Корисні поради
на всі випадки життя
» » Шампунь «Пантін. Очищення і живлення»: відгуки, склад і застосування

Шампунь «Пантін. Очищення і живлення»: відгуки, склад і застосування

Додано: 01.12.15

Мало хто з жінок не змінює засоби для миття волосся. Адже на ринку з'являються все нові шампуні, а старі і відомі бренди розробляють цікаві технології, втілюючи їх у життя.

Шампунь «Пантін. Очищення і живлення»: відгуки, склад і застосування

Якщо ваші волосся швидко жирніє, але їх кінчики роздвоюються, то зверніть увагу на серію Pantene Pro-V «Злиття з природою. Очищення і харчування». У нову лінійку від «Пантін» увійшли шампунь і бальзам. При їх виготовленні новітні досягнення науки з'єднуються з силою природи. Ці кошти виготовлені з додаванням екстракту грейпфрута.
Вимоги до шампуням

З дня появи шампуні були тільки засобом гігієни. Згодом до них стали пред'являти підвищені вимоги:

  • М'який догляд.
  • Відсутність подразнюючої дії.
  • Наявність біологічних добавок.
  • Поліпшення зовнішнього вигляду волосся.

Як справляється з цими завданнями новий «Пантін. Очищення та харчування»? Відгуки користувачів свідчать, що більшості подобається цей шампунь. Вони відзначають, що досить невеликої кількості засобу, щоб якісно промити волосся. Шампунь «Пантін-прови. Очищення і живлення» відгуки характеризують як дуже економний.

Склад

Основа шампуню – луарил сульфат натрію. Він входить до складу більшості засобів для миття голови і сприяє знежирення волосся. Але крім синтетичних засобів до складу шампуню входять натуральні речовини. Екстракт грейпфрута шампуню «Пантін-прови. Очищення і харчування» не тільки передає волоссю свій аромат, але і живить їх вітамінами. Він одночасно очищає коріння волосся від жиру і годує кінчики корисними речовинами.
Шампунь «Пантін. Очищення і живлення»: відгуки, склад і застосування

Вчені говорять про те, що грейпфрут особливо добре діє на локони влітку. Він надає їм свіжість, вітамінізує і постачає антиоксидантами. Екстракт грейпфрута нормалізує роботу сальних залоз, що запобігає зайве виділення жиру.

Бальзам-ополіскувач з цієї ж серії з допомогою гістидину, отриманого з грейпфрута, відновлює волосся. Він захищає їх від пошкоджень, кінчики не січеться.

Дія

З-за впливу жиру і поту, що виділяються шкірою голови, волосся у коріння стають жирними і втрачають обсяг. А кінчики в цей час залишаються сухими. Адже на них діють різні природні чинники, в тому числі ультрафіолетові промені. Вони посилюють дію оксидантів. Шампунь «Пантін-прови. Очищення і живлення» захищає волосся від їх впливу. Сучасні технології дозволяють виявити місця з проблемами і впливати на окремі ділянки по-різному. Одні активні речовини діють на волосся зсередини, а інші розміщуються по всій довжині, щоб запобігти негативний вплив на них.

Речовини, що входять до складу шампуню, знаходять радикали і видаляють жир з волосся, відновлюючи їх баланс. Під дією інгредієнтів біля коренів волосся стають щільніше. Поживні речовини розгладжують кожен з них, зволожують і зменшують їх сухість.

Шампунь «Пантін. Очищення і живлення»: відгуки, склад і застосування

За типом впливу на волосся шампуні поділяються на м'які, для щоденного догляду і глибокого очищення коренів. Шампунь «Пантін-прови. Очищення і догляд» відноситься до останнього з них.

Зовнішній вид

Шампунь «Пантін-прови. Очищення та харчування» - прозора рідина гелевою консистенції, з приємним цитрусовим запахом без нудотності, легкої текстури. Він добре розподіляється на волоссі і активно піниться. Швидко змивається, не залишає відчуття непромитости. На жаль, разом з шампунем йде і його запах.


Упаковки шампунів від «Пантін-прови» схожі один на одного. Змінюється тільки назва. Традиційну пластикову упаковку має і «Пантін. Очищення та харчування».

Шампунь «Пантін. Очищення і живлення»: відгуки, склад і застосування

Відгуки одних споживачів говорять про те, що кришка флакона легко відкривається і так само закривається. Інші ж споживачі нарікають, що вона швидко відламується, і висловлюють побажання змінити її якість.

Застосування

Волосся зволожують, наносять невелику кількість шампуню. Протягом двох хвилин легкими круговими рухами розподіляють його по пасмам, масажуючи коріння. Шампунь змивають теплою водою. Гарячу використовувати не рекомендується, тому що це негативно позначається на стані волосся.

Шампунь «Пантін. Очищення і живлення»: відгуки, склад і застосування

Термін придатності

Термін використання шампуню «Пантін-прови. Очищення та харчування» - три роки. Його відраховують з дня виготовлення, зазначеного на флаконі.

Після цього терміна використовувати шампунь не можна.

Відгуки позитивні

Багатьом користувачам подобається шампунь «Пантін-прови. Очищення та харчування». Відгуки споживачів свідчать про те, що засіб дуже добре очищає волосся. Настільки, що не радять використовувати його кожен день, щоб не пересушити шевелюру. Оптимально потрібно застосовувати раз на тиждень шампунь «Пантін. Очищення та харчування».

Шампунь «Пантін. Очищення і живлення»: відгуки, склад і застосування

Відгуки користувачів стверджують, що це допоможе глибоко очистити коріння тим жінкам, чиї волосся жирне або комбінованого типу. Зараз багато використовують термозахист або укладальні кошти. Таким жінкам рекомендують застосовувати шампунь «Пантін-прови. Очищення та харчування».

Відгуки свідчать, що пасма набагато менше електризуються після застосування шампуню. Це пов'язано з наявністю в його складі спеціальних речовин. Шампунь «Пантін-прови. Очищення і живлення» якісно промиває волосся, не спутивая їх. Кінчики локонів стають м'якими і не січеться.


Не обтяжує волосся шампунь «Пантін. Очищення та харчування». Відгуки споживачів говорять про те, що вони стають м'якими і пухнастими. Він не пригладжує волосся, як деякі інші засоби.

Зараз багато жінок застосовують для миття голови безсульфатние кошти. Вони вважаються більш екологічними. Але трапляється, що користуються шампунем «Пантін-прови. Очищення та харчування». Відгуки тоді зазначають, що волосся залишаються чистими набагато довше. Тому користувачі вирішують застосовувати його і надалі.

Багато жінки і навіть чоловіки використовують шампунь «Пантін. Очищення та харчування». Відгуки говорять про те, що засіб не викликає алергії і побічних явищ. У більшості користувачів не викликає воно і появи лупи. Але для дітей до 18 років даний продукт не рекомендується.

Волосся добре розчісується, особливо після застосування бальзаму з тієї ж серії. Хоча багато користувачів кажуть про те, що такий ефект спостерігається навіть без бальзаму. Також багато покупці відзначають, що надає волоссю приємний блиск шампунь «Пантін. Очищення і живлення» з грейпфрутом.

Відгуки негативні

Але не всім користувачам подобається це засіб. Деякі відзначають, що ніякого відновлення і живлення вони не помітили після застосування шампуню «Пантін. Очищення та харчування». Відгуки цих покупців стверджують, що він дуже пересушує шкіру голови. В результаті з'являється лупа. Природно, лікувати ослаблені волосся в такому разі він не може.

Не всі помітили позитивний вплив шампуню «Пантін-прови. Очищення і живлення» на пошкоджені кінчики волосся. Споживачі радять використовувати для відновлення їх структури насичені маски і сухе доглядає масло для волосся.

Є й дуже неприємні для шампуню «Пантін-прови. Очищення і живлення» відгуки. Покупці скаржаться, що їх волосся після миття стали схожими на солому і не прочісували.

Можна зробити висновок, що шампунь «Пантін-прови. Очищення і живлення» збирає відгуки неоднорідні, адже у кожного користувача є свої індивідуальні особливості організму. Однак більшості користувачів він подобається.