки лікар може призначити його в якості терапії різних захворювань кістково-м'язової тканини.