Корисні поради
на всі випадки життя
» » Смартфон Samsung GT-S6802 Galaxy Ace Duos: огляд, характеристики

Смартфон Samsung GT-S6802 Galaxy Ace Duos: огляд, характеристики

Додано: 02.12.15

Предметом нашого сьогоднішнього огляду стане Samsung GT-S6802 Galaxy Ace Duos, прошивка якого є на офіційному сайті південнокорейської компанії-виробника. Взагалі, продуктові ряди фірми "Самсунг" представлені численними моделями смартфонів, мають практично ідентичні найменування. Іноді незрозуміло, як же фахівці так спритно розбираються з величезним кількість пристроїв і навскидку можуть дати характеристику того чи іншого апарату.

Адже раніше як було. З'явилося на світ творіння південнокорейського розробника під найменуванням Galaxy Ace. Слідом за ним послідувала модель з доповненням Plus. Поповнив лінійку Galaxy Ace 2. Ну а ми сьогодні поговоримо про пристрій, повна назва якого – Samsung GT-S6802 Galaxy Ace Duos.
Комплектація

Смартфон Samsung GT-S6802 Galaxy Ace Duos: огляд, характеристики

Насамперед ми поговоримо про комплект постачання Samsung GT-S6802 Galaxy Ace Duos. Що ж ми можемо знайти всередині упаковки? Тут виявиться, звичайно ж, в першу чергу сам смартфон. Також буде прикладений акумулятор до нього, кабель-перехідник з входу MicroUSB на USB. Він потрібний для синхронізації нашого пристрою з ноутбуком або персональним комп'ютером. Логічним продовженням служить зарядний пристрій і дротова стереогарнітура посередньої якості. Ну а вся композиція завершується коротким керівництвом користувача і гарантійним талоном.

Перед розбором дизайну. Коротка характеристика

Смартфон Samsung GT-S6802 Galaxy Ace Duos: огляд, характеристики

Достатньо просто уважно поглянути на найменування продукту – воно ж Samsung GT-S6802 Galaxy Ace Duos – щоб зрозуміти, що пристрій підтримує функцію використання двох СІМ-карт. Апаратна начинка, відверто кажучи, не найкраща. Все залишилося практично без змін. Мова йде про наявність оперативної пам'яті в розмірі 512 мегабайт, частина яких собі забирає операційна система Android. Також в пристрій вбудований процесор, що працює з тактовою частотою, що становить 834 мегагерц. Діагональ екрану - 35 дюйма. Картинка видається дозвіл HVGA.
Дизайн

Samsung GT-S6802 Galaxy Ace Duos особливо не виділяється на тлі своїх конкурентів оригінальним дизайном. Втім, це й не властиво для творінь південнокорейського виробника. Перерахувати апарати, дизайн яких була вкладена душа, можна буквально за пальцях. Але не будемо забувати про те, що навіть при такій типовості смартфони компанії володіють нейтральним (саме нейтральним!) зовнішнім виглядом, який криє в собі універсальність застосування.

Мається на увазі гендерний ознака. Спокійна, можна назвати її так, зовнішність. В іншому це брусочок звичайного пластику, який начинений не самим потужним залізом і має згладжені кути. До речі, ось останній параметр став, швидше, певною тенденцією корейської фірми. Таке дизайнерське рішення було застосовано до багатьох моделей, які вийшли на ринок смартфонів останнім часом.

Габарити

Смартфон Samsung GT-S6802 Galaxy Ace Duos: огляд, характеристики

Розміри Samsung Galaxy Ace Duos GT-S6802 ціна на яку становить порядку десяти тисяч рублів, у всіх трьох площинах наступні. У висоту вони складають 1127 а в ширину 615 міліметрів. При цьому товщина пристрою не перевищує 115 мм, а маса дорівнює 122 грам. Таким чином, в результаті ми отримуємо досить зручний апарат. Усереднені розміри, не така вже й велика маса. Пристрій не виглядає ні малим, ні величезним. Загалом, що йдеться, золота середина.


Якість збірки

Смартфон Samsung GT-S6802 Galaxy Ace Duos: огляд, характеристики

З цього параметру до телефону буде складно підкопатися. Зібраний Samsung Galaxy Ace Duos GT-S6802 ціна на який в магазинах стільникового зв'язку становить десять тисяч рублів, з душею. Ніяких люфтів, ніяких скрипів, ніякого тріска за період проведення тестів виявлено не було. Вже в чому в чому, а в збірці своїх творінь південнокорейський виробник, просимо вибачення за вираз, собаку з'їв.

В загальних рисах

Смартфон Samsung GT-S6802 Galaxy Ace Duos: огляд, характеристики

Більше що-небудь детальне сказати про зовнішність апарату не вийде. Більш або менш значущі параметри ми вже розібрали. Наостанок зазначимо тільки, що телефони Samsung поставляються на ринок мобільних пристроїв переважно в двох колірних оформленнях. Це білий і чорний кольори. Те ж саме стосується і до предмету нашого сьогоднішнього огляду. З боків, по периметру, проходить срібляста окантовка. Вона грає роль виключно декоративну, але ніяк не переходить в елемент управління, як це було в випадку зі смартфоном тайванського виробника HTC.

Передня панель

Смартфон Samsung GT-S6802 Galaxy Ace Duos: огляд, характеристики

Телефони Samsung, як і взагалі всі нормальні пристрої, за стандартом мають розмовний динамік, розташований зверху на лицьовій стороні, прямо над екраном. Він для більшої захисту забраний сріблястою сіткою. Однак більшість експертів висловлювали думку, що захисту від нього не більше, ніж від автомата в космосі. Таким чином, срібна сітка, як і окантовка, що проходить по периметру корпусу, відіграє лише декоративну роль. Виробник уваги на цей елемент не звертав, тому нам про істинну функції сітки залишиться тільки здогадуватися.

Нижче, під екраном, розташувалася клавіша, яка дозволяє нам вийти на робочий стіл пристрою. Смартфон "Галаксі" оснащений двома сенсорними елементами керування, які межують з нею. Поки що ж поговоримо про клавіші "Додому". Відзначимо, що вона виготовлена з металу, прожимается непогано, має невеликий хід. Якщо користувач затисне цей елемент буде утримувати протягом декількох секунд, з'явиться меню, яка продемонструє, які програми відкриті на телефоні в даний час.


Права грань

Смартфон Samsung GT-S6802 Galaxy Ace Duos: огляд, характеристики

Тут можна знайти кнопку, що відповідає за включення і відключення живлення телефону. Вона також дозволяє заблокувати або розблокувати пристрій. Смартфон "Галаксі" більше не має елементів управління, які розташовувалися б на цій стороні. До речі, форма клавіші підібрана не просто так, вона дуже зручна для використання. Що і відчувається при тактильному контакті.

Задня панель

У Samsung Galaxy Ace Duos GT-S6802 характеристики якого наведені в статті, вона виготовлена з пластику. Він глянцевий. А отже, слід очікувати і відповідних наслідків. Серед них – недостатня надійність утримання. Буває, що телефон починає ковзати по долоні в самий невідповідний момент. А це додатковий ризик експлуатації.

Раніше вже говорилося, що телефон доступний для покупки в білому колірному оформленні. Відзначимо, що подібне рішення обґрунтовано практичними основами. До таких належать відбитки пальців. Дійсно, на білому пластику вони помітні гірше, ніж на чорному. Напевно, саме тому дизайнери вирішили застосувати такий хід. Та й подряпини білому пластику не так страшні, як якого-небудь іншого кольору. Загалом, підібраний колір явно не випадково.

Телефон Samsung Galaxy Ace Duos GT-S6802 володіє камерою з роздільною здатністю 5 мегапікселів, яка розташована по центру задній панелі. Трохи осторонь, праворуч, знаходиться звуковий динамік апарату. На верхньому торці розташовується і невелике поглиблення. Може виникнути цілком логічне запитання. На нього відповімо, що поглиблення призначене для того, щоб при потребі підчепити задню кришку і зняти її.

Знявши панель, ми можемо знайти акумулятор пристрою, а також гнізда, в які необхідно вставити СІМ-карти. Є роз'єм для установки карти пам'яті формату MicroSD. Щоб встановити зовнішній накопичувач, знімати акумулятор не потрібно. Часом зручно, і це не можна не відзначити.

Висновок та відгуки

Отже, що ж повідають нам коментарі користувачів, які придбали дану модель телефону? Давайте спочатку виділимо переваги апарату. Як неодноразово зазначалося, у розмовного динаміка спостерігається висока гучність, по звуку є достатній запас. Тому проблем з розмовами виникнути не повинно. Та й якість зв'язку не може не порадувати. Вібродзвінок теж не дасть пропустити дзвінок, навіть у досить шумному середовищі. Дзвінок теж чудово чутно. Плюс в скарбничку пристрою.

На ринку смартфонів апарат доступний за десять тисяч рублів. За ці гроші, крім усього іншого, він пропонує нам функцію використання двох СІМ-карт, середню апаратну начинку. Ну а тепер перейдемо до недоліків.

Серед них все те ж апаратне забезпечення. Якщо ми візьмемо моделі, що входять в той же ціновий діапазон, то виявимо чимала кількість пристроїв, що володіють більш високою продуктивністю. Недоліки В апарата можна записати і його екран. Якість передачі кольору і виведення картинки так собі, на слабеньку трієчку. При природному освітленні що-небудь зчитувати з екрана стає взагалі практично неможливо. За мультимедійні функції особливо зачепитися не вийде, все виконано за стандартною схемою.

Загалом, модель начебто і непогана, але і не являє собою найкращого варіанта. Покупець, швидше за все, навіть не зверне уваги на цю сіру (або точніше сказати білу) мишку. Пристрої такого ж рівня, до того ж оснащені функцією роботи з двома СІМ-картами пропонує нам виробник Fly, але коштують вони удвічі дешевше. Так що ж виберуть користувачі, як ви думаєте?