Корисні поради
на всі випадки життя
» » Ноутбук Dell Inspiron M5110: технічні характеристики, огляд, відгуки

Ноутбук Dell Inspiron M5110: технічні характеристики, огляд, відгуки

Додано: 01.12.15

Зважаючи підвищеного попиту на ноутбуки початкового і середнього рівнів компанією DELL був представлений новий лептоп Dell Inspiron M5110. Розробники доклали максимум зусиль, щоб модель була функціональною і мала привабливий зовнішній вигляд. Ноутбук вийшов не тільки універсальний, але і досить привабливим у плані вартості.

Dell Inspiron M5110: характеристики

Ноутбук є бюджетною моделлю з серії Inspiron 15R. Він створений на платформі Intel Huron River. Комплектація може бути різною, що істотно впливає на вартість лептопа. Базова модель досить увесиста: 265 кг при габаритах 376х260х355мм. Вона має великий дисплей розміром 156 дюйма. Ноутбук оснащений процесором AMD DC E2-3000M, частота якого становить 18 Ггц. Об'єм накопичувача значний: 500 Gb. Оперативна пам'ять об'ємом 4096 Мб забезпечує можливість грати в сучасні ігри. При бажанні її обсяг можна збільшити. Розробники встановили на базову модель ноутбука відеокарту ATI Mobility Radeon HD6380G. За замовчуванням Windows для Dell Inspiron M5110 використовується сьомої версії.
Ноутбук Dell Inspiron M5110: технічні характеристики, огляд, відгуки

Що стосується мережевих адаптерів, то підключитися до Інтернету можна через Bluetooth або Wi-Fi. Також ноутбук оснащений різними портами: 4 роз'єми USB 3.0 і USB2.0 VGA, HDMI. На лептопі встановлений акумулятор Li-Ion 6 Cell, який при особливих навантаженнях працює без підзарядки близько 2 годин.

Якість збірки ноутбука відмінне. У ньому немає ніяких люфтів, болтаний і скрипу.

Зовнішній вид

Попередні дітища компанії DELL мають досить привабливий дизайн, тому зовнішній вигляд ноутбука Dell Inspiron M5110 не особливо відрізняється від його попередників. Завдяки м'яким заокругленими формами лептоп виглядає оригінально. Дуже красиво виглядає невеликий зсув кришки, зробленої з тонкого металу. Глянсовий блиск їй забезпечує лакове покриття, стійке до механічних пошкоджень. На ньому не залишаються відбитки, що є величезною перевагою. Завдяки майстерному глянсового блиску ноутбук отримав стильний і сучасний вигляд.
Ноутбук Dell Inspiron M5110: технічні характеристики, огляд, відгуки

На ринку ноутбук Dell Inspiron M5110 представлений в коричнево-сірих тонах, але при бажанні можна підшукати лептоп з більш яскравою кришкою.

Клавіатура у ноутбука, завдяки хромованим каймі, має дуже стильний вигляд. Тачпад трохи утиснений в панель і злегка виділяється завдяки текстурованою поверхні. Доповнений двома клавішами, він не тільки виглядає дуже красиво, але і забезпечує зручність при роботі.

Для тильній поверхні і боковин ноутбука використовувався товстий зернистий пластик, який забезпечує хорошу жорсткість корпусу.

Продуктивність ноутбука

На ноутбуці встановлений процесор AMD DC E2-3000M, який забезпечує високу продуктивність. Лептоп придатний не тільки для офісної роботи або перегляду інтернет-сторінок. Любителі сучасних ігор, робили огляд ноутбука, залишилися задоволені рівнем його продуктивності.

Встановлений на ноутбуці Dell Inspiron M5110 жорсткий диск SATA5400 володіє достатнім обсягом, що забезпечує швидку обробку даних.

Що ж стосується відеокарти ATI Mobility Radeon HD6380G, то вона є найбільш поширеною в ноутбуках середнього класу. Відеокарта дозволяє переглядати фільми у високій якості і грати не дуже об'ємні сучасні ігри.


Роз'єми і порти

Перевагою ноутбука є його висока функціональність. Він має 4 порти для USB другого і третього покоління, оптичний привід DVD-Dual, виходи HDMI і VGA і кардрідер. Варто відзначити дуже зручне розташування всіх роз'ємів і портів, до яких забезпечено швидкий доступ.

Ноутбук Dell Inspiron M5110: технічні характеристики, огляд, відгуки

Але не обійшлося і без мінусів: з-за такої компоновки розмір ноутбука був трохи збільшений.

Клавіатура

Незважаючи на всі старання розробників ноутбука Dell Inspiron M5110 відгуки користувачів про його клавіатурі не відрізняються схваленням. Звичайно, варто відзначити, що клавіші, завдяки невеликому прогину, досить зручні. Вони розташовані на значній відстані, що дозволяє виключити випадкові натискання. Але полотно закріплено не дуже надійно, з-за чого клавіатура трохи деренчить. Також вона злегка прогинається по центру.

Ноутбук Dell Inspiron M5110: технічні характеристики, огляд, відгуки

Відмінною рисою клавіатури цього лептопа є зручний цифровий блок. Також до її переваг можна віднести приємний механізм натискання. При натисканні клавіші ніби торкаються дна, що добре відчувається. Така особливість виключає випадкові пропуски при наборі тексту.

Позначення на клавішах добре видно і легко читаються завдяки грамотно підібраному шрифту. Про індикатори, розташовані над клавіатурою, такого сказати не можна.

Тачпад

Ноутбук оснащений зручною сенсорною панеллю, яка не викликає у споживачів нарікань. Він трохи заглиблений в основну панель. Значні розміри забезпечують зручну роботу. Також радує приємна на дотик поверхня, по якій добре ковзають пальці.

Завдяки великій фірмової панелі налаштувань можна задати тачпаду найбільш підходящі параметри по плавності пересування курсору, швидкості відгуку і прокручування. Кнопки тачпада радують своїм м'яким, безшумністю і великим розміром.

Особливості екрану

Для ноутбуків подібного рівня дисплей Dell Inspiron M5110 володіє відмінними характеристиками. Правда, при розмірах 156 дюйма трохи підводить матриця XM5XG_N156B6 з роздільною здатністю всього 1366x768 пікселів. Любителі високої чіткості відразу відзначать низьку щільність точок. Але при цьому дисплей відрізняється хорошою контрастністю, високою якістю передачі кольору і рівномірної підсвічуванням.

Ноутбук Dell Inspiron M5110: технічні характеристики, огляд, відгуки


Користувачі відзначають як недоліки дисплея його глянсову поверхню, з-за якої у сонячний день він перетворюється в дзеркало. Але при роботі у закритому приміщенні або в похмуру погоду таких нарікань не виникає. Також не вражають кути огляду: навіть при незначному повороті з'являються спотворення. Але це властиво всім бюджетним лептопа.

Звук і його якість

У ноутбуках Dell Inspiron M5110 використовуються досить непогані динаміки SRS Premium Sound. Вони забезпечують хороше звучання, якість якого вище середнього. Навіть при сильній гучності не з'являється сторонніх шумів. Меломанам, швидше за все, гучності буде недостатньо, але для пересічних користувачів потужність звуку цілком підійде.

Також впливає на якість звуку не дуже вдале розташування динаміків. З них звук спрямовується вниз, з-за чого з'являється ефект приглушенности. Хоча, з іншої точки зору, вони дуже гармонійно доповнюють дизайн ноутбука. Їх розташування в зрізі верхньої кромки досить органічно вписується в загальний вигляд.

Робота охолоджуючої системи

Ноутбук Dell Inspiron M5110 при звичайному режимі працює досить тихо. Він не викликає нарікань при нормальних навантаженнях. Але якщо йому доводиться виконувати завдання, пов'язані з 3D-графікою, то охолоджувальній системі доводиться працювати на всю потужність. При цьому вентилятори видають шум, який можна оцінити вище середнього. А оскільки ноутбук, особливо його ліва частина, нагрівається до значних температур, то охолоджувальна система просто не здатна нормально впоратися зі своїм завданням.

Ноутбук Dell Inspiron M5110: технічні характеристики, огляд, відгуки

На думку фахівців, при такому масивному корпусі, як у даного лептопа, охолоджувальна система могла б бути трохи краще.

Потужність акумулятора

Ноутбук оснащений досить потужним акумулятором Li-Ion 6 Cell, яка забезпечує тривалу роботу лептопа без підзарядки. Без особливих навантажень вона протримається близько 7 годин. Досягти таких результатів вдалося за рахунок енергозберігаючих технологій, що використовуються в ноутбуці: дискретний відеоадаптер, що працює через вбудовану відеокарту, відключається, якщо він в даний момент є незатребуваним.

При великих навантаженнях акумулятор сідає набагато швидше, що відображається у відгуках користувачів. Адже найчастіше лептопи відключаються в самий невідповідний момент, що і викликає обурення. Але все ж у порівнянні з іншими бюджетними моделями він працює досить довго без підключення до энергопитанию.

Вартість ноутбука

Як вже зазначалося, ноутбук Dell Inspiron M5110 є бюджетною моделлю, і його ціна коливається в межах 24 тисяч рублів. Як стверджують користувачі, вартість цього лептопа при його високій продуктивності і досить хорошій комплектації можна вважати високою.

Ноутбук Dell Inspiron M5110: технічні характеристики, огляд, відгуки

Варто також зазначити, що лише моделі з базовою комплектацією мають зазначену ціну. За допомогою процесора Core i5-2410M можна значно поліпшити продуктивність лептопа. Той же результат забезпечать і процесори більш низької вартості Core i5. Відеокарта NVIDIA GeForce GT 525M також підійде для оптимальної модифікації ноутбука Dell Inspiron M5110. Ціна його при цьому зросте, але вона сповна окупається високою продуктивністю.

Висновок

Серед бюджетних ноутбуків модель Dell Inspiron M5110 вигідно відрізняється функціональністю і продуктивністю. Ці якості дозволяють лептопу конкурувати з аналогічними товарами, і займати лідируючі позиції по продажах. Звичайно, модель має деякі недоліки, про які багато говорять фахівці, роблять огляд ноутбука. Але якщо зважити всі плюси і мінуси, то можна зробити висновок, що даний лептоп стане відмінним придбанням. Щоправда, варто уточнити, що любителі об'ємних ігор можуть бути дещо розчаровані ноутбуком, але для навчання або роботи ця модель стане ідеальним варіантом.

Дуже радує можливість оптимізувати систему, замінюючи слабкі по продуктивності комплектуючі на нові, що відкривають додаткові можливості. Також варто додати, що ноутбук досить легко розбирається, і заміну деталей можна зробити, не звертаючись в сервісний центр, що дозволить значно заощадити.