Корисні поради
на всі випадки життя
» » Препарат "Діофлан": інструкція по застосуванню, ціна, відгуки. Гель "Діофлан"

Препарат "Діофлан": інструкція по застосуванню, ціна, відгуки. Гель "Діофлан"

Додано: 01.12.15

У боротьбі із захворюваннями вен медицина винаходить все нові засоби та препарати. Одним з таких ліків є препарат «Діофлан». Інструкція по використанню цього складу буде представлена вашій увазі в статті. Ви дізнаєтеся, які є форми випуску препарату. Також варто сказати про ціну препарату і відгуках.

Препарат "Діофлан": інструкція по застосуванню, ціна, відгуки. Гель "Діофлан"

Склад і форма випуску

Що повідомляє про медикаменту «Діофлан» інструкція? В анотації зазначено, що діючими елементами препарату є діосмін і гесперидин. Вміст цих речовин у ліках відповідно 450 і 50 міліграм. Разом вони утворюють микронизированную флавоноїдну фракцію в дозі 0.5 грама. Саме такий вага однієї капсули.
Як ви вже зрозуміли, медикамент випускається в таблетках. Також виробник пропонує придбати «Діофлан» гель. Інструкція повідомляє, що в цьому виді препарату міститься 6 грам гесперидину, а також додаткові компоненти, які і дозволяють надати ліків таку форму.

Коли необхідно використання медикаменту?

Нерідко при хворобах вен і для профілактики таких медики призначають ліки «Діофлан». Інструкція по застосуванню говорить про наступних показаннях до лікування:

  • корекція венозної недостатності;
  • ознаки варикозу (важкість у ногах, набряки, судоми);
  • підтримка роботи вен і судин після хірургічних втручань;
  • геморой різного характеру і так далі.

Нерідко препарат призначається в комплексі. При цьому використовуються таблетки в індивідуальній дозі і гель для місцевого нанесення.
Препарат "Діофлан": інструкція по застосуванню, ціна, відгуки. Гель "Діофлан"

Абсолютні протипоказання і тимчасові

Що повідомляє про заборону застосування препарату «Діофлан» інструкція? Анотація говорить про те, що ці ліки не можна застосовувати особам, які мають підвищену чутливість до складових препарату. Також не варто призначати медикамент особам до 18 років. Подібне протипоказання є тимчасовим, так як за досягненні зазначеного віку пацієнт може приймати цей медикамент.

Ліки не рекомендується до застосування у вагітних жінок. Проте лікарі говорять про те, що застосування у другій складу половині терміну не робить ніякого негативного впливу на розвиток плоду. Категорично забороняється використовувати таблетки у першій частині вагітності. Це може призвести до розвитку вроджених вад у майбутнього малюка.

У період грудного вигодовування також заборонено застосовувати ліки. Медикамент проникає в грудне молоко і може подіяти на малюка.

«Діофлан» (таблетки): інструкція по використанню

Препарат застосовується за індивідуальною схемою і в певній дозі. Лікування залежить від того, яка причина занепокоєння пацієнта.

  • Для корекції стану вен після оперативних втручань медикамент призначається по дві таблетки на добу за сніданком. Подібний курс може тривати від двох місяців до півроку.
  • При лікуванні геморою в першу добу рекомендується прийняти 6 таблеток, розділених на 3 прийоми. Далі ще три дні така ж кількість можна використовувати одноразово. У наступні три доби рекомендується пити по 4 капсули. На цьому прийом препарату закінчується. Профілактичний курс дозволяється проводити вже через 3 тижні.
  • В якості підтримки при венозної недостатності використовується по дві капсули на добу через рівні проміжки часу. Курс лікування два місяці. Через півроку процедура повторюється.

Препарат "Діофлан": інструкція по застосуванню, ціна, відгуки. Гель "Діофлан"


Пам'ятайте, що ліки потрапляє в шлунок. Саме тому його варто з особливою обережністю приймати особам, що мають проблеми з цим органом.

Гель «Діофлан»: інструкція по застосуванню

Даний препарат призначається тим пацієнтам, у яких немає можливості використовувати таблетки. Так часто буває при хворобах шлунка і кишечника. Цей вид ліків наноситься безпосередньо на уражені ділянки кінцівок тонким шаром. Кратність застосування становить від одного до трьох разів на добу. Курс корекції може тривати до одного місяця.

Варто відзначити, що даний вид медикаменту безпорадний в лікуванні геморою. При цій патології варто використовувати саме пігулки або шукати альтернативний медикамент для корекції.

Препарат "Діофлан": інструкція по застосуванню, ціна, відгуки. Гель "Діофлан"

Дія медикаменту

Що ще повідомляє про препарат «Діофлан» інструкція? Анотація вказує на те, що цей медикамент має протизапальну дію. Він приводить у тонус вен нижніх кінцівок і покращує відтік рідини з них. В результаті цього впливу пацієнт перестає відчувати тяжкість і судоми. Також вже через кілька днів регулярного використання зникають набряки.

На гемороїдальні вузли медикамент впливає особливим чином. Ліки зменшує розтяжність вен, а також перешкоджає контакту лімфоцитів та еритроцитів. Вже після першого дня використання пацієнт починає відчувати себе краще. Варто відзначити, що при кровотечі з вузлів використовувати дане ліки потрібно під контролем фахівців. Інакше ви можете лише погіршити своє і без того неприємне стан. Лікарі повідомляють про те, що лікування геморою повинне бути комплексним. Зазвичай призначаються компреси або мазі. Крім використання ліки «Діофлан», потрібно переглянути свій раціон, а також проводити прописані лікарем практичні заходи.


Препарат "Діофлан": інструкція по застосуванню, ціна, відгуки. Гель "Діофлан"

Вартість ліків

Вам стало відомо, про що говорить прикладена до препарату «Діофлан» інструкція. Ціна ліки залежить від його форми випуску. Також грає роль кількість медикаменту. Таблетки випускаються по 30 і 60 капсул в упаковці. Вони запечатані в картонну пачку. Додається до кожного препарату «Діофлан» інструкція. Ціна маленької пачки становить приблизно 170 грн. Велика упаковка коштує не більше 300 грн. Вартість гелю в кількості 40 грам залишає близько 120 грн.

Варто відзначити, що медикамент виробляється і продається переважно на території України. >

Препарат "Діофлан": інструкція по застосуванню, ціна, відгуки. Гель "Діофлан"

Відгуки про медикамент

Ви вже знаєте, яка у складу «Діофлан» інструкція. Відгуки медикамент має в своїй більшості позитивні. Негативні думки висловлюють ті споживачі, у яких в процесі корекції не настало поліпшення або виникли побічні ефекти.

Медики говорять про те, що дане ліки не може повністю усунути варикоз. Препарат лише знімає симптоматику і усуває неприємні прояви хвороби. Лікувати варикоз в даний час прийнято малоінвазивними методами.

Пацієнти говорять про те, що це ліки досить ефективно. Дія препарату настає вже через кілька днів і триває довго. Повторний курс застосування таблеток може знадобитися тільки через півроку. Це повідомляє додається до медикаменту «Діофлан» інструкція по застосуванню.

Ціна ліки досить висока. З цим погоджуються фармацевти. Однак більшість медикаментів з подібною дією коштує не дешевше. Виробник використовує виключно якісні матеріали для приготування лікувального складу.

Споживачі також говорять про те, що препарат може застосовуватися під час вагітності. Гінекологи повідомляють про вибір другого триместру для такого лікування. При використанні такого профілактичного застосування не виявлялося ніяких дефектів у новонародженого малюка, пов'язаних з корекцією. Однак після пологів жінки відчували набагато менше проблем зі здоров'ям вен нижніх кінцівок.

Препарат "Діофлан": інструкція по застосуванню, ціна, відгуки. Гель "Діофлан"

Замість висновку

Ви познайомилися з новим препаратом під назвою «Діофлан». Інструкція по застосуванню, ціна та відгуки представлені вашій увазі в статті. Аналогами цього кошти, які доступні у продажу в Росії, є «Детралекс» і «Венарус». При необхідності спільно з доктором можна вибрати й інший замінник описаного ліки. Дотримуйтесь всі прописані рекомендації і уважно читайте інструкцію. Здоров'я ваших вен у ваших руках!