Корисні поради
на всі випадки життя
» » Suzuki Bandit 250: технічні характеристики, відгуки, ремонт

Suzuki Bandit 250: технічні характеристики, відгуки, ремонт

Додано: 01.12.15
Рубрика: Авто поради

Японський мотоцикл Suzuki Bandit 250 був створений в 1989 році. Модель вироблялася протягом шести років, а в 1996-му була замінена версією GSX-600. Причиною послужив недостатній ресурс двигуна. У той час питання довговічності силової установки стояло досить гостро практично для всіх виробників дорожніх і спортивних мотоциклів в Японії. В цілому ресурс моторів був достатнім, якщо його порівнювати з аналогічними показниками байків європейського виробництва, але японці традиційно намагалися підняти планку якості і випередити конкурентів у Німеччині та США. Це їм вдавалося повною мірою саме завдяки високим показникам, що визначає довговічність моторів.
Suzuki Bandit 250: технічні характеристики, відгуки, ремонт

Конкуренція

Мотоцикл Suzuki Bandit 250 є найпопулярнішим у байкерів, які воліють їзду на середній швидкості, без екстриму. До його появи на ринку першість утримувала модель "Хонда-СВ1". Тим не менш Suzuki Bandit 250 потіснив конкурентку, а потім міцно зайняв її місце. Але через деякий час "Хонда" повернула провідні позиції. Справа в тому, що Suzuki Bandit 250 переорієнтували на внутрішній ринок Японії, і всі мотоцикли відтепер залишалися в Країні висхідного сонця.

Заміна

В кінці 1996-го Suzuki Bandit 250 після модернізації повернувся на конвеєр. Серійне виробництво було розширене, і мотоцикл знову став йти на експорт великими партіями. Випуск тривав ще шість років, до 2002 року. Потім почалося серійне виробництво моделі Suzuki Bandit 400 яка повторювала всі основні параметри попередника, але потужність двигуна нового мотоцикла становила 75 л. с. при обертанні 7500 оборотів в хвилину. Пізніше модельний ряд мотоциклів Suzuki Bandit поповнився ще більш потужними байками, двигуни яких забезпечували тягу середнього легкового автомобіля. Робочий об'єм таких моторів досягав 1200 кубічних сантиметрів, а змінювані фази газорозподілу дозволяли підвищувати потужність.
Suzuki Bandit 250: технічні характеристики, відгуки, ремонт

Чергова модернізація

В останні кілька років виробництва Suzuki Bandit 250 були проведені два рестайлінгу, які істотно поліпшили характеристики мотоцикла. В першу чергу машині повернули клипони, які використовувалися на початку випуску в 1989 році. Подвійний кермо скасували у 1991-му, оскільки для дорожнього байка не має великого значення, якою конструкції у нього кермо, цільний або розділений на дві частини. Клипони потрібні гоночних мотоциклів, так як від їх налаштування залежить посадка спортсмена.

Температурний датчик

У 1992 році була створена модифікація Suzuki GSF Bandit 250 Limited Edition, яка відрізнялася від базової моделі пластикових обтічником з інтегрованою фарою круглої форми. На панелі приладів з'явився температурний датчик замість червоної контрольної лампочки, повідомляла про перегрів двигуна. Новий контролер підвищення нагрівання охолодної рідини себе цілком виправдовує, оскільки раніше мотоцикліст міг легко пропустити критичний момент стрибка температури, і тоді було не уникнути поломки двигуна. Датчик нагріву стежив за температурним режимом і при значному перегріві вимикав двигун.


Ще один рестайлінг був проведений у 1995-му, зміни торкнулися в основному мотора. Двигун переробили з метою зниження потужності, замість 45 кінських сил тяга склала 40 к. с. Крім того, силовий агрегат вдосконалили в плані зміни фаз газорозподілу. Таким чином, з'явився принципово новий мотор, який встановили на мотоцикл Suzuki Bandit 250-2. Тим не менш серійне масштабне виробництво налагоджувати не стали, з конвеєра продовжувала сходити базова версія.

Suzuki Bandit 250: технічні характеристики, відгуки, ремонт

Suzuki Bandit 250: технічні характеристики

Байк зарекомендував себе як кращий представник дорожнього класу. Мотоцикл відрізняється надійними підвісками і ефективними гальмами. Вентильовані диски максимально збільшеного діаметра з подвійним супортом забезпечують зупинку в частки секунди, а система ABS послаблює тиск на колодки і запобігає заносу і ковзання юзом.

Параметри вагові та габаритні:

 • довжина мотоцикла, мм - 2050;
 • висота сідельній лінії, мм - 745;
 • дорожній просвіт, кліренс, мм - 140;
 • міжосьова відстань, мм - 1415;
 • суха маса мотоцикла, кг - 144;
 • витрата палива на 100 кілометрів - 6 літрів, змішаний режим.
 • місткість бензобака, л - 15;
 • навантаження максимальна, кг - 140.

Мотоцикл Suzuki Bandit 250 характеристики якого відповідають високим показникам, володіє даними, що визначають його приналежність до стандартів світового рівня. Фахівці концерну "Сузукі" намагаються підтримувати реноме моделі, регулярно проводять рестайлінги, вдосконалюють її технічні параметри.

Suzuki Bandit 250: технічні характеристики, відгуки, ремонт


Силова установка

Suzuki Bandit 250 оснащений чотиритактним двигуном, що працює на високооктановому бензині. Характеристики мотора наступні:

 • робочий об'єм циліндрів, куб.см - 249;
 • ступінь стиснення - 126;
 • потужність номінальна - 42 к. с. при обертанні з частотою 14000 оборотів в хвилину;
 • діаметр циліндра, мм - 49;
 • крутний момент, Нм - 245 при 10000 оборотів в хвилину;
 • хід поршня, мм - 33;
 • охолодження - водяне;
 • запуск - електростартер;
 • запалювання - електронне, безконтактне.

Двигун володіє унікальними властивостями - тяга на малих і середніх оборотах недостатня. Але після набору 9000 об/хв мотор перетворюється в потужний силовий агрегат і викладає весь свій потенціал без залишку.


Мотоцикл комплектується шестиступінчастою коробкою швидкостей з ножним перемиканням. Мультидисковое зчеплення працює в масляній ванні. Обертання колінчастого вала передається на заднє колесо за допомогою ланцюгового приводу.

Suzuki Bandit 250: технічні характеристики, відгуки, ремонт

Особливості ремонту

Модель Suzuki Bandit 250 давно не проводиться, але на дорогах як і раніше багато стрімких красивих машин. Мотоцикл відрізняється гарною ремонтоспособностью, запасних частин, хоч і дорогих, досить. Кваліфікованих майстрів знайти нескладно. Suzuki Bandit 250 ремонт якого не є проблемою, буде, як і раніше, затребувана.

Мотоцикл в хорошому стані можна придбати з рук за помірну ціну. А надалі умільці і зроблять капремонт, і тюнінг за бажанням власника організовують.

Suzuki Bandit 250: технічні характеристики, відгуки, ремонт

Думки покупців

В першу чергу власники відзначають надійність гальмової системи та ходової частини Suzuki Bandit 250. Ті, хто їздив на мотоциклі на далекі відстані, висловлюють претензії до недостатньої ергономічності сидіння: байкер до кінця поїздки втомлюється. Модифікації з клипонами не викликають нарікань, але власники одностайні в думці, що кермо потрібно регулярно підтягувати, а це не всім подобається. Багато знімають клипони і ставлять на мотоцикл звичайні дорожні "роги".

В іншому модель Suzuki Bandit 250 нарікань не викликає. Машина не вимагає регулювань, але заправляти бак потрібно якісним паливом, а також дотримуватися мастильні нормативи. Раз на місяць необхідно проводити профілактичний огляд. При виявленні дефектів досвідчені байкери рекомендують не відкладати ремонт. Suzuki Bandit 250 відгуки про який в основному позитивні, був і залишається найкращим японським мотоциклом кінця дев'яностих років минулого сторіччя. Власники також відзначають рекордну довговічність мотоцикла, який при належному догляді служить по п'ятнадцять-двадцять років без капітального ремонту.