Корисні поради
на всі випадки життя
» » "Климаксан": протипоказання та відгуки лікарів. "Климаксан" гомеопатичний: інструкція, ціна

"Климаксан": протипоказання та відгуки лікарів. "Климаксан" гомеопатичний: інструкція, ціна

Додано: 01.12.15

Коли жінка досягає певного вікового періоду, в її організмі відбуваються кардинальні зміни. Так, в клімактеричний період перестають працювати яєчники. В результаті цього з'являються такі симптоми, як підвищення пітливості, припливи, зміна настрою і неспокійний сон. Для корекції такого виробляється препарат «Климаксан». Протипоказання та відгуки лікарів, які має даний медикамент, будуть представлені вашій увазі в статті. Також ви дізнаєтеся про ціну складу та спосіб його застосування.
"Климаксан": протипоказання та відгуки лікарів. "Климаксан" гомеопатичний: інструкція, ціна

Що таке «Климаксан»?

Протипоказання та відгуки лікарів будуть представлені вашій увазі нижче. Спочатку варто сказати про те, що це за медикамент. Даний препарат належить до групи гомеопатичних засобів. У його складі - виключно натуральні рослинні компоненти, які не можуть чинити негативний вплив на організм пацієнта: корінь циміцифуги, лахезис мутус, апіс mellifica.

Препарат випускається у вигляді таблеток та гранул. Капсули упаковуються в пачки по 40 штук. Драже мають розфасовку 10 грам.

Вартість гомеопатичного складу

Багатьох цікавить препарату «Климаксан» ціна. Відгуки фармацевтів повідомляють про те, що цей медикамент має дуже вигідну вартість в порівнянні зі своїми аналогами. Ціна препарату залежить від форми випуску препарату.

"Климаксан": протипоказання та відгуки лікарів. "Климаксан" гомеопатичний: інструкція, ціна

Таблетки в кількості 40 штук коштують приблизно 50 грн. Драже в кількості 10 грам обійдуться вам в 30 грн. Варто відзначити, що інші препарати для застосування в кліматичний період мають вартість не менше 130 грн.
Для чого призначається склад?

Перед тим як використовувати складу «Климаксан», протипоказання та відгуки лікарів про ефективності кошти повинні бути вивчені. Показанням до застосування препарату є всі прояви, які можуть турбувати жінку під час менопаузи або клімаксу. До них належать припливи, підвищена пітливість, зміна настрою, сухість у піхві і так далі.

"Климаксан": протипоказання та відгуки лікарів. "Климаксан" гомеопатичний: інструкція, ціна

Перед тим як використовувати засіб, варто звернутися до лікаря і дізнатися про те, чи дійсно вам потрібен цей гомеопатичний препарат. Також лікар підбере для вас відповідну схему корекції і термін її застосування.

«Климаксан»: протипоказання до використання складу

Як ви вже дізналися, даний медикамент є гомеопатичним засобом. Подібні препарати рідко проходять серйозні випробування. Вони лише перевіряються на можливість виділення токсичних речовин. Саме тому більшість подібних інструкцій не мають графи «Побічні явища». Однак перед тим як використовувати препарат «Климаксан», протипоказання та відгуки лікарів про такий корекції потрібно попередньо вивчити.

Анотація вказує на те, що даний засіб не рекомендується застосовувати особам, які мають підвищену чутливість до складових препарату. Також не варто призначати склад жінкам, страждаючим алергією на багато лікарські засоби.

Категорично заборонено використовувати медикамент майбутнім мамам на будь-якому терміні вагітності! У період лактації застосування препарату недоцільно і може призвести до несподіваних реакцій з боку організму малюка.


"Климаксан": протипоказання та відгуки лікарів. "Климаксан" гомеопатичний: інструкція, ціна

Безглуздо призначати склад представникам сильної статі і жінок в репродуктивному віці. Забороняється використання дітям усіх вікових категорій.

Інструкція з використання медикаменту

Що говорить про складі «Климаксан» інструкція? Анотація повідомляє, що разова доза препарату становить 5 гранул. Це кількість препарату потрібно тримати в роті до повного розчинення. Кратність застосування - два рази на добу.

Якщо симптоми менопаузи яскраво виражені і не пройшли після закінчення одного тижня застосування ліків, то «Климаксан» (гомеопатична) можна приймати до 5 разів на день в тій же разовій дозі. Тривалість лікування повинна становити не менше одного, але не більше двох місяців. При необхідності після тритижневої перерви можна повторити схему.

Відгуки лікарів про препарат

Медики повідомляють, що препарат має солодкий смак, як і багато інші гомеопатичні засоби. Його дуже легко приймати. Гранули розчинились у роті протягом декількох хвилин, залишаючи після себе приємний післясмак. Пацієнтка може взяти з собою медикамент в дорогу або на роботу. Ємність з препаратом не займає багато місця.

"Климаксан": протипоказання та відгуки лікарів. "Климаксан" гомеопатичний: інструкція, ціна

Лікарі повідомляють про те, що краще використовувати препарат поза прийому їжі. Варто зробити це за півгодини до прийому їжі. Також можна застосовувати складу через дві години після трапези. Намагайтеся утриматися від вживання напоїв після прийому гранул.

Лікарі говорять про те, що гомеопатія не завжди буває ефективною. Безумовно, більшість пацієнток залишаються задоволені медикаментом «Климаксан». Однак є і такі жінки, які висловлюють негативні відгуки про корекції. Таким представницям слабкої статі потрібна більш серйозна корекція.

Рекомендації фахівців щодо препарату "Климаксан"

Медики говорять про те, що деяким представницям прекрасної статі доводиться тривалий час вживати цей медикамент. У подібних випадках варто регулярно відвідувати лікаря для проведення деяких досліджень. У деяких ситуаціях жінці потрібна тимчасова відміна корекції чи її часткове обмеження. Багато медики воліють періодично міняти схему прийняття даного засобу.


Лікарі настійно не рекомендують перевищувати зазначену в інструкції дозування. Медики повідомляють, що це може призвести до розвитку алергічної реакції різного характеру в клімактеричний період. Нерідко жінки, які використовували препарат безконтрольно, скаржаться на порушення травлення, почастішання стільця, або, навпаки, виникнення запорів.

"Климаксан": протипоказання та відгуки лікарів. "Климаксан" гомеопатичний: інструкція, ціна

Фармацевти рекомендують купувати препарат тільки в перевірених аптечних точках. Не купуйте медикамент на вулицях або в кіосках, не мають сертифікації, а також відмовтеся від придбання складу у сумнівних осіб. В більшості випадків таке придбання виявляється підробкою і може призвести до досить серйозних наслідків.

Висновок статті, або Невелике підведення підсумків

Ви дізналися про новий препарат, який допомагає боротися з проявами менопаузи. Це «Климаксан». Інструкція із застосування ліків представлена вашій увазі в статті. Також ви дізналися про основні протипоказання та відгуках лікарів, які має даний склад. Необхідно пам'ятати, що навіть безпечні гомеопатичні засоби не повинні використовуватися для самостійного лікування. Це може приводити до неприємних наслідків або ускладнень. Користуйтеся послугами фахівців і лікуйтеся правильно. Гарного вам самопочуття!