Корисні поради
на всі випадки життя
» » Nokia 5300 - всі подробиці

Nokia 5300 - всі подробиці

Додано: 02.12.15

Сьогодні ми поговоримо про телефон Nokia 5300. Характеристики даної моделі будуть описані нижче максимально детально. Мова йде про доступне пристрої з серії XpressMusic з комплектом музичних рішень під управлінням платформи S40.

Дизайн

Nokia 5300 - всі подробиці
Телефон Nokia 5300 має форм-фактор слайдера. Апарат зроблений з білого пластику. Доступна пари колірних рішень - темно-сірий та червоний. Відрізняється середня частина пристрою. По ній пропущена стрічка вибраного кольору. При цьому низ і верх залишаються білими. Також телефон може бути чорним. Пластик немаркий. Центральна частина телефону трохи прогумована. Логотипу Nokia на корпусі пристрою має альбомну орієнтацію і знаходиться праворуч. Різні режими роботи передбачають поворот апарату, це підкреслено і розташуванням музичних клавіш. Вони потрапили на ліву грань. Музичні клавіші на пристрої великі, видно вони добре. Можна працювати наосліп. З правого боку є кнопка камери і окремі клавіші для регулювання гучності. Розмір пристрою – 92х48х21 мм, при вазі 106 грам.
Екран, елементи управління

Nokia 5300 - всі подробиці
Дисплей Nokia 5300 має роздільною здатністю 240x320 пікселів – QVGA і підтримує 262000 кольорів. Екран гідної якості. Він отримав гарну передачу кольору і яскравість відтінків. На сонці дисплей залишається читаним. Екран поміщає 3 службові рядки, а також від дев'яти текстових. Функціональні клавіші, розташовані під екраном, зручні. Чотирипозиційна навігаційна кнопка. Вона має вписаною кнопкою ОК. Отвір мікрофона можна побачити праворуч. Таким чином, говорити по телефону можна без необхідності його розкривати. Nokia 5300 має механізм автоматичного доведення, таким чином, розкрити його легко. Цифрові клавіші мають середні розміри. Кнопки окремі і виконані з пластику. Підсвічування клавіш синя. Вона добре видна при різних умовах. На панелі ліворуч знаходиться роз'єм для гарнітури на 2.5 мм. Сюди можна підключити адаптер для гарнітури на 3.5 мм. З правого боку розташовано віконце ІК-порту. Також в пристрої передбачений стандарт miniUSB. Відповідний порт розташований на верхній панелі. Місце для підключення тонкого зарядного пристрою знаходиться неподалік. Також зверху розміщена кнопка включення і роз'єм кріплення ремінця. На задню поверхню винесена 1.3 Мп камера. Трохи нижче знаходиться отвір динаміка. Зазначимо, що задня кришка кріпиться надійно. Присутній один фіксатор.
Батарея

Nokia 5300 - всі подробиці
В Nokia 5300 акумулятор заховані в спеціальному відсіку. Даний елемент літій-іонний - BL-5B. Його ємність становить 860 маг. Згідно з даними виробника, пристрій здатний забезпечити 3 години розмови або 223 очікування.

Модифікації

Nokia 5300 - всі подробиці
Nokia 5300 має дві модифікації. Друга отримала індекс b. Вона працює на іншій частоті, оскільки призначена для Америки. Всі інші характеристики ідентичні.

Програмна платформа

Музичний плеєр Nokia 5300 підтримує музичну бібліотеку і сортування файлів. Реалізована технологія Flash Lite 2. Flash-ролики використовуються як екранні заставки. Профіль A2DP дозволяє використовувати бездротові навушники. Присутній JSR-177 для технології Java. Музичні програми, такі, як радіо і плеєр, здатні працювати в умовах фонового режиму.


Музичні характеристики

Nokia 5300 - всі подробиці

В комплект входить DKE-2-кабель. Його можна при бажанні замінити на miniUSB. Під час підключення до ПК слід вибрати режим роботи. Nokia Mode забезпечує синхронізацію зі спеціальною комп'ютерною програмою. В цьому ж режимі можна використовувати телефон як модем. Printing and Media – робота з протоколом MTP. Дозволяє синхронізувати апарат з Windows Media Player. Data Storage – звичайний USB-режим, телефон визначається комп'ютером автоматично, без драйверів. Версія Bluetooth 2.0 підтримується технологія EDR. Інтерфейс працює без збоїв. Радіо і плеєр можуть безперервно бути активними.

Паралельно легко запустити будь-яку Java-програму, наприклад, JIMM. Бічна клавіша дозволяє одним торканням активувати останнім запущений додаток. Якщо це програвач, почнеться відтворення з місця зупинки, якщо радіо, буде викликана станція, яка використовувалась раніше. У разі використання описаної кнопки при роботі з будь-якого меню плеєр на екран не викликається. При бездіяльності телефону ім'я виконавця та назву пісні видно на дисплеї.

Зовнішній вигляд програвача зроблений обтічним. На екран виводиться інформація про виконавця, альбом і композиції. Навігаційна клавіша має стандартні функції. Композиції перемативаются з ходом в п'ять секунд. Відтворення можна вибрати випадковий або послідовне. Функція повтору доступна для всіх треків або окремих композицій. Реалізована можливість під назвою Stereo Widening. Еквалайзери рівень звучання змінюють відчутно і працюють непогано. Дані елементи пятиполосние. Присутня 5 попередньо встановлених варіантів, вони доповнені двома окремими налаштованим еквалайзерами. Музична бібліотека дозволяє розділити композиції за виконавцями, альбомами, жанрами, композиторам. У свою чергу, функція All tracks відображає всі файли, збережені у пристрої. Передбачена можливість Track lists. Вона дозволяє вибрати «Вибране», «Часто відтворення композиції», «Нещодавно прослухані», «Останні додані», «Мої твори». Такий розподіл полегшує роботу з музикою.


Створення плей-листів можливо як на комп'ютері, так і телефон. Досить вибрати композицію і зберегти її в якості Track List. Наявна в комплекті стереогарнітура HS-47 отримала клавішу відповіді на дзвінки. Динаміки мають форму затичок, забезпечених гумовим обідком. У комплект також входять два набору накладок з поролону – червоні і чорні. Гарнітура одержала роз'єм 2.5 мм, вона підключається до телефону безпосередньо. Ось ми і розібралися у всіх особливостях мобільного телефону Nokia 5300.